اخبار دفتر تحکیم وحدت (۱۵)

دفتر تحکیم وحدت:یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

دولت دوازدهم اشتباهات گذشته را بپذیرد و برای رفع آن گام بردارد

دفتر تحکیم وحدت اعلام کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات روز جمعه نشان‌دهنده اعتماد ملت به نظام جمهوری اسلامی است و ما معتقدیم که موفقیت زمانی حاصل می‌شود که دولت دوازدهم اشتباهات گذشته را بپذیرد و برای رفع آن گام بردارد.

دفتر تحکیم وحدت:پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

"رئیس‌جمهور" با عملکرد تقریبا هیچ خود رقابت می‌کند نه با اشخاص/ "روحانی" خدمات چندین ساله‌‌اش را تباه نکند

اتحادیه دفتر تحکیم وحدت ضمن انتقاد از مواضع اخیر روحانی اعلام کرد: آقای رئیس جمهور؛ فراموش نکنید که شما با عملکرد تقریبا هیچ‌تان رقابت می‌کنید نه با اشخاص، به شما هشدار می‌دهیم که بازگردید و خدمات چندین ساله‌تان را تباه نکنید.

نماینده دفتر تحکیم وحدت پیش‌ از خطبه‌های نماز جمعه تهران:جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵

دولت آورده‌ای در کارنامه‌اش ندارد و به فکر سهام عدالت افتاده است

نماینده دفتر تحکیم وحدت با اشاره به آزادشدن سهام عدالت در آستانه‌ انتخابات، گفت: چه شده اکنون که دولت آورده‌ای در کارنامه‌اش ندارد به فکر سهام عدالت افتاده است؟ آیا استدلال‌هایی که برای عدم پرداخت این سهام می‌کردند مرتفع شده است؟

احمد توکلی در نشست دفتر تحکیم وحدت عنوان کرد:دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵

درآمد هزار میلیاردی "نعمت‌زاده" ظرف ۳ سال

رئیس دیده‌بان شفافیت و عدالت از ماجرای عضویت همسر و دختران یک وزیر در شرکت‌های مختلف پرده‌ برداشت و گفت: ظرف ۳ سال نعمت‌زاده درآمد ۱۰۰۰ میلیاردی داشته است.

دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵

پیام تسلیت دفتر تحکیم وحدت در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

دفتر تحکیم وحدت در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیت صادر کرد.

نماینده دفتر تحکیم وحدت در حضور روحانی:سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

آقای روحانی وقتی اشرافیت نهادینه شود باید هم صاحبان حقوق‌های نجومی ذخایر نظام نامیده شوند!

صادق آقاجری گفت: آقای روحانی! این درد را ما مردم به کجا ببریم که سخنگوی دولت شما فردی را که حقوق نجومی ۴۰ تا ۵۰ میلیونی دریافت کرده را از ذخایر نظام می‌داند؟ آری جناب آقای روحانی وقتی اشرافیت نهادینه شود باید هم صاحبان حقوق های نجومی ذخایر نظام نامیده شوند.

دفتر تحکیم وحدت:شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵

غرب بعد از امتیاز گرفتن در برجام، برای خدشه‌دار کردن عزت ملت ایران دندان طمع تیز کرده است

این تشکل دانشجویی در بیانیه‌ای اعلام کرد: غرب بعد از امتیاز گرفتن از دولت جمهوری اسلامی در برجام، دندان طمع را تیز کرده است تا بتواند در سایر بحث‌ها نیز عزت ملت ما را خدشه‌دار کند.

دفتر تحکیم وحدت:شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵

خوشحالی ضد انقلاب از بازداشت "حسن عباسی" نشان‌دهنده استمرار انقلابی‌ بودن این استاد است

دفتر تحکیم وحدت اعلام کرد: اینکه جبهه ضد انقلاب داخلی و خارجی همزمان به خوشحالی از بازدداشت حسن عباسی یاد می‌کنند، نشان دهنده استمرار انقلابی‌ بودن استاد، و خارچشم بودن ایشان برای غرب‌زده‌های داخلی و اربابان خارجی‌شان است.

شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵

"قائد شرف" دبیر دفتر تحکیم وحدت شد

اولین جلسه شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت امروز بعد از انتخابات این اتحادیه برگزار شد و در این جلسه با رأی اعضای شورای مرکزی "محمدحسین قائدشرف" به عنوان دبیر تشکیلات انتخاب شد.

سعید جلیلی در نشست سالانه دفتر تحکیم وحدت:پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵

دیروز می‌گفتند باید چرخ کارخانه‌ها بچرخد، امروز می‌گویند برجام انجام شد تا چرخ تانک‌ها نچرخد

عضو مجمع تشخیص گفت: برخی در ابتدا می‌گفتند باید بگونه‌ای عمل کرد که چرخ کارخانه‌ها بچرخد، امروز می‌گویند برجام انجام شد تا چرخ تانک‌ها نچرخد و جنگ نشود! و می‌گویند اصلا قرار نبوده با توافق هسته‌ای چرخ زندگی مردم بچرخد! در حالی که باید پرسید چه کسی وعده حل مسایل اقتصادی را بواسطه برجام مطرح کرد؟

جمعی از انجمن‌های اسلامی دانشگاه‌های تهران:چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

امیدی به دولت نیست مدیران دریافت کننده حقوق‌های نجومی خودشان کنار بروند

انجمن‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های تهران (دفتر تحکیم وحدت) به مدیران دریافت کننده حقوق‌های نجومی اعلام کردند: حال که امیدی به دولت برای اتخاذ تصمیمات جدی نیست از شما استدعا داریم با کناره‌گیری از سمت‌های خود مرهمی بر دردها باشید.

مهرداد بذرپاش:چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴

وزیر شدن زنگنه کار پرونده کرسنت به نفع ایران را دچار مشکل ساخت

عضو هیئت‌رئیسه مجلس گفت: وزیر شدن وزیر فعلی کار پرونده به نفع ایران را دچار مشکل ساخت و عدم همراهی وزارت نفت در ارائه اسناد فساد سبب شد که ایران نتواند دست بالاتری در پرونده کرسنت داشته باشد، لذا باید در این موضوع ورود جدی داشت.

سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

مجمع عمومی دفتر تحکیم وحدت با صدور بیانیه‌ای خواستار "اتخاذ تصمیمی جدی در مورد استراتژی امنیتی و دیوان‌سالاری برای برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی"، توسط مسئولان آموزش عالی و امنیتی کشور شد

سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

دفتر تحکیم وحدت با انتشار بیانیه‌ای درباره اختلاس اخیر 3 هزار میلیارد تومانی: همه مسئولان کشور به ویژه سران قوا و نمایندگان مردم در مجلس بدانند تک تک آنها در چنین وقایعی مسئول هستند

دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

دفتر تحکیم وحدت با صدور بیانیه‌ای خطاب به وزارت امور خارجه خواستار اقدام جدی این وزارتخانه به منظور "آزادی امام موسی صدر" شد

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین