اخبار نماز جمعه مشهد (۱۵)

آیت‌الله علم‌الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد:جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶

سند 2030، کشور را به بستری بازمی‌گرداند که امام راحل ما را از آن نجات داد

امام جمعه مشهد گفت: برخی نخبگان تحول‌سازی امام را فراموش کردند، حتی تز امام را هم یادشان رفته، یعنی با این روند بخواهند جامعه را به بستری که امام از دل آن بستر ما را نجات داد، برگردانند، سند 2030 چنین اثری دارد.

آیت‌الله علم‌الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد:جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵

اقدامات امسال دولت در تقابل و انحراف از اقتصاد مقاومتی بود/ 800 برنامه اقتصاد مقاومتی تهیه کردند؛ سال "اقدام و عمل" بود نه "برنامه‌ریزی"

امام جمعه مشهد اظهار داشت: برنامه را طوری ریخته‌اند که تحریم نباشد و ما برنامه اقتصاد مقاومتی انجام بدهیم، این‌که نمی‌شود، دشمن تحریمش را توسعه داده، برجام و غیر برجام هم نتوانستند جلوی تحریم دشمن را بگیرد و بیشتر هم کرد.

آیت‌الله علم‌الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد:جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵

توسعه بی‌حجابی، بزرگ‌ترین نقشه دشمن برای تهی کردن کشور از نیروی انسانی است

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: باید اصول اسلامی و دینی در مسئله عفت و حجاب رعایت شود، اختلاط میان زن و مردی که حتی متاسفانه در خانواده‌های مذهبی نفوذ کرده باید جدی گرفته شود.

آیت‌الله علم الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد:جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵

اسم آمریکا را گذاشته‌اند دنیا، می‌گویند بدون تعامل سازنده با دنیا توسعه صادرات نداریم

امام جمعه مشهد گفت: مگر آمریکا دنیاست؟ اینها دنیا خوارند نه اینکه دنیا هستند، آن‌وقت شما می‌خواهید با اینها بسازید و بگوید تعامل سازنده با دنیا، بدون تعامل سازنده با دنیا توسعه صادرات و رشد اقتصاد نداریم، بدون تعامل سازنده با دنیا چنین و چنان می‌شویم، اسم آمریکا را بگذاریم دنیا و بعد هم تعامل سازنده! مگر با دشمن می‌شود تعامل سازنده کرد؟

آیت‌الله علم الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد:جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵

در مقابل هشدارهای رهبری ساکتیم/ اهل کوفه شدیم و علی هم تنها ماند

خطیب جمعه مشهد با بیان این‌که در دو دهه اخیر، "علی ما تنها" ماند، خاطرنشان کرد: برادران، خواهران، عزیزان، این را بدانید، در رابطه با شعار "ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند"، اهل کوفه شدیم و علی هم تنها ماند، دلیلش هم وضعیتی است که در مملکت می‌بینیم، دلیلش این بی‌بندوباری و ولنگاری است.

آیت‌الله علم الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد:جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵

ایجاد شبهه در هزینه عزاداری سیدالشهدا، حرف کمونیست‌هاست

امام جمعه مشهد گفت: اخیرا مراکز اطلاعاتی ضدانقلاب در فضای مجازی این خوراک قی کرده کمونیست‌ها را سر دست گرفته و می‌گویند "چرا در محرم و صفر این‌قدر هزینه مصرف می‌شود، با این بودجه و هزینه بروید شغل ایجاد کنید"؛ این همان حرف‌هایی است که توده‌ای‌ها 70 سال پیش در این مملکت زدند و کهنه شده.

آیت‌الله علم الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد:جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵

دستگاه قضایی باید تا حصول نتیجه به مسأله حقوق‌های نجومی را رسیدگی کند

امام جمعه مشهد به نامشروع خواندن حقوق‌های نجومی توسط رهبر معظم انقلاب اشاره و تصریح کرد: دستگاه قضایی باید تا حصول نتیجه مسأله حقوق‌های نجومی را رسیدگی کند.

آیت‌الله علم‌ الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد:جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

مسئولین امنیتی در مواجهه با ناامنی اخلاقی برخورد دوگانه نکنند

امام جمعه مشهد اظهار داشت: اگر امنیت باید اجرا شود، برای همه امنیت خوب است؛ نه اینکه فقط امنیت باید برای یک خانم عضو یک جریان سیاسی حفظ بشود اما امنیت برای یک عالم در شهر، در کشور با وابستگی به مقام ولایت و رهبری نباید حفظ شود؟ چرا برخورد دوگانه؟

جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

آیت‌الله علم‌الهدی: اقلیت لائیک نباید در برنامه‌ریزی دانشگاهی ملاک قرار بگیرند

امام جمعه مشهد گفت: ناهنجاری در محیط دانشگاه، آزاد باشد به این می‌گوئید آزادی؟ این ضد آزادی و امنیت است/ دانشجوی معصوم اردوی مطامع سیاسی قرار بگیرد اسم این آزادی است؟

پنج شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳

"حسن رحیم‌پور ازغدی سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته مشهد است"

معاون ستاد نماز جمعه مشهد اعلام کرد؛ این سخنرانی به مناسبت حماسه "9دی" از ساعت 10:30 در رواق امام خمینی حرم رضوی برگزار می‌شود/ نماز جمعه این هفته نیز به امامت آیت‌الله علم‌الهدی اقامه می‌‎شود

چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳

معاون ستاد نماز جمعه مشهد: زائرانی از 20 کشور جهان در نمازجمعه مشهد شرکت می‌کنند

تشکری در گفتگو با «نسیم» افزود: در هفته‌های غیرپیک، 550 خادم به بیش از 50 هزار نمازگزار خدمت‌رسانی می‌کنند/ مسئولان دستگاه‌های مختلف استان به جمع نمازگزاران جمعه بپیوندند

جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳

امام جمعه موقت مشهد: رژیم صهیونیستی با کمک تکفیری‌ها به آسایش رسیده است

حجت‌الاسلام محمدباقر فرزانه در خطبه‌های نماز جمعه افزود: مهمترین دلیل ناکامی دشمنان علیه جبهه مقاومت، رهبری بی‌بدیل جهان اسلام است/ گور آمریکا با دفن داعش در عراق کنده می‌شود

جمعه ۲۶ اسفند ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

آیت‌الله علم الهدی در خطبه‌های امروز نماز جمعه مشهد، با انتقاد از وزارت ارشاد به دلیل اکران دو فیلم با محتوای ضداسلامی، از قوه قضائیه درخواست کرد با اجرای وظائف خود این دو فیلم را توقیف و از اکران آن جلوگیری کند

جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

آیت‌الله علم الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد: پایبندی مردم به انقلاب می‌تواند فتنه‌های پیش روی را ناکارآمد کند/ سرنوشت استکبار، مانند سرنوشت کفار و مشرکین قریش خواهد بود

جمعه ۱۴ بهمن ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

حسین مظفر در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مشهد: بمب اتمی این کشور، مردم هستند/ ملت باید در عرصه مشارکت سیاسی و تصمیم‌سازی، حضور حداکثری و گسترده داشته باشد

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین