اخبار حامد کرزی (۱۱)

رئیس‌جمهور سابق افغانستان:شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵

آمریکا چهره واقعی خود را با کشتن غیرنظامیان در افغانستان نشان داد

"حامد کرزی" رئیس جمهور سابق افغانستان با انتشار بیانیه‌ای حمله هوایی انتقام جویانه آمریکا به غیر نظامیان در ولایت شمالی "قندوز" را محکوم کرد.

چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵

تغییر نام فرودگاه بین‌المللی کابل به "حامد کرزی"

در پی واکنش‌های اخیر "کرزی" به نیروهای خارجی و حمایت از طالبان برخی در کابل خواستار تغییر نام فرودگاه بین‌المللی "حامد کرزی" شدند.

رئیس‌جمهور سابق افغانستان:دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵

رهبران دولت برای حفاظت از حاکمیت باید به وعده‌های خود عمل کنند

"حامد کرزی" رئیس جمهور سابق افغانستان با اعلام اینکه خواستار بازگشت به قدرت نیست، اظهار داشت که برای حفاظت از حاکمیت ملی از رئیس جمهور و رئیس اجرایی دولت افغانستان می‌خواهم تا به وعده‌های خود عمل کنند.

حامد کرزی: یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵

طالبان افغانی هستند و حق دارند بخش‌هایی از افغانستان را تصرف کنند

رئیس‌جمهور سابق افغانستان معتقد است که نیروهای طالبان به‌عنوان شهروندان این کشور حق دارند بخشهایی از افغانستان را به تصرف خود درآورند.

رئیس‌جمهور سابق افغانستان:یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵

در صورت عدم توقف حملات هوایی آمریکا، مردم افغانستان واکنش نشان می‌دهند

"حامد کرزی"رئیس‌جمهور سابق افغانستان در واکنش به حمله هوایی نظامیان آمریکایی به غیرنظامیان در شرق این کشور گفت: در صورت ادامه این حملات، افغانستانی‌ها واکنش شدید نشان خواهند داد.

دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵

حامد کرزی: پاکستان پناهگاه امنی برای تروریست‌هاست

حامد کرزی گفت: اگر آمریکا و ناتو می‌خواهند بنیان تروریسم را نابود کنند باید به پناهگاه‌های امن این گروه‌ها در خاک پاکستان حمله کنند.

پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵

نقش "حامد کرزی" در اختلاف بین روسای "وحدت ملی"

نزدیکان حکومت وحدت ملی می‌گویند که تیم "حامد کرزی"اپوزیسیون پشت پرده در برابر دولت کنونی است که در مباحثی مانند برگزاری لویه جرگه ومشروعیت دولت فشار وارد می‌کنند در حالی که ریاست اجرایی بر اساس فرمان رئیس جمهور ایجاد و قابل تعدیل است.

سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴

کرزی خواستار ایفای نقش ایران، روسیه و هند در مذاکرات شد

رئیس جمهور سابق افغانستان گفت: برای اینکه مذاکرات صلح افغانستان عملکرد خوبی داشته باشد باید ایران، هند و روسیه وارد این مذاکرات شوند.

یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

آغاز مذاکرات برای امضای "پیمان جامع دوستی همکاری‌ها" بین ایران و افغانستان/ روحانی در دیدار کرزی: ایران با حضور هر کشور خارجی در منطقه، خاورمیانه و خلیج فارس مخالف است/ تمام نیروهای خارجی باید از منطقه خارج شوند/ کرزی: ایران همواره با افغانستان، با صداقت کامل رفتار کرده است

چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

محمد مرسی، بان‌کی‌ مون، محمود عباس، نوری المالکی، حامد کرزی، نبیل العربی، میشل سلیمان، آصف‌علی زرداری، امامعلی رحمان، نخست‌وزیران هند و سوریه، امیر قطر و شاهزادگان سعودی و اردن برای شرکت در اجلاس غیرمتعهدها وارد تهران شدند

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین