اخبار کرسنت (۵۱)

رنجبرزاده:جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶

"دولت محرمانه‌ها" توضیح دهد به کدام جُرم باید گاز مجانی به ترکیه بدهیم

عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه دولت محرمانه‌ها توضیح دهد به کدام جُرم باید گاز مجانی به ترکیه بدهیم، گفت: ایران در دولت یازدهم پیرو قرارداد کرسنت به پرداخت غرامت 14 میلیارد دلاری محکوم شد.

کوشکی:سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶

اعلام آرای تفکیکی ریاست جمهوری در این دولت مثل قراردادهای نفتی، سرنوشت کرسنت و قرارداد خرید هواپیماهای مرجوعی محرمانه است

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران گفت: عدم اعلام آراء تفکیکی ریاست جمهوری در این دولت مثل قراردادهای نفتی، سرنوشت کرسنت و قرارداد خرید هواپیماهای مرجوعی محرمانه است.

علی باقری در دانشگاه امیرکبیر:سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

ارزش پاسپورت ایران 12 رتبه کاهش یافته/ در کرسنت شرایط خوبی نداریم/ ما الان مجانی به ترک‌ها گاز می‌دهیم

عضو سابق تیم مذاکرکننده هسته‌ای ضمن اشاره به اینکه ارزش پاسپورت ایران 12 رتبه کاهش یافته است، تصریح کرد: در کرسنت شرایط خوبی نداریم، ما الان مجانی به ترک‌ها گاز می‌دهیم؛ اگر تشر رهبری در حادثه منی نبود، سعودی‌ها یک جنازه هم به ما نمی‌دادند، حتی در آن زمان عادل الجبیر به وزیر خارجه ما وقت ملاقات هم نداد.

افشاگری جلیلی درباره کرسنت:یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

از بهمن 95 به ترکیه گاز مجانی صادر می‌کنیم چون متهم فساد کرسنت پست‌ دولتی دارد/ تحریم‌های هسته‌ای را هم نتوانستید لغو کنید؛ لغو تحریم‌های غیر هسته‌ای پیشکش!

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تحریم های هسته ای را هم نتوانستید لغو کنید؛ لغو تحریم‌های غیر هسته ای پیشکش؛ گفت: از بهمن 95 به ترکیه گاز مجانی صادر می‌کنیم چون متهم فساد کرسنت پست‌ دولتی دارد

رئیسی:چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

حتی یک دلار از کرسنت را هم به کسی نخواهیم داد/ تیمی قوی، سالم و دیپلماتیک برای پیگیری این کار، خواهم گذاشت

نامزد انتخابات ریاست جمهوری در خصوص پرنده کرسنت گفت: 14 میلیارد دلار که هیچ؛ در پرونده‌ای که براساس فساد منعقد شده، حتی یک دلار هم به کسی نخواهیم داد و ان‌شاءالله حقوق ملت را با اقتدار حفظ خواهیم کرد.

در نامه سرگشاده جمعی از حقوقدانان صنعت نفت خطاب به سران سه قوه عنوان شد:چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

۶ اقدام برای یک پاسخ حداقلی از سوی نظام به مطالبه عمومی شفافیت در پرونده کرسنت

در نامه سرگشاده جمعی از حقوقدانان صنعت نفت خطاب به سران سه قوه آمده است: با توجه به اینکه در پرونده کرسنت فساد بزرگی اتفاق افتاده است و ظاهرا سوء عملکرد در این پرونده ادامه دارد، انجام دادن "6 اقدام" یک پاسخ حداقلی از سوی نظام به مطالبه عمومی شفافیت در این پرونده خواهد بود.

رئیسی در گفتگویی شفاف و تفصیلی مطرح کرد:چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

برخی با "سایه جنگ" هم تجارت می‌کنند/ وزیر زن هم خواهیم داشت/ به رئیس‌جمهور گفتم فکری برای اشتغال بکنید

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه برخی با "سایه جنگ" هم به‌نوعی تجارت می‌کنند، گفت: در دولت کار و کرامت وزیر زن هم خواهیم داشت.

فیلمدوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

بازنشر اظهارات مهم زاکانی درباره پرونده کرسنت

به بهانه اظهارات رئیس جمهور در دومین مناظره انتخاباتی درباره پرونده کرسنت، اظهارات مهم زاکانی درباره این پرونده در نشست "گزارش یک فاجعه" در «نسیم آنلاین» بازنشر داده شده است.

علیرضا زاکانی:یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵

فیش‌های حقوقی از نظر من و شما نجومی است نه آقایان/ اگر انقلابی‌ها بگذارند این دولت چهار ساله است

نماینده سابق تهران در پاسخ به یکی از سوالات دانشجویان مبنی بر اینکه نتیجه انتخابات سال آینده را چگونه ارزیابی می‌کنید، اظهار داشت: در جایی به مزاح گفتم اگر انقلابی‌ها بگذارند این دولت چهار ساله است.

علیرضا زاکانی:شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵

مدارک جدیدی از کرسنت را فردا در دادگاه ارائه می‌کنم

نماینده سابق تهران در مجلس با اشاره به شکایتهای مطروحه از سوی برخی مقامات گفت: فردا با ۳ شکایت دولتی به دادگاه می‌روم و مدارک جدیدی از کرسنت را ارائه می‌کنم.

گزارش خبری - تحلیلی کیهانیکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵

وام ازدواج و یارانه مصیبت است یا خسارت کرسنت و اختلاس 8000 میلیاردی؟!

دولتمردان بارها از یارانه‌ای که به مردم پرداخت می‌شود به عنوان مصیبت عظما نام برده و از افزایش مبلغ وام ازدواج گلایه کرده‌اند، این در حالی است که به راحتی از کنار خسارت 18 میلیارد دلاری کرسنت و اختلاس 8000 میلیاردی گذشته‌اند!

جوابیه زاکانی به محسن هاشمی:چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵

اگر مهدی هاشمی محاکمه می‌شد دادگاه کرسنت، ایران را محکوم نمی‌کرد

در بخشی از نامه‌ سرگشاده علیرضا زاکانی که در پاسخ به اظهارات محسن هاشمی منتشر شده آمده است: اگر مهدی هاشمی و سایر عوامل این فساد بزرگ بابت رشوه‌ای که گرفته‌اند محاکمه می‌شدند، ایران در دادگاه کرسنت محکوم نمی‌شد.

گزارش خبری تحلیلی کیهانیکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵

دور زدن ممنوع ! کرسنت‌های دیگری در راه است

نگاهی به روابط دولت با مجلس دهم نشان از آن دارد که دولت در مسائل مهمی چون قراردادهای نفتی، برنامه ششم توسعه و اصلاحیه بودجه 95 در عمل مجلس را دور زده، دور زدن مجلس در مسائل مهمی چون قراردادهای جدید نفتی به اذعان کارشناسان به وجود آورنده قراردادهای زیانباری نظیر کرسنت خواهد بود.

جنبش عدالتخواه دانشجویی:یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵

مردم با پیگیری و حضور مطالبه‌گرانه مانع تحقق کرسنت‌های زیان‌آور برای ممکلت شوند

در نامه جنبش عدالتخواه دانشجویی درباره قراردادهای جدید نفتی خطاب به مردم و مسئولان آمده است: از مردم عزیز و هوشیار می‌خواهیم با پیگیری و حضور مطالبه گرانه خویش مانع تحقق کرسنت‌های زیان‌آور برای ممکلت شوند.

معاون اول قوه قضائیه در برنامه تلویزیونی "نگاه یک": یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴

با حمله‌کنندگان به شورای نگهبان برخورد می‌شود حتی اگر مسئول باشند

محسنی اژه‌ای در خصوص حمله شدید به شورای نگهبان گفت: مسلما در هفته‌های اخیر برخی حرف‌ها از زبان برخی مسئولین زده شد که ادعایی هم در کشور دارند که می‌تواند هم مصداق توهین هم تشویش اذهان عمومی و هم تحریک افراد برای دست زدن به اعمال خلاف قانون باشد که قطعا برخورد می‌شود؛ حتی اگر مسئول باشند.

دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴

"کرسنت"، زاکانی را به دادسرا کشاند

علیرضا زاکانی امروز دوشنبه پس از افشاگری‌هایش پیرامون پرونده کرسنت به دادسرا احضار شد.

هشدار علیرضا زاکانی درباره قراردادهای جدید نفتی:یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴

کرسنت‌های جدید در راه است

علیرضا زاکانی با اشاره به قراردادهای جدید نفتی در وزارت نفت گفت: این حق مردم است که بدانند، تذکرها داده شد و اقای زنگنه بی توجه به تذکر ها، به این قراردادها پرداخته است که البته که ابعاد انها باید روشن شود.

شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴

زاکانی از "کرسنت" می‌گوید

نشست خبری علیرضا زاکانی، نماینده مردم تهران درباره پرونده کرسنت و قراردادهای جدید نفتی ساعت 9 صبح روز یکشنبه، 20 دی ماه برگزار می‌شود.

دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴

موسوی: عقبه واقعی جنبش دانشجویی در ایران شعار "مرگ بر آمریکا" است

مدیرعامل خبرگزاری فارس در دانشگاه علم و صنعت گفت: دیکتاتور کسی است که 11 میلیون را از 22 میلیون بیشتر می‌داند/ این دولت بنده را به دلیل انتقاد از اردوغان دادگاهی و به علت انقاد از کرسنت محاکمه کرد

دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴

استیضاح وزیر نفت سه‌شنبه تحویل هیات رئیسه می‌شود

رئیس کمیته نفت، گاز و پتروشیمی مجلس با بیان این مطلب افزود: حدودا 40 امضاء برای طرح استیضاح وزیر نفت از نمایندگان مجلس اخذ شدهت/ موضوعات مربوط به کرسنت و فعالیت پالایشگاه‌ها از جمله محورهای طرح استیضاح وزیر نفت است

یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴

موسوی: آقای روحانی! فعلاً "کرسنت" و "اردوغان" حاشیه امن دارند نه رسانه‌ها

مدیرعامل فارس نوشت: رئیس‌جمهور عنایت داشته باشند که شکایت از اینجانب حتی به واسطه ورود به ماهیت پرونده کرسنت و احیاناً اتهام‌زنی به افراد نیست بلکه دقیقاً به خاطر "حرف زدن درباره کرسنت" است!

دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

احمدی: جنگ یمن و فاجعه منا فرصت خوبی برای اجماع بین‌المللی علیه خاندان سعودی است

دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در نشست خبری گفت: دولت سعودی نمره قبولی در مدیریت فاجعه منا کسب نکرده/ ایران با کشورهای اسلامی درباره تغییر مدیریت حج وارد گفتگو شود

شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴

سردار نقدی: اگر پای آمریکا به ایران باز شود، آقازاده‌های مفسد به جای زندان بر مردم سلطنت می‌کنند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: اشک تمساح غارتگران بیت‌المال به خاطر مشکلات مردم نیست؛ اگر آنها دل‌شان به حال مردم می‌سوخت، برای تشدید تحریم‌ها نامه‌نگاری نمی‌کردند

یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴

موسوی: فساد کرسنت در تاریخ بی‌نظیر است اما هر کس در مورد آن صحبت کند با او برخورد می‌شود

مدیرعامل خبرگزاری فارس در نشست اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان: پشت صحنه اصلی دلالان دکل سه نفر هستند که یکی از آنها پسر زینت‌الوزرای دوره اصلاحات است

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین