اخبار استکبارستیزی (۲۵)

حجت الاسلام محسنی‌اژه‌ای در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن: جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵

ملت امروز با حضور در راهپیمایی 22 بهمن استکبارستیزی خود را اعلام می‌کنند

سخنگوی قوه‌قضاییه گفت: مردم به لطف خدا پس از گذشت سی و هشت سال از انقلاب همچنان مانند روزهای اول انقلاب پر شور در صحنه حضور دارند.

سرلشکر جعفری:شنبه ۴ دی ۱۳۹۵

مردم برخلاف برخی مسئولین پای آرمان استکبارستیزی ایستاده‌اند/ حلب خط مقدم انقلاب اسلامی است

فرمانده کل سپاه گفت:‌ شاید به برخی شعارها و اصول دیگر انقلاب به آن صورت توجه نشده باشد ولی به اصل استکبارستیزی توجه شده هرچند ممکن است این اصل هم توسط تعداد معدودی از مسئولین رعایت نشده باشد ولی عامه مردم پای این اصل ایستاده‌اند.

دبیر اتحادیه مستقلسه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

پس از شکست در جنگ سخت و نرم، نوبت به تلاش برای "تغییر ذهنیت جامعه" رسیده است

دبیر اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل نوشت: جریانی که روزگاری تلاش داشت از طریق دستنشانده خود در ایران این استیلا را داشته باشد، زمانی با کودتای نظامی، زمانی با تحریم نظامی و علمی و اقتصادی و امروز نیز با «تغییر ذهنیت جامعه» نسبت به استکبارگری های خود!

دبیرکل جامعه اسلامی دانشجویانسه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

تشکل‌های یک بار مصرف پیاده‌نظام جناح‌های سیاسی در دانشگاه هستند

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان نوشت: برخی تشکل‌های یک بار مصرف انتخاباتی در دانشگاه‌ها تشکیل می شود که نقش پیاده نظام جناح‌های سیاسی در دانشگاه را ایفا می‌کند این تشکل‌ها نه تنها سودی برای دانشجویان نخواهد داشت بلکه باعث افسرده شدن فضای سیاسی دانشگاه می‌شود.

به مناسبت روز دانشجو منتشر شدسه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

پاسخ رهبر انقلاب به پرسش‌های دانشجویان با موضوع استکبارستیزی

پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت روز دانشجو پاسخ رهبر انقلاب به ۵ سؤال دانشجویان درباره مسأله استکبار و نظام سلطه را منتشر کرد.

گرافیک اطلاع رسانیکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵

ترسیم وحدت از مسیر مفاهیم اربعین حسینی

جریان پیاده‌روی اربعین با تأکیدی که روی استکبار ستیزی و موعودگرایی دارد و از آنجا که این دو بحث از مباحث فطری و مشترک ذات بشری هستند، حرکت در مسیر استکبارستیزی و موعودگرایی و منجی‌طلبی که از چارچوب‌های اصلی انقلاب اسلامی است می‌تواند در قدم نخست تقریب را بین مسلمین و مظلومان عالم ایجاد کند.

تولیت آستان قدس رضوی:پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵

انقلابی اندیشیدن و انقلابی ماندن رمز استکبارستیزی و مقابله با نفوذ است

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه انقلابی اندیشیدن و انقلابی ماندن رمز استکبارستیزی و مقابله با نفوذ است، هنر آمریکا را به بند کشیدن ملت‌ها و از بین بردن حیات انسانی برشمرد.

سردار نقدی:پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵

وجه مشترک مفسدین بزرگ اقتصادی، سازش با آمریکاست

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در پرونده کسانی که فسادهای بزرگ اقتصادی را مرتکب شده‌اند یک وجه اشتراک وجود دارد، که آنان طرفدار سازش با آمریکا هستند.

ابوترابی‌فرد:پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵

استکبارستیزی ریشه در اعتقادات و آموزه‌های دینی ما دارد

ابوترابی فرد نائب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان گفت: استکبارستیزی ریشه در اعتقادات و آموزه های دینی ما دارد.

قائم‌مقام معاونت اجتماعی شهرداری تهران:پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵

نباید اجازه داد نفوذی‌ها روحیه استکبارستیزی را تضعیف کنند/مراسم ۱۳ آبان با محوریت محلات برگزار می‌شود

علی‌محمد نائینی با بیان اینکه باور، انگیزه و اعتقاد قلبی شرط اصلی برای انجام فعالیت‌های جدی در محلات است، گفت: مراسم ۱۳ آبان و روز مبارزه با استکبار جهانی با محوریت محلات برگزار می‌شود.

قالیباف:چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵

خوب کار کردن نوعی استکبارستیزی است / حذف روحیه مبارزه از فرهنگ انقلاب، ما را با بن‌بست روبرو می‌کند

شهردار تهران گفت: روحیه مبارزه می‌تواند ما را در ابعاد مختلف تقویت کرده و به موفقیت برساند، خود کار و تلاش نیز بخشی از روحیه مبارزه است؛ چرا که کار به معنی حیات و جوهره انسان است و اگر همین کار را درست انجام دهیم، همان روحیه مبارزه و استکبارستیزی را محقق کرده‌ایم.

بیانیه دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی:چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵

استمرار روحیه استکبارستیزی در همه ابعاد ضروری است

دبیر خانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، بر لزوم استمرار روحیه استکبار ستیزی در همه ابعاد تاکید کرد.

قائدشرف در نشست خبری نمایندگان تشکل‌های دانشجویی:دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵

مقابله با فساد درونی لازمه استکبارستیزی است/ اگر با فساد مبارزه نکنیم شعار "مرگ بر آمریکا" فراموش می‌شود

دبیر دفتر تحکیم وحدت گفت: ایستادن در مقابل استکبار یکسری لازمه نیاز دارد اصلی‌ترین مسئله مقابله با فساد درونی است، جمهوری اسلامی و نیروهای انقلابی اگر با فساد در جمهوری اسلامی مقابله کنند قطعا می‌توانند در مقابل آمریکا بایستند.

مظاهری در نشست خبری نمایندگان تشکل‌های دانشجویی:دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵

مسیر استکبارستیزی راهی جز اقتصاد مقاومتی ندارد/ مبارزه با فساد حزبی و جناحی نیست

دبیر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان مستقل گفت: به نظر می‌رسد مسیر استکبارستیزی راهی جز اقتصاد مقاومتی ندارد و مردم ما باید حمایت کافی را از صنایع و تولیدات داخلی داشته باشند تا دست استکبار در بحث اقتصادی از کشور کوتاه شود.

نادر طالب‌زاده در جمع دانشجویان:جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵

غرب به وجود ولایت‌فقیه در تقویت روحیه استکبارستیزی در ایران اذعان دارد

فعال رسانه‌ای در خصوص اینکه استکبارستیزی این دولت بهتر است یا دولت قبل، گفت: تا زمانی که ولایت‌فقیه وجود دارد، هر دولتی که در کشور سر کار باشد، فرقی نمی‌کند، غرب نیز به آن اذعان دارد.

آیت‌الله اراکی در جمع علمای اهل سنت سوریه:سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵

استکبارستیزی یکی از ویژگی‌های برجسته امت محمدی است/ پیروزی نهایی از آن ملت و دولت سوریه است

دبیر‌کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: امروز ما در برابر خطری قرار داریم که این خطر متوجه همه امت اسلامی است و تنها راهی که امت اسلامی می‌تواند از این خطر رهایی یابد، وحدت امت اسلامی است.

آبخضر در نشست خبری:چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

خانواده شهدا، جانبازان و اعضای ستاد برگزاری مراسم هفتم تیر، شنبه با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: خانواده شهدا، جانبازان و اعضای ستاد برگزاری مراسم هفتم تیر عصر روز شنبه 5 تیر ماه با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند.

چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴

تسلیمی: دشمن به دنبال پاکسازی و عادی‌انگاری جنایت‌های استکبار برای دانشجویان است

فعال دانشجویی در گفتگو با «نسیم» گفت: اولین گام نفوذ حذف نیروهای ارزشی با برچسب‌های مختلف است/ جنبش دانشجویی با هرکسی که در مقابله با نفوذ قصور یا خیانت کند برخورد خواهد کرد

چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

رجبی‌دوانی: فراموش کردن سابقه سیاه آمریکا، خیانت به انقلاب است

عضو هیأت علمی دانشگاه امام حسین(ع) به «نسیم» گفت: هیچ توافقی نمی‌تواند ما را از آرمان‌هایمان جدا کند/ رهبری از انحرافی که بنا بود پس از مذاکرات به وجود آید جلوگیری کردند/ عقب‌نشینی از اصول انقلاب، انحراف است

یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

محمدحسین یادگاری، رئیس جهاد دانشگاهی در گفتگو با «نسیم»: "حادثه تروریستی در دانشگاه حلب" توسط معارضین سوریه در راستای فشار به مردم و جوانان سوری و مقابله با تفکر استکبارستیزی برآمده از بیداری اسلامی در منطقه صورت گرفت

سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

نشست خبری اتحادیه‌های دانشجویی با عنوان "16 آذر عاشورایی؛ دانشجو و نیم قرن استکبارستیزی" ساعت 15:30 فردا در سالن کوثر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل برگزار می‌شود

سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: زنگ استکبارستیزی، ساعت 9:30 دقیقه چهارشنبه 10 آبان‌ماه، به طور همزمان در مدارس سراسر کشور نواخته می‌شود

شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

آیت‌الله نوری همدانی امروز در دیدار جمعی از بسیجیان: امام خمینی(ره) در مسیر پیامبر(ص) و اهل ببت(ع) حرکت کرد و مردم را از ظلمت‌هایی مانند گرفتاری در چنگال استکبار نجات داد و نشان داد که اسلام دارای فرهنگی غنی، برای تمامی عصر‌ها و مکان‌ها است

شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

حسین فدایی: شک ندارم جریان انحرافی در صدد ورود به مجلس است/ عقلانیت، حفظ رویکرد عدالت‌خواهی، توسعه و استکبار ستیزی، عاملی در جهت بهتر عمل کردن مجلس‌ نهم است

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین