اخبار سگ (۸)

«واکنش زدگی» در عصرِ کلمهشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷

خبر سگ آقازاده از کجا آمد؟

اولین ضمیمه سیاسی خبر حادثه لواسان چه بود؟ صاحب سگ یک آقازاده است. این خبر تکذیب شد؛ اما سوال اینست که چرا به سرعت چنین شایعه ای منتشر شده است؟ چرا مخاطب به دنبال یک ضمیمه سیاسی برای این حادثه است؟ 

از همدمی برای فرزند تا درمان بیماری‌های روحییکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷

سگ؛ جایگزین ...!؟

در این گزارش اجتماعی به ماجرای زندگی با حیوانات و ورود سگ به داخل خانه ها پرداخته شده است و علت زندگی با سگ را از صاحبان آنها جویا شده اند.

شهروندنگارچهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵

عکس خبری :: فروش سگ خانگی در حاشیه یکی از اتوبان‌های تهران

"احمد رضایی" این تصویر را برای «نسیم آنلاین» ارسال کرده است.

چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴

راز "پارس کردن" و "سلفی گرفتن‌های" هیلاری کلینتون چیست؟

نشریه کنگره موسوم به "هیل" نوشت: چهره نه چندان دوست داشتنی هیلاری کلینتون نتوانسته نسل جوان آمریکا را به خود جذب کند، از این روست که این روز‌ها با بچه دبستانی‌ها فوتبال بازی می‌کند، صدای پارس سگ از خود در می‌آورد و با خواننده‌ها سلفی می‌گیرد!

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل اعلام کرد:چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴

پاکسازی مرکز خرید و فروش پرندگان زینتی از فروش غیرقانونی سگ

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از پاکسازی مرکز خرید و فروش پرندگان زینتی از فروش غیرقانونی سگ‌ها خبر داد و گفت: بسیاری از کسانی که این سگ‌ها را خریداری می‌کنند، پس از مدت زمان کوتاهی آنها را در سطح شهر رها می‌کنند و بدین گونه جمعیت حیوانات شهری افزایش می‌یابد.

پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

مدیر خدمات شهری شهرداری زاهدان از امحاء 1500 قلاده سگ ولگرد طی شش ماهه نخست امسال خبر داد/ "همجواری سیستان و بلوچستان با پاکستان و افغانستان و امکان شیوع بیماری‌های مشترک میان حیوان و انسان موجب شده جمع‌آوری سگ‌های ولگرد به صورت جدی توسط شهرداری پیگیری شود"

یکشنبه ۱ آبان ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

رئیس ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از ایجاد کمپ‌های زنده‌گیری و عقیم‌سازی سگ‌های ولگرد در شهر تهران خبر داد و اعلام کرد؛ سالانه هشت هزار اتلاف سگ داریم که برای کاهش این میزان به سمت عقیم‌سازی می‌رویم

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین