اخبار کروبی (۶)

دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷

آقای کروبی معلق شده‌اید!

شیخ مهدی کروبی اخیراً نامه‌ای نوشته است که متاسفانه نشان می‌دهد کهولت سن سبب کم‌حافظگی وی شده است. کروبی فکر می‌کند با ادله‌های غیر مستند می‌تواند وقایع تاریخی را تحریف کرده و به‌نوعی تصمیمی را که برای حصرش گرفته شده از این طریق تخطئه کند.

دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

حضرتی: قائم مقام اعتماد ملی من هستم

الیاس حضرتی، قائم‌مقام حزب اعتماد‌ملی گفت: هیچ حکمی از سوی مراجع قضایی مبنی بر توقف فعالیت این حزب به او ابلاغ نشده است

مصباحی‌مقدم در نشست خبری:چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵

جامعه روحانیت اقبالی به احمدی‌نژاد و به کاندیدای مورد حمایتش نخواهد داشت/ با قحط الرجال روبرو نیستیم

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز درباره حضور احمدی نژاد در انتخابات سال ۹۶ و حمایت جامعه روحانیت مبارز گفت: جامعه روحانیت مبارز نه اقبالی به احمدی نژاد دارد و نه اقبالی به کاندیداهایی که احمدی نژاد معرفی می‌کند. و از نظر ما دوره تاثیرگذاری سیاسی احمدی نژاد به پایان رسیده است.

مهدی محمدی:دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵

کروبی "اَبزارِ اِبرازِ خشم" چه کسی شده است؟

کارشناس مسائل سیاسی نوشت: ظهور یکباره مهدی کروبی من را به فکر انداخته است که واقع ماجرا چیست؛ آیا فرد صاحب نفوذی هست که این روزها از حرفی یا حادثه‌ای خیلی عصبانی شده باشد و کروبی را بتوان "ابزار ابراز خشم" او در نظر گرفت؟

مهدی محمدی در یادداشتی نوشت:یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

حصر 25 بهمن علیه شبکه همکار آمریکا در ایران بود

این کارشناس مسائل استراتژیک با اشاره به اینکه هیچ هدفی در ایران به اندازه ایجاد، حفظ و تقویت یک شبکه همکار در ایران، برای آمریکا مهم نیست نوشت: مهمترین کار ویژه این شبکه هم آن است که سر بزنگاه، حداکثر مقدار ناامنی را به کشور تزریق کند.

سه شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی: هنوز هم اگر سران فتنه بیایند در رسانه‌ها و رودررو بگویند که اشتباه کرده‌اند، مقام معظم رهبری این قدرت و سعه صدر را دارند که آنها را عفو نمایند، ولی به نظر بنده آنها عاقبت به شر شدند

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین