اخبار معیشت (۳۲)

رئیس‌جمهور در دیدار مسئولان نظام با رهبر انقلاب:سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶

دوران رقابت‌ها و بگومگوها پایان یافته/ امروز باید به مطالبات مردم توجه کنیم/ اشتغال و بهبود معیشت مهمترین مطالبات مردم است

روحانی مهمترین مطالبات مردم را رفع مشکلات اقتصادی بویژه اشتغال و بهبود معیشت برشمرد و گفت: بی‌تردید اگر همه در کنار هم پشت سر رهبر معظم انقلاب قرار گیریم می‌توانیم بر مشکلات فائق آییم.

نوبخت: دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶

منابع ۵ برابر کردن معیشت اقشار فقیر را از هدفمندی تأمین می‌کنیم/ می‌توانیم یارانه فقرا را سه برابر دیگر هم افزایش دهیم!

سخنگوی دولت با اشاره به برنامه دولت دوازدهم برای افزایش ۵ برابری سطح معیشت ۱۰ میلیون نفر از اقشار فقیر جامعه گفت: منابع ۵ برابر کردن معیشت اقشار فقیر را از هدفمندی تأمین می‌کنیم.

فیلمچهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

آیا گرانی و تورم کنترل شده است؟

در این موشن گرافیک به بررسی تأثیرات تورم در زندگی و معیشت و کالاهای اساسی مصرفی مردم پرداخته شده است.

رئیسی در جمع مردم ایلام:چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

از اتاق‌های مدیریتی خود بیرون بیایید و سفره و معیشت مردم را ببینید

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: از اتاق‌های مدیریتی بیرون بیایید و سفره و معیشت مردم را ببینید؛ این شرایط زیبنده مردم نیست

حجت‌الاسلام ‌پناهیان ‌در همایش بزرگ طلاب و روحانیان: یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

رئیسی و قالیباف دغدغه محرومیت دارند/ این دو تا جایی که امکان دارد باید بمانند/ اگر تلاش کنیم انتخابات دومرحله‌ای می‌شود

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه انقلابی یعنی به فکر معیشت بودن، خاطرنشان کرد: در بین این کاندیداها دو کاندیدا یعنی حجت‌الاسلام‌ رئیسی و قالیباف وجود دارد که دغدغه محرومیت دارند بنابراین باید کاری انجام شود که وضع موجود بهبود یابد.

روحانی در جمع خبرنگاران:سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

یک برنامه صد روزه دارم که اعلام می‌کنم/ مهم‌ترین اولویت مردم بهبود معیشت است

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در پاسخ به این سوال که مهم‌ترین اولویت مردم چیست و اینکه برنامه کوتاه مدتی برای آن دارید یا خیر؟ گفت: مهم ترین اولویت مردم طبق نظرسنجی‌ها حل معضلات اقتصادی است یعنی بهبود معیشت مردم.

فیلمسه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

حرف مردم...

دوربین شبکه خبر به بازار تهران رفته و از مردم راجع به دغدغه‌ها و درخواست‌های اصلی‌شان از کاندیداهای ریاست جمهوری سوال کرده است. این گزارش که نشان می‌دهد اولویت اصلی مردم بهبود وضع اقتصادی و معیشت مردم است، با عنوان "حرف مردم" در نسیم آنلاین منتشر شد.

اگر قرار است وضع معیشتی مردم بهبود پیدا کند، صد در صد باید این دولت تغییر کندچهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶

قالیباف: اگر نمی‌توانستم درآمد کشور را ۲.۵ برابر کنم کاندیدا نمی‌شدم/ دولت توان و اراده‌ای برای کار کردن ندارد

داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: اگر قرار است وضع اقتصادی و معیشتی مردم بهبود پیدا کند، صد در صد باید این دولت تغییر کند، البته معمولا همه دولت‌های گذشته معمولا در چهار سال اول خود بطور نسبی موفق عمل می‌کردند و در دوره دوم بتدریج دچار کم تحرکی و بی انگیزگی می‌شدند، اما این دولت در همان چهار سال اول گرفتار ناکارآمدی شده است.

من رقیب بیکاری، فقر، ناکارآمدی، درجا زدن و این همه بی‌عملی در کشور هستمسه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶

رئیسی:زندگی،معیشت و کرامت مردم آسیب دیده/گام اول تغییر به نفع مردم، تغییر در مدیریت اجرایی کشور است

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه زندگی، معیشت و کرامت مردم آسیب دیده است، گفت: ما معتقدیم در شرایط فعلی می‌تواند یک تغییر به نفع مردم و ارزش‌های انقلاب اسلامی صورت بگیرد که گام اول این تغییر در مدیریت اجرایی کشور است.

آیت‌الله نوری همدانی:دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

مردم از نظر "معیشت" در مضیقه هستند/ مسئولان باید به میدان آمده و مشکلات را حل کنند

آیت‌الله نوری همدانی اظهار داشت: مردم در مضیقه هستند و زندگی مردم در تماس با اقتصاد مشکلات فراوانی وجود دارد، از همین رو مسئولان باید در مقام و مسئولیت‌هایی که دارند به میدان آمده و مشکلات را حل کنند.

جایگاه "معیشت مردم" در "منظومه‌ی ارزشی انقلاب اسلامی" بر اساس بیانات رهبر انقلابچهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵

چرا حل مشکلات معیشتی مردم یک "آرمان انقلابی" است؟

چرا این روزها رهبر انقلاب اسلامی مکرراً مسائل و مشکلات اقتصادی و معیشتیِ مردم را مورد تأکید قرار داده و حل این مشکلات را از مسئولان کشور مطالبه می‌کنند؟

حمایت آیت‌الله نوری همدانی از تحصن‌‌کنندگان خراسان جنوبی: شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵

استانداران به جای حاشیه‌سازی به فکر معیشت مردم باشند

آیت‌الله نوری همدانی از سخنان نسنجیده و حاشیه‌ساز استاندار خراسان جنوبی انتقاد و تاکید کرد: استانداران به جای حاشیه‌سازی، دغدغه‌ها، گلایه‌ها و حل مشکلات معیشتی مردم را در اولویت کاری خود قرار دهند.

آیت‌الله خاتمی در جمع خبرنگاران:‌چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵

دغدغه اصلی مسئولان دولتی باید تا آخرین روز خدمت، معیشت مردم باشد

عضو هیات رئیسه خبرگان با تاکید بر اینکه ما مشکلات مردم را با تمام وجود درک می کنیم و از آن در رنج هستیم، خاطرنشان کرد: مردم از مسئولان انتظار تدابیر شایسته دارند؛ هرچند اینگونه نیست که دولت هیچ کاری نکرده باشد ولی دغدغه اصلی مسئولان دولتی باید تا آخرین روز خدمت، معیشت مردم باشد.

آیت‌الله جنتی در حاشیه اجلاس خبرگان رهبری:سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵

در بیانیه پایانی اجلاس خبرگان به فضای مجازی، معیشت مردم و مقابله با دشمنان تاکید شده است

رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به وضعیت معیشت مردم و لزوم پیگیری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به بیانیه پایانی این اجلاس اشاره کرد و گفت: بیانیه پایانی اجلاس، بیانیه‌ای بسیار جامع و کامل است و در این بیانیه به موضوعات مختلفی ازجمله فضای مجازی، معیشت مردم و مقابله با دشمنان اشاره‌شده است.

آیت‌الله نوری همدانی خطاب به مسئولین:دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵

با شکم گرسنه و جوان بیکار توقع شاد بودن مردم را دارید؟

آیت‌الله نوری همدانی گفت: نامه‌های فراوانی داریم از گله مندی معیشت، بی کاری و وضع بانکها نامه می نویسند که در خانه چند بیکار با تحصیلات عالی داریم چه کنیم

وزیر بهداشت:جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵

مردم در بخش‌های اشتغال، معیشت و حتی آب و هوا مشکل دارند/ امروز باید به مردم امید بدهیم

قاضی‌زاده‌هاشمی گفت: بالاخره مردم در بخش‌های اشتغال، معیشت و حتی آب و هوا مشکل دارند و کشور ما نیز حادثه‌خیز است؛ برف، سیل، طوفان، زلزله و موارد دیگر را همواره شاهد هستیم و خوب نیست انگشت اتهام را به سمت این و آن بگیریم.

در ششمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت عنوان شددوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵

طیب‌نیا: از معیشت مردم و اشتغال مردم راضی نیستم/ ملت ما شایسته این شرایط نیست

طیب نیا با طرح این پرسش که از معیشت مردم و اشتغال مردم راضی هستیم؟ گفت: پاسخ من منفی است. ملت ما شایسته شرایط بهتری است . ملت ما شایسته این شرایط نیست.

فیلمیکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵

وضعیت معیشتی شما در دولت روحانی بهتر شده است؟

گفت‌وگوی بدون کات با مردم در یک سکانس پلان؛ سوالی که پرسیده می‌شود این است که در مقایسه با قبل، وضعیت معیشتی و اقتصادی شما چه تغییری کرده است؟ پاسخ‌های مردم به این سوال جالب و شنیدنی است.

محمدرضا عارف:شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵

جوانان تحصیلکرده از بیکاری رنج می‌برند/ دولت به معیشت مردم و اشتغال بپردازد

رئیس فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه جوانان تحصیلکرده از بیکاری رنج می‌برند و رشد آمار بیکاری در استان مازندران زنگ خطری برای مسئولان کشور است، گفت: امیدوارم دولت با اولویت به مسائل مهم رشد اقتصادی، معیشت مردم و اشتغال بپردازد.

وزیر ارتباطات:شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵

مشکل بیکاری و معیشت محدود به یک یا چند استان نیست بلکه در سراسر کشور وجود دارد

محمود واعظی خاطرنشان کرد: دولت به مشکلات معیشتی مردم در سراسر کشور واقف است و الان مشکل بیکاری و معیشت محدود به یک یا چند استان نیست بلکه در سراسر کشور وجود دارد.

روایت «نسیم آنلاین» از یک خطای استراتژیک در دولت یازدهمشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵

تاملی بر تکرار پُر اشکال "آمریکای ریگان" در ایران از سوی دولتمردان تدبیر و امید

اقتصاد خوانده های هوادار دولت، توضیح می دهند که روحانی در حال اجرای همان برنامه ای است که ریگان و رییس فدرال رزرو زمان او ولکر برای مقابله با رکود تورمی انجام دادند. ابتدا تمرکز بر کاهش تورم با افزایش نرخ بهره و بعد ایجاد رونق. آن ها توضیح می دهند که مثل آمریکاییهای دوران ریگان شما هم صبر کنید ، درست می شود.

صفار‌ هرندی:یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵

چرا دولت معیشت مردم را با موضوع امنیت گره می‌زند‌؟

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتقاد از دولت درخصوص نوع تغییر در کابینه که هیچ ارتباطی با معیشت مردم و اقتصاد نداشت، گفت: چرا دولت معیشت مردم را با موضوع امنیت گره می‌زند‌؟

دبیرکل حزب اسلامی کار:دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵

شرایط موجود نمی‌تواند رای روحانی را برای دوره دوم ریاست‌جمهوری تضمین کند

کمالی با بیان اینکه در بسیاری از خانواده‌ها دو یا سه فرزند بیکار وجود دارد و اینکه فرزندان بخشی از مسئولان شاغل شده‌اند به معنای حل موضوع بیکاری نیست، گفت: نگهداشت وضعیت موجود نمی‌تواند رای روحانی را برای دوره دوم ریاست‌جمهوری تضمین کند.

شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵

عارف: دولت در زمینه‌های اشتغال، معیشت و آسیب‌های اجتماعی حرکت‌های جدی‌تری داشته باشد

رئیس فراکسیون امید گفت: امیدواریم در زمینه‌هایی همچون اشتغال، معیشت و آسیب‌های اجتماعی که از اولویت‌های مردم است، شاهد حرکت‌های جدی‌تری از سوی دولت باشیم.

دبیر شورای عالی امنیت ملی:پنج شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴

مهمترین معضل جامعه تامین معیشت مردم است؛ همه باید به فکر حل این مسئله باشند

علی شمخانی مهمترین معضل جامعه امروز را تامین معیشت مردم دانست و تاکید کرد: همه فارغ از هر نوع گرایش باید به فکر حل این مسئله باشند و بدین منظور باید با اجرای اقتصاد مقاومتی ایران را در جایگاه عالی خود قرار دهند.

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین