اخبار مهدی کروبی (۱۷)

درماندگی اصلاح‌طلبان مدعی در اداره حزبیکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷

اختلافات درون حزبی یا کودتا؟

ماجراهای حزب مهدی کروبی و اختلافات آن در هفته‌های اخیر خبرساز بوده است بعد از آنکه در کنگره این حزب درگیری فیزیک رخ داد . الیاس حضرتی روز جمعه در حاشیه مراسم ختم پدر مصطفی تاج زاده، در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری جلسه شورای مرکزی حزب اعتماد ملی  اعلام کرد که از سوی اعضای این شورا به‌عنوان قائم‌مقام جدید حزب اعتماد ملی انتخاب شده است. همین حرف کافی بود تا صدای معترضین به انتخابات حزب بلند شود و لب به سخن بگشایند.

نشست خبری سخنگوی دستگاه قضا؛یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶

از مصوبه ادامه حصر تا ادعای کذب تحقق شروط کروبی

اظهارات سخنگوی قوه قضائیه درباره شرایط جزئیات حصر سران فتنه را در این کلیپ خواهید دید.

در برنامه جهان‌آرا مطرح شد؛یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶

روحانی موافق حصر بود

سیدعزت الله ضرغامی در برنامه زنده جهان آرا اظهار داشت: در جلسه شورای عالی امنیت ملی برای تصمیم‌گیری درباره حصر سران فتنه، روحانی حضور داشت و موافق حصر بود.

عبدالله گنجیچهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵

امام(ره) برای کسانی که قانون را به سخره می‌گرفتند فرش قرمز پهن نمی‌کرد

اگر کسی نظام را متهم به تقلب و تجاوز کنند و باعث کشته شدن 45 نفر بیگناه شود و تدابیر و فرمان رهبر جامعه اسلامی را نادیده بگیرد و قانون را به سخره گرفته باشد امام برایش فرش قرمز پهن می‌کرد؟

محمدرضا کائینیدوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵

آقای کروبی! قدر "حصر" را بدانید!

آقای کروبی! مگر شما علاقمند به بازگشت به دوران طلایی امام راحل نیستید؟ امروز نظام جمهوری اسلامی شما را به همان دوران بازگردانده و تنها چشمه کوچکی از نحوه مواجهه با شوریدگان بر نظام در آن دوران را، به شما نشان داده است.

جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴

دادستانی تهران شرکت مهدی کروبی در انتخابات را تکذیب کرد

دادستانی تهران طی اطلاعیه‌ای در واکنش به مصاحبه سخنگوی وزارت کشور مبنی بر حضور مهدی کروبی در انتخابات، از عدم حضور کروبی در انتخابات هفتم اسفند خبر داد.

دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

آتلانتیک: اجرای توافق هسته‌ای با استمرار سیاست‌های خصمانه آمریکا همراه می‌شود

این نشریه آمریکایی نوشت: ایران هنوز دشمن ماست و باید سیاست خارجه آمریکا استمرار حمایت از معاندان داخلی ایران مانند میرحسین موسوی و کروبی باشد/ باید دشمنان ایران در عراق و سوریه تجهیز شوند

چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳

کلیپ تصویری:: بادش کردند و به بادش دادند

روایتی مصور از  غبار فتنه‌ای که از یک "توهم" برخاست و با تدبیر و همت "امام و امت" در ۹ دی فرونشست

چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

علی لاریجانی در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی دانشگاه قم/ 1- انتقاد صحیح قابل پذیرش است ولی تخریب شخصیت‌ها اشتباه است/ اگر کسی پیرو رهبری باشد نباید به رؤسای قوای سه‌گانه توهین کند/ آیا درست است که عکس من را با کروبی چاپ کنند و بگویند که لاریجانی منافق است؟

سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

فراز و فرود اصلاحات/ 12- مهدی کروبی: عاملی که موجب شکست اصلاح‌طلبان در انتخابات‌های متوالی شد عدم توجه به یک سلسله از نیازهای جامعه و روی آوردن به یکسری از شعارهایی است که به افکار و اندیشه‌های مذهبی بخشی از مردم توجه نداشت (86/12/22)

دوشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

فاطمه کروبی در مصاحبه با یک سایت ضدانقلاب، با بیان اینکه "حاج آقا (مهدی کروبی) چند روز پیش حالش بد شد و از روی تخت افتاد"، خواستار ملاقات با وی شد

شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

در همایش "فتنه 88 و جنگ نرم"، با حضور حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای از کتاب "کروبی در مدار سقوط" رونمایی می‌شود

چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

"محمدحسین کروبی" در یادداشتی که در یک شبکه اجتماعی منتشر کرده، برخلاف سخنان چندی پیش فاطمه کروبی مبنی بر "شدت گرفتن بیماری مهدی کروبی"، خبر از ملاقات با پدرش در حالتی بشاش‌تر و سالم‌تر از قبل داده است

چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

گزارش تصویری// سخنرانی مجتبی واحدی، مشاور کروبی در پاریس

شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

محمد داوری، از اعضای ستاد مهدی کروبی و مدیر مسئول سایت سحام نیوز در نامه‌ای از زندان اوین مینویسد: هرگز تقاضای عفو و بخشش نمیکنم، این مسئولان متخلف هستند که بی گناهان را به زندان انداخته‌اند و آنها باید از این زندانیان تقاضای بخشش کنند

یکشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا: توضیحات دولت ایران درباره علت بازداشت خانگی رهبران اصلاحات قانع کننده نیست

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین