اخبار حجت‌الاسلام محمدیان (۲۹)

حجت‌الاسلام محمدیان:سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶

روایت محمدیان از جلسه قانونی عزل میرزاده/ اقدام ولایتی در برکناری یاسر هاشمی کار شایسته‌ای بود

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها گفت: اقدام ولایتی در برکناری یاسر هاشمی کار بسیار شایسته‌ای بود که انجام گرفت و لازم است یک هیات کارشناسی به فعالیت‌هایی که در این دفتر انجام گرفته است و هزینه‌هایی که در آنجا صرف شده رسیدگی و گزارش آن را به هیات امناء بدهد.

محمدیان در اجلاس شورای هماهنگی فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌ها:سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵

کسر شأن دانشگاه است که پیاده نظام احزاب شود/ ملاک خط قرمزهای دانشگاه قانون است

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه نباید در حوزه فرهنگ تدارکاتچی باشیم، گفت: افرادی هستند که می‌خواهند از دانشگاه برای منافع حزبی خودشان استفاده کنند و این کسر شأن دانشگاه و علم است که بخواهد پیاده نظام احزاب شود.

حجت‌الاسلام محمدیان در کنگره کانون دانشگاهیان: جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵

اینکه برجام سایه جنگ از سر ایران برداشت، یک "دروغ بزرگ" است

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: کسانی که می‌گویند برجام سایه جنگ را از سر ایران به دور کرد، یک دروغ بزرگ به مردم تحویل می‌دهند.

حجت‌الاسلام محمدیان در جمع ائمه جماعات دانشگاه‌ها:سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵

خطرِ آلوده شدن به مسائل مالی و دنیوی، روحانیت را تهدید می‌کند

رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها تأکید کرد: روحانیت به شدت در معرض خطر است؛ به‌خاطر آلوده شدن به همین بحث‌های دنیوی! هرچند این مسائل، تنها بخشی از روحانیت را تهدید کند، ولی بالاخره ما روحانیون، مثل ظروف مرتبط با هم هستیم؛ یا مثل افرادی که در یک کشتی هستند.

حجت‌الاسلام محمدیان در اردوی "جهاد اکبر":شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵

می‌توانستیم با پول خرید هواپیما مناطق تصادف‌خیز را درست کنیم/ عده‌ای در حادثه پلاسکو هم می‌خواستند ملت را تحقیر کنند

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: با پولی که برای خرید هواپیما گذاشتند، می‌توانستیم کشور را بازسازی کنیم، می‌توانستیم مشکلات تمام مناطق تصادف‌خیز را که 90 درصد مردم در آنها تردد می‌کنند را برطرف کنیم.

واکنش حجت‌الاسلام محمدیان پس از اظهارات سخنگوی قوه قضائیه در مورد "فریدون":سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵

آیا مسئولان حاضرند یک‌هزارم رفتاری که امیرالمومنین(ع) با عقیل داشت را با برادر خود انجام دهند؟!

بعد از اظهارات اژه‌ای مبنی بر مشهود بودن ارتباط ابربدهکار بانکی با برادر رئیس‌جمهور، رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها، ضمن بیان روایتی از زندگی امیرالمومنین و برادرش نوشت: آیا ما مسئولان حاضریم یک هزارم آنچه را که امیرالمومنین (ع) با برادرش عقیل انجام داد، با برادر یا نزدیکان خود انجام دهیم؟!

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵

3.5 سال از فرصت‌ کشور صرف برجامی شد که آمریکا مثل آب خوردن نقضش کرد/ از برجام جز کاغذپاره باقی نمانده

حجت‌الاسلام محمدیان اظهار داشت: سه سال و نیم از فرصت کشور صرف برجامی شد که آمریکایی‌ها مانند آب خوردن آن‌ را نقض کردند و به‌روی نامبارکشان هم نیاوردند!

حجت‌الاسلام محمدیان:دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵

جریان دانشجویی باید جور بی‌عملی مجموعه‌های ناکارآمد و غیرانقلابی را بکشد

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: جریان دانشجویی باید چشم نگران جامعه در مسئله عدالت و کار آمدی باشد؛ در حوزه نظارت و پرسش گری میدان‌دار باشد و در حوزه عمل جور بی عملی برخی مجموعه‌های ناکارآمد و غیر انقلابی را بکشد.

اختتامیه سی و یکمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵

محمدیان: امروز روز بازگشت به قرآن است/ کشور مدعی راهبری جهان در تبلیغات انتخاباتی، مایه سرافکندگی و خجالت بود

مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور با بیان اینکه امروز همه مکاتب و ایسم‌ها به نهایت خود رسیده‌اند، تصریح کرد: کشوری که مدعی راهبری جهان است در تبلیغات انتخاباتی خود چنان پیش رفت که به اذعان خودشان مایه سرافکندگی و خجالت بود.

حجت‌الاسلام محمدیان در بین دانشجویان خارجی:شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵

عده‌ای دوست دارند دین خدا را یک "دین غیرسیاسی" معرفی کنند/ خطری که امروز در مورد عاشورا وجود دارد، غیرِسیاسی کردن عاشوراست

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به این که عده‌ای دوست دارند دین خدا را یک دین غیرسیاسی معرفی کنند، گفت: اینها می‌گویند بروید عبادت کنید اما کاری نداشته باشید که چه کسی در جامعه حکومت می‌کند؟ و این حکومت‌ها چگونه به قدرت می‌رسند و چگونه جامعه را مدیریت می‌کنند؟

برای ابلاغ سلام و عرض تسلیتیکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵

نماینده رهبر انقلاب با خانواده شهید مصطفی کریمی دیدار کرد + تصاویر

حجت‌الاسلام محمدیان به نمایندگی از مقام معظم رهبری با حضور در منزل شهید مدافع حرم "مصطفی کریمی" از نخبگان افغانستانی دانشگاه تهران، با خانواده آن شهید دیدار و سلام و عرض تسلیت رهبر انقلاب را به آنها ابلاغ کرد.

حجت الاسلام محمدیان در گردهمایی انقلابیون جوان:سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵

کسانی که درگیر چربی و شیرینی دنیا هستند، خط امام(ره) را تحریف می‌کنند تا اشرافیت خود را توجیه کنند

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها گفت: کسانی که درگیر چربی و شیرینی دنیا هستند ناچارند خط امام(ره) را تحریف کنند تا اشرافیت خود را توجیه کنند.

نماینده ولی فقیه در دانشگا‌ها:پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵

خاطرات شخصیت‌ها نشان می‌دهد جریان سازش با آمریکا از اول انقلاب بوده الان هم هست

حجت‌الاسلام محمدیان اظهار داشت: از اول انقلاب یک عده‌ای معتقد بودند که ما باید با آمریکا کنار بیاییم و راهی جز سازش با آمریکا وجود ندارد. این حرف‌ها، حرف‌های جدیدی نیست، هرچند الان یک‌مقدار ادبیاتش تغییر کرده است. اگر خاطرات شخصیت‌ها را نگاه کنید، می‌بینید که این جریان از اول انقلاب هم بوده و الان هم هست.

حجت‌الاسلام محمدیان در نشست هیئت‌های انقلابی: شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵

آیا مذاکره با آمریکا تا این اندازه مهم است که از امام حسین(ع) خرج و ایشان را کوچک کنیم؟

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها با بیان اینکه هیچکس نمی‌تواند در سازش نکردن امام حسین با یزید طبق روایات تردید کند، گفت: آیا واقعاً بحث مذاکره با آمریکا تا این اندازه مهم است که از امام حسین(ع) خرج و ایشان را کوچک کنیم؟

حجت‌الاسلام محمدیان:شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵

مسئولان مراقب باشند دانشگاه‌ها دوباره به خانه احزاب تبدیل نشود

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با ابراز امیدواری از اینکه مسئولین دانشگاه‌‌ها احساس مسئولیت بیشتری نسبت به حضور افراد در دانشگاه‌ها داشته باشند، خاطرنشان کرد: مسئولان دانشگاه‌ها باید مراقبت کنند که دانشگاه دوباره به خانه احزاب تبدیل نشود.

حجت‌الاسلام محمدیان در جلسۀ معارفه اکبری‌مقدم:چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵

در برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی در میان دانشجویان موفقیت زیادی کسب نکرده‌ایم

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه ما در برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی در میان دانشجویان موفقیت زیادی کسب نکرده‌ایم، گفت: یکی از دلایل این موضوع «فقدان الگوی مناسب» است.

در مراسم "بدون منت" مطرح شد؛چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵

حجت‌الاسلام محمدیان: روحیه جهادی تبدیل به یک فرهنگ شده است

رئیس نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های کشور با بیان اینکه روحیه جهادی تبدیل به یک فرهنگ شده است گفت: جهادگران بسیجی از مسئولین برای حضور در مناطق محروم دعوت کنند.

طی شکایت و درخواست دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت؛چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها نامه‌ای خطاب به وزیر نفت ارسال کرد + متن نامه

حجت‌الاسلام محمدیان طی درخواست و شکایت نامه دانشجویان صنعت نفت درخصوص استخدام دانشجویان و دانش‌آموختگان این دانشگاه از سوی وزارت نفت، نامه‌ای را خطاب به بیژن زنگنه، وزیر نفت ارسال کرد.

دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت:سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵

برای پیگیری مشکلات استخدامی به رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها متوسل شدیم

تعدادی از دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت در تجمع مقابل اعلام کردند که با توجه به عدم رفع مشکلاتشان و با توجه به سابقه پیگیری‌های رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها در پرونده بورسیه‌ها، طی نامه‌ای خطاب به حجت‌الاسلام محمدیان خواستار ورود ایشان به این پرونده شده‌اند.

چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵

حسین فریدون از حجت‌الاسلام محمدیان عیادت کرد

دستیار ویژه رئیس‌جمهور با حضور در منزل حجت‌الاسلام محمد محمدیان، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها از ایشان عیادت کرد.

در حاشیه راهپیمایی روز قدس مطرح شد؛جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵

حجت‌الاسلام محمدیان: ماجرای حقوق‌های نجومی، غده چرکینی است که باید آن را از نظام پاک کنیم

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در رابطه با ماجرای حقوق‌های نجومی گفت:‌ این ماجرا غده چرکینی است و فراتر از بحث‌های سیاسی همه باید تلاش کنیم آن را از نظام پاک کنیم.

حجت‌الاسلام محمدیان:یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

فشار اقتصادی بر همه و جوانان بسیار سنگین است

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به در خواست جوانان برای حضور در مراسم اعتکاف را نشان از معنویت و تشنه بودن آن ها برای ارتباط با خدا دانست و گفت: روحانیت باید در این مسیر کار کنند و چرا که علت وجود برخی مشکلات در کشور است که به دین جوانان ضربه وارد کرده و فشار اقتصادی بر همه و جوانان بسیار سنگین است.

حجت‌الاسلام محمدیان:یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

برخی نخبگان ما معتقدند باید با آمریکا کنار آمد

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: یک تلاشی در سطح برخی از نخبگان ما وجود دارد که یا باید با آمریکا کنار بیاییم و یا سختی‌ها را تحمل کنیم. معنای این حرف این است که تحمل سختی بیش از این امکان پذیر نیست و باید با آمریکا کنار آمد.

دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵

حجت‌الاسلام محمدیان درگذشت "محمدجواد جلالفرد" را تسلیت گفت

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با ارسال پیامی ضایعه درگذشت دانشجوی انقلابی، "محمدجواد جلالفرد" را به جامعه دانشگاهی و خانواده وی تسلیت گفت.

حجت‌الاسلام محمدیان در نشست سه هزار نفری مسئولان بسیج دانشجویی:سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴

در اسلام آمریکایی هم با خدا هم با کدخدا می‌توان زندگی کرد

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: در اسلام آمریکایی می‌شود ایمان به خدا داشت و با طاغوت‌ها هم همراهی و زندگی کرد. یعنی هم خدا را پذیرفت هم خرما که امروز نام خرما کدخدا است.

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین