اخبار اصلاح‌طلب (۱۴)

با شعار جوان‌گرایی رأی گرفت ولی...یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷

انتقاد تند نماینده اصلاح‌طلب مجلس از روحانی

سیدفرید موسوی، نماینده اصلاح‌طلب مجلس ضمن انتقاد تند نسبت به دولت روحانی گفت: "با شعار جوان‌گرایی رأی گرفت، با قانون منع بکارگیری بازنشستگان مخالفت می‌کند"

کرباسچی:جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

روحانی اصلاح‌طلب و طرفدار اصلاحات نبوده است/ اصلاح‌طلب‌ها به خاطر بعضی موضع‌گیری‌ها از وی گلایه‌مند هستند

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: روحانی عضو جامعه روحانیت مبارز تهران بود و اصلاح‌طلب و طرفدار اصلاحات نبوده است، حتی بعضی از اصلاح‌طلب‌ها به خاطر بعضی موضع‌گیری‌ها از وی گلایه‌مند بوده‌اند.

در همایش "در تداوم تدبیر و امید" مطرح شد؛پنج شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶

محسن رهامی: چندصدایی باید در هر دو جریان اصلاح‌طلبی و اصولگرایی تعمیق شود

دبیر کمیته انتخابات شوراهای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: از این‌که روحانی توانست شرایطی را ایجاد کند که اصلاح‌طلبان بتوانند با رده‌های بالای نظام گفتگو کنند خوشحالم. این گفتمان، فضای سال 88 را به فضای سیاسی اجتماعی تغییر داد و باید از بازگشت فضا به گذشته جلوگیری کنیم.

عارف در کنگره حزب ترقی:‌پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵

دولت باید در مورد اشتغال و مسائل اقتصادی بهتر عمل کند

عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان با تأکید بر اینکه جریان اصلاحات قطعا یک کاندیدا برای انتخابات ریاست جمهوری 96 دارد گفت: نظر شخصی بنده حمایت از روحانی است اما دولت در اموری چون اشتغال و مسائل اقتصادی باید بهتر عمل کند.

کواکبیان در پیش‌کنگره حزب مردم‌سالاری:جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵

هر اصلاح‌طلبی که در سال ۹۶ نامزد شود، مورد توجه قرار می‌دهیم/ به کسی چک سفید امضا نداده‌ایم

دبیر کل حزب مردم‌سالاری با بیان اینکه فعالیت شورای سیاست‌گذاری به پایان رسیده است گفت: مبنای ما برای انتخابات سال ۹۶ شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است.

عباس عبدی:شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵

اصلاح‌طلبی که سرنوشت خود را به هاشمی و روحانی گره زده باشد، همان بهتر که نباشد

تحلیلگر و فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: سرنوشت اصلاح‌طلبان دست خودشان است، اصلاح‌طلبی که سرنوشت خودش را به وضعیت دیگران گره زده باشد، همان بهتر که نباشد؛ نمی‌دانم این فقدان اعتماد به نفس از چه زمانی مثل خوره به جان آنان افتاده؛ یک روز سرنوشت خود را به هاشمی گره زدند، یک روز به روحانی و یک روز دیگر به ...

آیت‌الله علم‌الهدی در جمع‌ اعضای مجمع زنان اصلاح‌‌طلب: چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵

اصلاح‌طلب و اصولگرا مقابل هم نیستند/ در اصول متحدیم و این اختلافات‌ در سلیقه است

امام جمعه مشهد با بیان اینکه اصلاح‌طلب و اصولگرا مقابل هم نیستند، گفت: ‌در اصول متحدیم و این اختلافات‌ در سلیقه است و ‌تفاهم این دو جناح در سلایق ضعیف است لذا نه نقد منصفانه و صمیمانه داشتیم و نه توجیه درستی از سلایق خود.

چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

انتقاد یک اصلاح‌طلب از عملکرد ضعیف فراکسیون امید در انتخابات هیات رئیسه کمیسیون‌ها

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی عملکرد فراکسیون امید در انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون‌ها را ضعیف دانست و از آن انتقاد کرد.

پیام فضلی‌نژاد:دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵

رئالیسم سیاسی مرده است/ اصولگرایان نیز اشتباه کردند

سردبیر مجله عصر اندیشه گفت: انتخاب آیت‌الله جنتی نشان داد نخبگان اصلاح‌طلب هیچ نسبتی با رئالیسم سیاسی ندارند؛ متاسفانه رئالیسم سیاسی در احزاب و گروه های متنوع و متفاوت مرده است و باید کوشش کنیم که احیا شود.

امیر محبیان:یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵

خیلی از نفرات لیست امید اصلاح‌طلب نیستند/ اصلاح‌طلبان و دولتی‌ها در انتخابات اخیر شکست خوردند

کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد: مردمی که به لیست امید رأی دادند به اصلاح‌طلبان رأی ندادند چراکه اگر این‌طور بود نباید به جلالی و نعمتی رأی می‌دادند چون آنها اصولگرا بودند.

عارف در دانشگاه امیرکبیر:جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

کسی که عقب‌نشینی کند اصلاح‌طلب نیست/ از مدعیان تحلیل‌گرای اصلاح‌طلب گله دارم

منتخب مردم تهران در پاسخ به سوال چند تن از دانشجویان مبنی بر ضرورت پایداری عارف برای کسب کرسی ریاست مجلس دهم و عقب‌نشینی نکردن او در این رقابت گفت: نمی‌دانم در قاموس اصلاح‌طلبی عقب‌نشینی جایی دارد یا خیر اما در چارچوب نظام ارزش‌های اسلامی آنجا که کسی عقب‌نشینی کند اصلاح طلب نیست،

چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

احمد شیرزاد، فعال اصلاح‌طلب در گفتگو با «نسیم»: بازگردانی آرامش سیاسی و اقتصادی باید در الویت برنامه‌های دولت اعتدالی باشد/ بازگردانی اعتماد به کسب و کار مردم و راه‌اندازی چرخه تولید باید رویکرد گفتمان اعتدال در اقتصاد باشد/ رفع تنش سیاسی در حوزه سیاست خارجی باید اولویت باشد

چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

هفت فعال اصلاح‌طلب در دومین نامه خود به حبیب‌الله عسگر اولادی نوشتند: بخش مهمی از مجادله‌ها و سوء‌برداشت‌هایی که در سالیان اخیر بر ما رفته، در نتیجه بستن همه منفذهای درک مشترک از یکدیگر است

سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

مصطفی کواکبیان: اجماع اصلاح‌طلبان بر روی یک کاندیدای غیراصلاح‌طلب "خودکشی سیاسی" است/ بعید می‌دانم طرح اصلاح قانون انتخابات به نتیجه برسد/ طرح وحدت ملی هاشمی رفسنجانی "طرحی دلسوزانه" است

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین