اخبار علی خضریان (۳۲)

هشدار سخنگوی ستاد کار و کرامت نسبت به حاشیه‌سازی امروز در مشهد:چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

مسئولان خراسان در دام طراحی امنیتی ستاد حسن روحانی گرفتار نشوند

علی خضریان گفت: مطلع شدیم امروز جریان نزدیک به ستاد آقای روحانی قصد دارد با طراحی قبلی در محل برگزاری برنامه ی انتخاباتی خود، دست به نوعی خودزنی بزند و با ایجاد آشوب زمینه ی رادیکال کردن فضا در آستانه ی انتخابات را فراهم کند

عضو اسبق اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل:سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

ایران در دولت روحانی بعد از بورکینافاسو تبدیل به چهارمین وارد کننده دنیا شد!/ دولت یازدهم ایران را وارد کننده سنگ‌پا و آدامس کرد

علی خضریان عضو اسبق اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: براساس آمار صندوق بین المللی پول، ایران از نظر نرخ واردات جایگاه چهارم را پس از گینه، اتیوپی، بورکینافاسو دارد و با گرجستان برسر مقام چهارم برسر رقابت است.

علی خضریانسه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶

بی‌رودربایستی با تشکل‌های دانشجویی انقلابی

یکی از مسائلی که در جلسات و نشست‌های دانشجویی به شدت خلاء آن احساس می‌شود، عدم نگاه راهبردی تشکل‌های دانشجویی انقلابی به آینده انقلاب اسلامی و بررسی و نقد شرایط امروز کشور بر اساس چشم‌انداز آینده می‌باشد.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری طی نامه‌ای نوشت:سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵

چرا جناب مطهری هیچ‌گاه در مسئله ویژه‌خواری خواهان شفافیت نشده؟

خضریان نوشت: هر انسان منصفی می‌داند که طرح شایعاتی پیرامون فساد سازمان یافته در بدنه مدیریتی کشور از مهمترین چالش‌ها می‌باشد اما شما آنجایی که بحث منافقین جلاد و قاتلان مردم کوچه و خیابان و بازخوانی تاریخی این موضوع مطرح می‌شود، پز روشنفکری گرفته و خواستار پاسخگویی مسئولان می‌شوید.

علی خضریانچهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵

حاشیه‌ای بر حرف راست آقای روحانی

در حالی که آمار آقای روحانی در مورد صادرات و واردات بر روی کاغذ حرف درستی است و آمارهای رسمی هم آن را تأیید می کند، اما براساس همان آمارهای رسمی صادرات غیرنفتی کشور در سال 94، 16 درصد کاهش یافته و علی‌القاعده پیشی گرفتن صادرات از واردات به معنای رشد اقتصادی در امر صادرات نیست.

علی خضریان در دانشگاه الزهرا(س) مطرح کرد؛ چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵

آقای روحانی در خصوص آمار صادرات و واردات حرفی پوپولیستی زد که باید در دانشگاه به آن پاسخ داد

خضریان با بیان اینکه روحانی در دانشگاه تهران در حالی بیان کرد که صادرات برای اولین بار در سال‌های گذشته از واردات پیشی گرفته و به آن افتخار کرد که آمارهای رسمی ضمن تأیید سخنان وی حکایت از کاهش واردات خصوصاً در بخش کالای سرمایه‌ای و واسطه‌ای دارد که خود حاکی از تأیید رکود در کشور است.

علی خضریانسه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵

جنگ نرم و حمایت از دین

ایجاد ظرفیت های دینی در جامعه، هم در جبهه خودی و هم در جبهه مقابل موجب به یک مطالبه و خواسته‌ اجتماعی می شود و آن مطالبه و خواسته از میزان قدرت اجتماعی برخوردار شده و ساختار قدرت را مجبور به تغییر در جهت‌گیری‌ها می‌کند.

بازخوانی توافقی که همچنان پابرجاست؛ شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵

سرمایه چانه‌زنی گروگان‌های ۱۳ آبان چگونه در مذاکره بر باد رفت؟!

یکی از پیامدهای واقعه ۱۳ آبان که پس از اعلام قطع رابطه سیاسی و توقیف دارایی های اموال ایران از سوی آمریکا بود که نهایتاً منجر به انجام مذاکراتی از سوی نمایندگان دولت ایران و آمریکا با وساطت الجزایر جهت رسیدن به یک توافق برای آزادسازی گروگان‌ها و همچنین دریافت اموال بلوکه شده ایران در آمریکا شد.

یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵

روزنامه شرق از انتشار کدام مطلب واهمه داشت؟

در حالی که روزنامه شرق روز گذشته اقدام به انتشار مطلبی در تیتر یک خود تحت عنوان "١٧ رادیکال پایدار" کرد علی خضریان یکی از اعضای شورای مرکزی جبهه پایداری نسبت به بخشی که در خصوص معرفی وی بیان شده بود، اقدام به موضع گیری کرده و با ارسال جوابیه‌ای به این روزنامه خواستار انتشار آن در روزنامه شرق شده است.

مدیر مسئول خبرنامه دانشجویان ایران در گفتگو با «نسیم آنلاین» مطرح کرد؛جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵

عزم جدی دولت برای حذف منتقدین با شکایت‌ مکرر از رسانه‌ها

خضریان با بیان اینکه عصبانیتی که در چند وقت اخیر از رئیس جمهور در تریبون‌ها می‌بینید نمادی از نحوه برخورد دولت با هرگونه صدای مخالف است گفت: این برخورد در میدان عمل تبدیل به اقدامات حقوقی و قضایی بر علیه رسانه‌های منتقد و یا افشاگر نسبت به رخدادهای نامطلوب در فضا‌های مختلف از جمله دانشگاه‌ها شده است.

یادداشت/ علی خضریانسه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

سرابِ دیوث‌ها و نوکرهای سیاسی

در حالیکه کشور در شرایط پسابرجام به سر می‌برد و چشم امید بخش عمده‌ای از جامعه به گشایش اقتصادی با توجه به وعده‌های رئیس جمهور و تعدادی از مسئولان دولتی است؛ تعدادی از علما از جمله آیت‌الله مصباح یزدی و آیت‌الله جوادی آملی با انتقاد صریح پیرامون برخی تفکرات در سیاست خارجی کشور از آن به عنوان نوکری و دیاثت یاد کردند.

یادداشت خضریان درباره "فدائیان اسلام، نواب صفوی و روزگار ایران پسابرجام"؛یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴

باید مجددا نامه نواب به مصدق را برای آنانی که خط شان بستن با کدخداست، خواند

باید برای آنانی که خطشان همان خط غرب‌گرایی و بستن با کدخداست و می‌خواهند برجام را پلی برای آن مقصود قرار دهند، این روزها نامه نواب به مصدق را مجدداً خواند که چطور در نامه‌ای دلسوزانه از سقوط دولت باخبر و به وی جهت اجرای احکام الهی هشدار می‌دهد.

یادداشت تحلیلی علی خضریان در مورد سازوکار وحدت اصولگرایان؛دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴

وحدت علیه وحدت؟ آقایان اصولگرا، لطفاً از ترس مرگ خودکشی نکنید!

آیا با این شرایطی که پیش آمده، وحدت می تواند خود به عاملی برای شکست جریان اصولگرایی منجر شود؟ به عبارت دیگر آیا در شرایط فعلی، ممکن است وحدت، بر ضد خودش عمل کند و تبدیل به پاشنه آشیل اصولگرایان شود؟ آیا وحدت می تواند علیه وحدت باشد؟

دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴

خضریان: لیبرال‌ها در داخل تفکر بستن با کدخدا را دارند

این فعال دانشجویی در مناظره با صادق زیباکلام گفت: در دانشگاه آزاد با مدیریت آقای هاشمی فضای کاملاً امنیتی حاکم است/ زیباکلام: در دولت یازدهم، فضای امنیتی دانشگاه‌ها فرو ریخت/ در آینده جنبش دانشجویی کمرنگ‌تر خواهد شد

یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴

نقش احزاب و گروه‌ها در انحراف جنبش دانشجویی

خضریان نوشت: خرده جریان‌های دگراندیش در دانشگاه‌ها با تبیین استراتژی "دشمن دشمن ما دوست ماست" در تلاشند، امتیازگیری سیاسی از نظام را آغاز و برای چندمین بار تئوری به بن‌بست رفته "فشار از پائین" را از کانال دانشگاه تعریف و دنبال کنند

دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴

خضریان: زیباکلام می‌خواهد از برجام این نتیجه را بگیرد که برویم بغل آمریکا

مناظره علی خضریان و صادق زیباکلام در دانشگاه یزد/ زیباکلام: هیچ کس نگفت اگر توافق صورت بگیرد وضع اقتصادی ما خوب می‌شود/ خضریان: چطور کسی مسئولیت دولتی دارد و همزمان دکتری از انگلیس می‌گیرد؟

چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۳

خضریان: مردم انقلاب کردند تا نمایندگان مجلس را کاردار سفارت انگلیس تعیین نکند

مناظره "انقلاب برای چه بود" بین صادق زیباکلام و علی خضریان در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد/ زیباکلام: اگر انقلاب شد به خاطر چیزهایی که رادیو و تلویزیون و مسئولان ما می‌گویند نبود!

شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳

مناظره "زیباکلام" و "خضریان" با موضوع استکبارستیزی در دانشگاه تفرش

"زیباکلام": آمریکاستیزی بخشی از هویت جمهوری اسلامی شده است/ "خضریان": استکبارستیزی را با رابطه با آمریکا خلط مبحث نکنید/ جمهوری اسلامی به دنبال این نبود که با تسخیر سفارت آمریکا هویت‌سازی کند

پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۳

مناظره خضریان و شریعتی با موضوع "تسخیر لانه جاسوسی و پیامدهای رابطه با آمریکا"

خضریان: تجربه نشان داده طرف مقابل برمبنای توافقنامه عمل نمی‌کند؛ چرا از تجربیاتمان استفاده نمی‌کنیم؟/ سعید شریعتی: گفتمان انقلاب، یک گفتمان استقلال طلبانه است

شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳

خضریان: با حفظ انسجام، کشور را در حالت مطالبه یک توافق خوب قرار بدهیم

مدیرمسئول "خبرنامه‌دانشجویان‌ایران" در گفتگو با «نسیم» درباره تهدیدات اخیر آمریکا برای قطع مذاکرات و تحت فشار قرار دادن ایران گفت: ادبیات غرب حداقل در ده سال گذشته به همین شکل بوده است

چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳

خضریان: 18 تیر نمونه‌ بارز نتایج تأثیر علوم انسانی غرب‌گرا در محیط نخبگانی و دانشگاهی است

نویسنده کتاب "موج سوم" در یادداشت اختصاصی برای «نسیم» با عنوان "18 تیری که بود، 18 تیری که هست" نوشت: 18 تیرماه سال 78 نماد مظلومیت انقلاب اسلامی و به تبع آن دانشگاه اسلامی است

پنج شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۳

زیباکلام و خضریان عصر امروز در شبکه سوم سیما با هم مناظره می‌کنند

برنامه تلویزیونی"حذف و اضافه" امروز ساعت ۱۷ با حضور صادق زیباکلام و علی خضریان، عضو اسبق شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با موضوع "آزاداندیشی در دانشگاه‌ها" روی آنتن می‌رود

شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

گزارش تصویری// مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه شریف

شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

صادق زیباکلام در مناظره با علی خضریان: 16 آذر ربطی به نهضت اسلامی ندارد/ جناح راست از 16 آذر بهره‌برداری سیاسی می‌کند/ علی خضریان: شما تنها استادی هستید که بخاطر دفاع از آقای جاسبی جایزه گرفتید، چرا یکبار از وی بخاطر عدم آزادی بیان دانشجویان نقد نکردید؟

دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

مناظره دانشگاه تهران/ علی خضریان: اگر در عرصه علوم انسانی کاری را نکردیم به دلیل وجود اساتیدی همچون آقای زیباکلام است/ مهمترین دستاورد 13 آبان حفظ نظام است/ افتخار میکنم که جمهوری اسلامی در 34 سال پس از تسخیر لانه جاسوسی هنوز دهن مخالفین خود را نبسته است

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین