اخبار بنیاد برکت (۴۲)

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در مراسم افتتاح طرح ۱۰۰۰ هکتاری جنگل‌کاری برکت خبر داد:یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵

ظرف چهار سال گذشته بیش از 360 هزار فرصت شغلی ایجاد کرده‌ایم/ هدف‌گذاری یک میلیون شغل در چهار سال آینده

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با تأکید بر اینکه ظرف چهار سال گذشته بیش از 360 هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد کرده‌ایم، گفت: برای چهار سال آینده، ایجاد بیش از یک میلیون شغل را هدف‌گذاری کرده‌ایم.

حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی در مراسم افتتاح هزار هکتار طرح جنگل‌کاری بنیاد برکت در تهران: یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵

شهر تهران بی‌رویه بزرگ شده است/ داد و فریاد، راه امر به معروف و نهی از منکر نیست

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: برخی‌ها به محض آنکه یک خلافی می‌بینند شروع به داد و فریاد می‌کنند ولی باید گفت که این راه امر به معروف و نهی از منکر نیست؛ مردم نیز اگر ببینند که فرد امر به معروف و نهی از منکرکننده عنادی ندارد بدون غرض آن را می‌پذیرد.

با حضور رئیس دفتر رهبر انقلاب؛شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵

فردا؛ افتتاح 1000 هکتار طرح جنگل‌کاری برکت

در هفته‌ درختکاری، طرح 1000 هکتاری جنگل کاری برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) فردا با حضور رئیس دفتر مقام معظم رهبری در مناطق حاشیه‌ای تهران افتتاح می‌شود.

مدیرعامل بنیاد برکت خبر داد؛چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵

اعطای وام پنج میلیارد تومانی به کارآفرینان مناطق محروم

مدیرعامل بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، گفت: بنیاد برکت در راستای محرومیت‌زدایی، آماده همکاری با سرمایه‌گذاران با اعطای وام ۵ میلیارد تومانی بدون بهره است.

به طور همزمان در سراسر کشور؛یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵

200 مدرسه جدید برکت با 1300 کلاس درس افتتاح شد

200 مدرسه جدید بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با 1300 کلاس درس به عنوان هدیه مقام معظم رهبری به دانش‌آموزان مناطق محروم، صبح امروز به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل بنیاد برکت خبر دادشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵

ساخت 700 مدرسه در سراسر کشور توسط بنیاد برکت

مدیر عامل بنیاد برکت گفت: تاکنون 700 مدرسه با بیش از 4 هزار و 677 کلاس درس توسط بنیاد برکت ساخته شده یا آماده‌ تحویل است و در روزهای آینده نیز حدود 200 مدرسه با بیش از 1250 کلاس درس به بهره‌برداری برسد.

شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵

ساخت 205 مدرسه توسط بنیاد برکت در مناطق محروم

بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) پیرو رهنمودهای رهبر انقلاب در حال ساخت 205 مدرسه جدید در روستاها و مناطق محروم کشور است.

چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵

ساخت 18 مسجد و 182 کلاس درس برکت در مناطق محروم هرمزگان

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان گفت: با هدف محرومیت زدایی و رفع کمبود فضاهای آموزشی، بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ه) تاکنون 21 هزار متر مربع پروژه‌ عمرانی به ارزش افزون بر 299 میلیارد ریال در این استان اجرا کرده و یا در حال اجرا دارد.

یکشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵

بنیاد برکت 14 مدرسه‌ در مازندران می‌سازد

مدیر کل نوسازی مدارس استان مازندران از ساخت 14 مدرسه توسط بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ه) در مناطق مختلف استان خبر داد و گفت: این بنیاد در سال‌های قبل نیز ساخت 17 مدرسه در مازندران را آغاز کرده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خراسان جنوبی خبر داددوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

ساخت 18 مدرسه‌ برکت در مناطق محروم خراسان جنوبی

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خراسان جنوبی با اشاره به این‌که بنیاد برکت برنامه‌ ساخت 26 مدرسه‌ برکت را در مناطق محروم استان خراسان جنوبی در دست اجرا داشته است، تاکنون 18 مدرسه با 91 کلاس درس را احداث و به بهره‌برداری رسانده و 8 مدرسه را نیز در دست ساخت دارد.

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

احداث سه باب مدرسه در اسدآباد همدان به همت بنیاد برکت

مدیر آموزش و پرورش اسدآباد از احداث سه باب مدرسه توسط بنیاد برکت خبر داد و گفت: از ابتدای امسال کار عملیات ساخت این مدارس آغاز شده است.

شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

6 مدرسه‌ جدید برکت در استان گلستان ساخته می‌شود

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان گلستان از ساخت شش مدرسه‌ جدید برکت، اهدایی مقام معظم رهبری به دانش آموزان این استان، خبر داد.

دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵

ساخت 6 مدرسه و 3 مسجد برکت در شوش

نماینده‌ مردم شوش در مجلس شورای اسلامی از ساخت 6 مدرسه و سه مسجد توسط بنیاد برکت در این شهرستان خبر داد.

مدیرعامل بنیاد برکت:دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴

14 هزار و 300 شغل در مناطق محروم و دوردست کشور ایجاد شده است

مدیرعامل بنیاد برکت با بیان اینکه با بهره‌برداری 24 طرح اقتصادی بنیاد برکت، 14 هزار و 300 شغل در مناطق محروم و دور دست کشور ایجاد شده است تصریح کرد: این امر سبب تثبیت جمعیت کشور در مناطق دورافتاده و محروم کشور می‌شود.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری:دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴

پیام دستگیری سربازان آمریکایی این بود که "سربه‌سر ما نگذارید"

حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی به دستگیری سربازان آمریکایی اشاره کرد و گفت: پیام دستگیری این سربازان این بود که سربه‌سر ما نگذارید و ما برای حفاظت از حد و مرز در کشورمان ملاحظه هیچ چیزی را نداریم.

صبح امروزدوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴

500 پروژه توانمندی‌سازی اقتصادی بنیاد برکت افتتاح شد

500 پروژه توانمندی‌سازی اقتصادی، مسکن محرومان، مدرسه و مسجد بطور همزمان در 27 استان کشور به همت بنیاد برکت روز دوشنبه به بهره‌برداری رسید.

شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴

راه‌اندازی 7 مدرسه‌ برکت در روستاهای محروم کوهرنگ

با تلاش مدرسه‌سازان بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، هفت روستای محروم شهرستان کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری صاحب مدارس برکت شدند.

شنبه ۵ دی ۱۳۹۴

نخستین نوزادان زوج‌های نابارور کم بضاعت به دنیا آمدند

نخستین نوزادان زوج‌های نابارور کم بضاعت و ساکن مناطق محروم به همت بنیاد برکت، در راستای اجرای طرح "برکت خانواده" از طریق "آی.وی.اف" متولد شدند

شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴

بنیاد برکت در 6 طرح اقتصادی استان ایلام سرمایه‌گذاری کرد

بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برای توانمندسازی اقتصادی مناطق محروم استان ایلام در 6 طرح اقتصادی این استان سرمایه‌گذاری کرده است

یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴

راه‌اندازی 6 طرح تولید آجر، سفال و قطعات بتنی با مشارکت بنیاد برکت

6 طرح تولید آجر، سفال و قطعات بتنی با مشارکت مالی بنیاد برکت در مناطق محروم و کم‌تر توسعه یافته استان‌های ایلام، کردستان، سیستان و بلوچستان، گلستان و سمنان راه‌اندازی راه اندازی شد

پنج شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴

برخورداری مردم مناطق محروم خوزستان از 61 مدرسه برکت

مردم مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته‌ی استان خوزستان از خدمات 61 مدرسه‌ی برکت با 238 کلاس درس برخوردار شدند

چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴

عکس خبری:: نمایشگاه دستاوردهای اجتماعی برکت

بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در سال ۸۶ با هدف کمک برای ارتقای توانمندسازی اقتصادی و کارآفرینی افراد و گروه‌ها در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته‌ی کشور، تأسیس شد

دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴

تلاش بنیاد برکت برای ایجاد اشتغال پایدار درمناطق محروم

تلاش‌های هشت ساله‌ی بنیاد برکت برای توانمندسازی اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته‌ی کشور، به میزان قابل توجهی به بار نشسته و موجب امیدواری کارآفرینان محلی شده است

شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴

کارآفرینی بنیاد برکت برای 5 هزار نفر در استان زنجان

بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با سرمایه‌گذاری در چهار طرح صنعتی و اقتصادی در مناطق محروم استان زنجان، برای نزدیک به پنج هزار نفر شغل ایجاد کرده است

سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴

افتتاح 140 مدرسه بنیاد برکت در مناطق محروم کشور

۱۴۰ مدرسه با ۸۲۴ کلاس درس اهدائی مقام معظم رهبری با حضور حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی افتتاح شد/ گلپایگانی: رهبر انقلاب درباره محرومیت‌زدایی و کمک به مستضعفان تاکید دارند

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین