اخبار حسین شریعتمداری (۲۱۲)

یادداشت حسین شریعتمداری درباره تعارض منافع در ایران و امریکایکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

از آمریکایی ها یاد بگیرید!

اگر قانون «تعارض منافع» درآمریکا که مقامات این کشور ملزم به اجرای آن هستند، در ایران به اجرا در می‌آمد و مراکز اطلاعاتی و نظارتی بر اجرای دقیق آن نظارت می‌کردند، آیا بخش قابل توجهی از ناهنجاری‌های اقتصادی فرصت بروز پیدا می‌کرد؟! پاسخ بدون کمترین تردیدی منفی است.

سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷

یادداشت شریعتمداری درباره فتنه‌گری در بازار

کسانی که شما را تهدید کردند می‌شناسید؟ همان‌ها که می‌گفتند اگر مغازه‌تان را نبندید، شیشه‌هایش را می‌شکنند و مغازه را به آتش می‌کشند»؟ این پرسشی بود که از چند مغازه‌دار در بازار تهران، خیابان لاله‌زار و برخی از مغازه‌داران پاساژ علاءالدین پرسیده شد. پاسخ همه آنان به این سؤال منفی بود و اظهار می‌داشتند که تهدید‌کنندگان را نمی‌شناسند و آنان را پیش از این ندیده بودند.

شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان:شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶

آقای زنگنه چرا رئیس جمهور را متهم اصلی پرونده کرسنت معرفی می‌کنید

مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: کاش آقای زنگنه بجای کلی گوئی‌های یکسویه برای اظهارات خود دلیل و سند ارائه می‌کرد و یا اینکه اجازه می‌داد یکی از منتقدان در مقابل ایشان بنشیند و پرسش‌هایی را که تاکنون بی‌جواب مانده است بپرسد.

حسین شریعتمداری:چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶

صنایع موشکی مدیون فرماندهان است و ارتباطی به دولت‌ها ندارد/ روحانی حتی با نمایش شهرهای موشکی نیز مخالفت کرده بود

مدیرمسئول کیهان گفت: صنایع موشکی مدیون فداکاری ها و مرارت‌های شبانه‌روزی سرداران بزرگی نظیر شهید طهرانی و سایر فرماندهان سخت‌کوش و ایثارگر سپاه و ارتش است و ارتباط مستقیمی به هیچیک از دولت‌ها ندارد ولی مردم از یاد نبرده‌اند که آقای روحانی حتی با نمایش شهرهای موشکی زیرزمینی سپاه نیز مخالفت کرده بود.

یادداشت/ حسین شریعتمداریسه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶

اتهام به شخصیت شیطان!

"جنگ" فی‌نفسه، نمی‌تواند مطلوب باشد ولی در مقابل دشمنی که دست به تهاجم زده و قصد نابودی کشور و ملتمان را داشته باشد، چاره‌ای جز دفاع باقی نمی‌ماند و بدیهی است که دفاع نیز بدون تحمل خسارت‌های آن امکان پذیر نیست.

شریعتمداری در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس:جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶

مردم هر ساله با حضور خود آرزوهای رژیم صهیونیستی، آمریکا و متحدانش را زیر پا له می‌کنند

مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: مردم هر ساله با حضور خود آرزوهای رژیم صهیونیستی، آمریکا و متحدانش را زیر پا له می‌کنند.

حسین شریعتمداری:دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

شلیک موشک‌های سپاه جواب هارت و هورت‌های ترامپ و باطل السحر وادادگی‌ها بود

مدیرمسئول کیهان با اشاره به شلیک موشک به محل حضور تروریست‌های داعش در سوریه گفت: این موشک‌ها جواب هارت و هورت‌های ترامپ هم هست و به او می‌فهماند در ایران اسلامی با یک مشت واداده روبرو نیست.

حسین شریعتمداری:شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

آل سعود نمی‌تواند رسما علیه تروریست‌های تکفیری موضع بگیرد/ تکفیری‌ها خروجی وهابیت هستند

مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: آل سعود نمی‌تواند رسما علیه تروریست‌های تکفیری موضع بگیرد چراکه تکفیری‌ها خروجی وهابیت هستند و طرد آنها طرد وهابیت است و حال آنکه وهابیت یک مذهب جعلی ساخت غرب در میان اهل سنت است؛ نظیر حزب صهیونیستی بهائیت که در میان شیعیان پدید آوردند.

شریعتمداری:چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶

ترامپ هم از آخور آل سعود خورده است هم از توبره قطر/ پوشالی بودن ناتوی عربی قبل از تشکیل آن هم به وضوح قابل فهم بود

مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت:پوشالی بودن ناتوی عربی قبل از تشکیل آن هم به وضوح قابل فهم بود. بنابراین چه بهتر که فروپاشی آن بجای آنکه به حساب پوشالی بودن آن و طرح فریب آمریکا نوشته شود، به حساب کناره گیری قطر از این ائتلاف فاکتور شود .

شریعتمداری:دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶

آقای روحانی در اولین روز انتخاب خود سایه جنگ را از آمریکا هدیه گرفت

مدیرمسئول کیهان، حمله روحانی به برخی از کانون‌های اقتدار نظام را باعث جری شدن آمریکا و شیوخ برخی کشورهای عربی دانست و گفت: دولت آقای روحانی در اولین روز انتخاب خود، سایه جنگ را برای ملت سوغات آورده است.

حسین شریعتمداری:پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

درباره دیدار تتلو با رئیسی هیچ اظهارنظری نداشته‌ام/ از جماعتی که ۴ سال دروغ گفته‌اند انتظار راستگویی ندارم

مدیر مسئول روزنامه کیهان عنوان کرد: من درباره دیدار آقای تتلو با جناب رئیسی هیچ اظهار نظری نداشته‌ام و از دروغی که به اینجانب نسبت داده‌اند هم اصلا تعجب نمی‌کنم؛ از جماعتی که ۴ سال به همه دروغ گفته‌اند انتظار راستگویی ندارم.

سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

تقدیر حسین شریعتمداری از اقدام انقلابی قالیباف

سردار قالیباف، اگر تا دیروز یک مدیر جهادی و خدمتگزار در فرماندهی نیروی انتظامی و مدیریت کلان‌شهر تهران بود امروز، مرزهای افتخارآفرین دیروز را پشت سر گذاشته و در تراز یک قهرمان فداکار بر سکوی افتخار ایستاده است.

حسین شریعتمداری:شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

مناظره بازار مکاره نیست که قورباغه را جای قناری بفروشند/ شورای نگهبان باید از نامزدها درباره ادعاهایشان سند بخواهد

مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: وقتی ادعا می‌شود در تولید گندم خودکفا شده‌ایم و در همان حال آمار رسمی گمرک تأکید می‌کند یک‌میلیون و چند صد هزار تن گندم وارد کرده‌ایم و «ازدست‌داده‌ها» را «دستاورد» جا می‌زنند مصداق صریح تقلب رأی دزدی است.

حسین شریعتمداری:سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

روحانی اگر به آخر خط نرسیده بود به سیم آخر نمی‌زد

مدیرمسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه روحانی اگر به آخر خط نرسیده بود به سیم آخر نمی‌زد گفت: آقای روحانی، انتخابات را فقط یک بهانه می‌دانند و هدف نهائی آن‌ها بیرون از دایره انتخابات تعریف‌شده است.

حسین شریعتمداری:یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

آقای روحانی! دولت شما می‌ترسد که مبادا موشک مانع حمله دشمن شود؟!

حسین شریعتمداری مدیرمسؤول روزنامه کیهان طی یادداشتی به اظهارات حسن روحانی در مناظره دوم پیرامون برنامه موشکی کشور واکنش نشان داد و گفت: آقای روحانی! دولت شما می‌ترسد که مبادا موشک مانع حمله دشمن شود؟!

حسین شریعتمداری:یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

مناظره دوم "ویترین" ناتوانی‌های دولت بود/ روحانی مردم را تهدید می‌کرد/ جهانگیری فقط انشاء خواند

مدیرمسئول روزنامه کیهان مناظره دوم را ویترین ناتوانی‌های ۴ ساله دولت یازدهم عنوان کرد.

یادداشت/ حسین شریعتمداریشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

دوگانه فریب!

دولت آقای روحانی برای ادامه حضور خود در دوره دوم ریاست‌جمهوری به ترفندی متوسل شده است که کارشناسان علوم سیاسی از آن با عنوان "دوگانه فریب" یاد کرده و درباره بهره‌گیری دولت‌ها از این ترفند هشدار می‌دهند.

حسین شریعتمداری:چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

مسکن مهر در مقایسه با ویلاهای ده‌ها میلیاردی شما باید هم مزخرف باشد!/ صدا و سیما در مقابل دروغ‌پردازی‌های دولتمردان به کارشناسان فرصت بدهد

مدیر مسئول کیهان گفت: صدا و سیما باید در مقابل دروغ‌پردازی‌های برخی از دولتمردان به کارشناسان و صاحبنظران هم فرصت بدهد تا جعلی بودن گزارش‌های آنها را با ارائه اسناد و مدارک غیر قابل انکاری که در دست است بر ملا کنند.

حسین شریعتمداری:یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

اینکه جهانگیری در مناظره خود را نماینده اصلاحات معرفی کرد؛ تصادفی نبود/ احتمال عبور اصلاح‌طلبان از "روحانی" جدی است

مدیرمسئول روزنامه کیهان با تاکید بر اینکه جهانگیری در جریان مناظره تلویزیونی جمعه خود را نماینده جبهه اصلاحات معرفی کرد و این موضوع تصادفی و اتفاقی نبود، گفت: احتمال اینکه او کنار نکشد از احتمال کناره‌گیری وی بیشتر است.

حسین شریعتمداری:شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

دستان خالی روحانی و دولتش در مناظره برملا شد/ درخصوص احتمال باقی‌ماندن جهانگیری تا آخر باید صبر کرد

مدیر مسئول کیهان درباره حضور ضعیف روحانی در مناظره و احتمال باقی‌ماندن جهانگیری به جای او تا مرحله آخر انتخابات، تصریح کرد: باید صبر کرد؛ چون خود جهانگیری گفته بود که برای کمک به روحانی آمده البته این امر با یکی از اصول قانون اساسی مغایرت دارد. به نظرم باید در این باره گفت "شد غلامی که آب جوی آرد, آب جـوی آمـد و غـلـام بــبــرد."

حسین شریعتمداری:شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

حالا که می‌دانند نظر رئیس‌جمهور "پخش زنده" مناظره‌هاست تصمیم خود را تغییر دهند

مدیر مسئول روزنامه کیهان تاکید کرد:‌ وزیر کشور گفته من در این تصمیم با رئیس جمهور مشورت نکرده‌ام، حالا که می دانند نظر رئیس جمهور بر پخش زنده است چرا تصمیم خود را تغییر نمی دهند.

حسین شریعتمداری:دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

"افتتاح رسمی"، اسم مستعار "افتتاح دوباره" است/ افتتاح دوباره پروژه‌ها غیر از تبلیغات توخالی انتخاباتی هیچ توجیه دیگری ندارد

مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: بسیاری از پروژه‌هایی که این روزها دولت در آستانه انتخابات از افتتاح آن‌ها خبر می‌دهد، قبلاً افتتاح‌شده و به بهره‌برداری هم رسیده است و افتتاح دوباره آن غیر از تبلیغات توخالی انتخاباتی هیچ توجیه دیگری ندارد.

ظهر امروز صورت گرفتدوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶

لغو سخنرانی حسین شریعتمداری در دانشگاه تربیت دبیری شهید رجایی با فشار مسئولان

قرار بود ظهر امروز برنامه‌ای با حضور حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در دانشگاه تربیت دبیری شهید رجایی برگزار شود اما با فشار‌هایی از درون و بیرون دانشگاه این برنامه لغو شد.

حسین شریعتمداری:شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

ترامپ با موشک‌پرانی به سوریه برای مدعیان اصلاحات در انتخابات عصا فرستاده است

مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: ترامپ با موشک‌پرانی به سوریه برای مدعیان اصلاحات در انتخابات پیش روی عصا فرستاده است.

حسین شریعتمداری عنوان کرد:شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶

صداوسیما از دادن پوشش خبری به سخنرانی‌های تبلیغاتی دولتمردان خودداری کند

مدیر مسئول کیهان گفت: انتشار گزارش‌های غیر واقعی و یکطرفه در برنامه‌های صدا و سیما می‌تواند افکار عمومی را درباره کارنامه چهار ساله دولت به اشتباه بیاندازد و مانع انتخاب نامزد شایسته از سوی آنان شود.

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین