اخبار اصلاحات (۱۹۲)

دبیر کل حزب مردمی اصلاحات در مصاحبه با فردانیوزچهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷

موش‌های کثیف در حال چاپیدن مردم در شهرداری هستند

حجت‌الاسلام محمد زارع فومنی، دبیر کل حزب مردمی اصلاحات در گفتگو با فردا مطالبی پیرامون نحوه تنظیم لیست امید شورای شهر و عملکرد اعضای اصلاح‌طلب شهرداری و شورای شهر تهران بیان کرد که در ادامه فیلم آن را مشاهده می‌کنید.

جنگ ژنرال‌ها بالا گرفتچهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶

دلمشغولی این روزهای اصلاحات؛ از ستیز در بهشت تا سهم‌خواهی در پاستور!

اصلاح‌طلبان این روزها در دو جبهه مشغول کارند، اول در لابی بازی انتخاب شهردار آینده تهران و دوم زمینه سازی برای فشار به رئیس جمهور و گرفتن سهم بیشتر در دولت آینده.

شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶

برخی اعضای شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان خواستار انحلال این شورا شدند/دیدار با رئیس دولت اصلاحات برای معرفی ساز و کار جدید

عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: تمایلی به ادامه فعالیت شورای سیاست‌گذاری نداریم و از خاتمی می‌خواهیم سازوکار جدیدی برای وحدت اصلاح‌طلبان پیشنهاد دهد.

فیلمچهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

دولت روحانی خیلی بهتر از این می‌توانست باشد

محمدعلی ابطحی، رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور در دولت اصلاحات باد اشاره به تشتت و پراکندگی حاکم بر دولت یازدهم می‌گوید: دولت روحانی خیلی بهتر از این می‌توانست باشد.

«نسیم آنلاین» از کنش انتخاباتی اصلاح‌طلبان و اعتدالیون گزارش می‌دهد: محسن هاشمی، مهرعلیزاده و مسجدجامعی مدعی سرلیستی هستنددوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶

افتراق در اولین انتخابات دوران پساهاشمی

کنش‌های سیاسی متفاوت اصلاح طلبان و اعتدالگرایان پس از فوت هاشمی رفسنجانی در جریان ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در تهران به اوج خود رسید

محمدرضا تاجیک می‌گوید: اصلاح‌طلبان وارد بازی‌یی شده‌اند که ضررش بیشتر از سود آن استچهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶

اذعان اصلاح‌طلبان به "تحقیر" اصلاحات در دولت روحانی

اصلاح‌طلبانی که در روزهای ابتدایی روی کار آمدن دولت یازدهم از این دولت با عنوان «رحم اجاره‌ای» برای خودشان تعبیر کرده بودند، اما در عمل شاهد این بودند که این وضعیت برعکس شد و این دولت روحانی بود که از آن‌ها به عنوان «رحم اجاره‌ای» جهت اهداف موردنظرش استفاده کرد.

جنگ مخفی دولت و شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان؛سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶

چرا روحانی نمی‌خواهد یک چهره اصلاح‌طلب کاندیدای آلترناتیوش باشد؟!

یک جنگ مخفی بین اصلاح طلبان و اعتدالیون در حال انجام است، چراکه دولتمردان نمی خواهند تن به بازی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان بدهند از همین رو تلاش دارند اگرهم کاندیدای آلترناتیو وارد عرصه انتخابات شد، فردی باشد که دولتمرد و اعتدالگرا محسوب می شود. در طرف مقابل هم شورای عالی برای نشان دادن نقش خود، بنا را بر معرفی کاندیدای آلترناتیو با آرم و مارک اصلاح طلبی دارد.

روستا آزاد:چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵

جبهه مردمی هم تیم اجرایی و هم برنامه‌های 10 نامزد را ارزیابی می‌کند/ اگر اصلاحات همه تخم‌مرغ‌هایش را در سبد روحانی بگذارد، بازنده خواهد بود

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بیان اینکه جبهه مردمی تیم اجرایی و برنامه‌های 10 نامزد را ارزیابی می‌کند، گفت:اگر اصلاحات گزینه‌ای در انتخابات معرفی نکند و همه تخم‌مرغ‌هایش را در سبد روحانی بگذارد،بازنده خواهد بود.

گزارش «نسیم آنلاین» از تفاوت نظرهای جدی اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان در خصوص دوران پساهاشمیدوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵

زیر بیرق سردرگمی

پس از درگذشت آیت‌آلله هاشمی رفسنجانی، جریان اعتدال و اصلاحات با چالش حیات سیاسی روبرو شده‌اند، برخی به دنبال استقلال گرایی هستند و برخی معتقدند که باید به رهبری نزدیک شد.

گفت‌وگوی تفصیلی با عوامل سازنده "یتیم‌خانه ایران"شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵

دوره اصلاحات برخوردها فاشیستی بود/ برخی فیلمسازان برای دریافت گرین کارت سکوت کرده‌اند

ابوالقاسم طالبی با اشاره به تغییر نگاه به دین در آثار زمان اصلاحات گفت: کاریکاتور کردن انقلابیون و مذهبی‌ها و ایجاد تنفر در مخاطبان نخ اصلی فیلم‌ها بود.

چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵

لهستان خواستار اصلاحات اساسی در اتحادیه اروپا شد

مقامات بلند پایه لهستان خواستار اصلاحات اساسی در اتحادیه اروپا و کاهش نقش سازمان‌های اروپایی در تصمیم‌گیری‌‌ها و جایگاه قدرتمندتر پارلمان‌های ملی در این اتحادیه شدند.

یادداشت/ روزنامه اعتمادسه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵

ابراز نگرانی مدیر ارشد دولت اصلاحات از احتمال پائین آمدن حقوق مدیران

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی دولت اصلاحات از پائین آوردن حقوق مدیران به عنوان افتادن از آن سوی پشت بام تعبیر کرد.

دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵

صندوق بین المللی پول: رشد اقتصادی عربستان بسیار کند است

صندوق بین المللی پول در تازه‌ترین گزارش خود به بررسی اقتصاد بحران زده عربستان پرداخت.

ریشه‌یابی حقوق‌های نجومی در دوران کارگزاران و اصلاحات؛یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵

اگر اقدام انقلابی نشود ...

روزنامه کیهان در یادداشتی با اشاره به پرداخت های نجومی برای مدیران اعتدالی به ریشه یابی این نوع از دست اندازی ها به بیت المال پرداخت.

روایتی از حذف نرم یک سیاستمدارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵

گزارش یک نارو!

سیاستمدار خوش‌نام اصلاحات این روزها "از همه رانده و از همه‌جا مانده" شده است، او که روزی معاون اول دولت جمهوری اسلامی بود و ایامی دیگر سودای ریاست جمهوری در سر داشت حالا به‌جایی رسیده که می‌خواهند تلاش کنند تا شاید رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شود.

گزارش کیهان از انتخابات هیئت رئیسه مجلس دهمچهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵

اکثریت پنداری مدعیان اصلاحات عارف را قربانی کرد

نامزدی عارف برای ریاست مجلس وزن واقعی اصلاح‌طلبان مجلس را مشخص کرد و صد البته که انتخابات رئیس و هیئت رئیسه مجلس نیز مهر تاییدی دیگر بود بر "ترکیدن حباب اکثریت پنداری" اصلاح طلبان و هیاهوی بی‌مصداق آنها که در عدم نامزدی عارف برای ریاست دائم مجلس رقم خورد.

العبادی اعلام کرد: شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵

تغییر کابینه تنها بخش کوچکی از اصلاحات عراق است

نخست وزیر عراق با تاکید بر ادامه روند اصلاحات در کشورش تصریح کرد: تغییرات وزارتی که اخیرا انجام شد بخش کوچکی از اصلاح روند سیاسی است.

سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴

دروغ بزرگ از "نامزد نداریم" تا "فهرست کامل ارائه می‌دهیم"

با نزدیک شدن به زمان نهایی شدن فهرست‌های انتخاباتی، دروغ بزرگ اصلاح‌طلبان درباره عدم امکان ارائه فهرست آشکارتر می‌شود؛ در حالی که جلالی‌زاده گفته "ما ناامید از رقابتی بودن این انتخابات هستیم" حسین مرعشی اعلام کرد "جریان اصلاحات در تهران لیست کامل خواهد داد و ما از این بابت مشکلی نداریم."

سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴

هفت مسئول وزارت بازرگانی عراق به اتهام فساد مالی برکنار شدند

منابعی در وزارت بازرگانی عراق اعلام کردند که سرپرست این وزارتخانه هفت مقام عالی‌رتبه را به اتهام کسب درآمدهای غیر قانونی از سمت خود برکنار کرده است

دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴

عباس عبدی: اعتدال آمده تا نارسایی‌ها و ضعف اصلاح‌طلبان در شیوه اجرا را پر کند

تحلیلگر اصلاح طلب در گفتگو با روزنامه ایران افزود: شکل‌گیری اعتدال ناشی از خلأ و شکافی است که میان اصلاح‌طلبان و حکومت به وجود آمد/ مخالفت با برجام ناشی از یک نوع شکاف داخلی است

شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴

مردم عراق برای اجرای اصلاحات تظاهرات کردند

مردم عراق در تاکید بر خواسته‌های خود مبنی بر انجام اصلاحات، بار دیگر در استان‌های مختلف این کشور تظاهرات کردند

شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

باهنر: گوش دولت اصلاحات نسبت به هشدارهای فرهنگی رهبری سنگین بود

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین افزود: رئیس‌جمهور می‌گوید دولت را از معتدلین انتخاب کرده ولی اصولگرای ناب در کابینه‌اش سراغ نداریم/ اصلاح‌طلبان داستان لاریجانی، صداوسیما و دوران اصلاحات را فراموش نکرده‌اند

شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

تظاهرات در حمایت از اصلاحات حیدر العبادی در عراق

هزاران عراقی در تائید اصلاحات حیدر العبادی نخست وزیر عراق در بغداد و دیگر مناطق مختلف این کشور راهپیمایی کردند

سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴

حیدر العبادی تعداد مشاوران قوای سه گانه را کاهش داد

به گزارش المیادین، نخست‌وزیر عراق در چارچوب اصلاحات دولت، تعداد مشاوران نخست‌وزیری، ریاست جمهوری و پارلمانی را کاهش داده است به گونه‌ای که تعداد آنها بیشتر از پنج نفر نیست

دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴

"حیدر العبادی": اقدامات اصلاحی ادامه دارد

سخنگوی رسمی دفتر نخست‌وزیری عراق اعلام کرد که اقدامات اصلاحی دیگری اعلام خواهد شد که به نفع روند سیاسی و شهروندان خواهد بود

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین