اخبار فعالان اقتصادی (۱۳)

روحانی در ضیافت افطار با فعالان اقتصادی:پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶

این دولت به واگذاری واقعی اقتصاد به بخش خصوصی متعهد بوده/ اصلاح نظام بانکی از اصلی‌ترین برنامه‌های ماست

رئیس جمهور واگذاری اقتصاد به مردم و بخش خصوصی را ضروری خواند و با تاکید بر اینکه همه باید به بخش خصوصی امنیت بدهیم، اظهارداشت: دولت یازدهم از ابتدای فعالیتش به واگذاری واقعی اقتصاد به بخش خصوصی متعهد بوده است.

رئیسی در جمع فعالان اقتصادی:سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶

وضع فعلی کشور مناسب اقتدار و آبروی نظام و شایسته مردم نیست/ چرا باید جوان بیکار ما از خانواده خود خجالت بکشد؟

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:‌ خارج از بحث سلیقه‌های خاص سیاسی باید گفت که قریب 40 سال است که این کشور به برکت انقلاب و شهدا در عالم آبرو به دست آورده اما وضع فعلی مناسب اقتدار این نظام و شایسته مردم نیست که جوان بیکار ما از خانواده خود خجالت بکشد.

در گفتگو با «نسیم آنلاین» عنوان شد: با وجود افزایش حیرت‌انگیز رشد اقتصادی، نرخ بیکاری در ۱۸ فصل گذشته به بالاترین رقم خود رسید!دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵

شبهه 17 اقتصاددان و فعال اقتصادی درباره رشد اقتصادی 7.4 درصدی!

اگر آمار رشد 7.4 درصدی دولتمردان تدبیر و امید درست باشد، اکنون باید شاهد یک جهش 6.7 درصدی در رشد اقتصادی کشور طی شش ماهه اول سال 95 باشیم که این مسئله به هیچ وجه با شرایط فعلی اقتصاد ایران سازگاری ندارد.

در گفتگو با «نسیم آنلاین» عنوان شد: در رکود شدید هستیم و همچنان خارجی‌ها با ما کار نمی‌کنند + جدولچهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵

گلایه 20 تاجر از اوضاع بد بازار و کم‌محلی خارجی‌ها در پسابرجام!

تولید کنندگان و فعالان اقتصادی این روزها علاوه با دست و پنجه نرم کردن با مشکلات مختلف ناشی از رکود اقتصادی در کشور از ناحیه عمل نکردن دولت به وعده های پسابرجامی خود، به خصوص در حوزه گشایشهای بانکی به شدت گله مند هستند.

گزارش تصویرییکشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵

ضیافت افطار رئیس‌جمهور با فعالان اقتصادی کشور

ضیافت افطار حسن روحانی با فعالان اقتصادی کشور شب گذشته در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

رئیس‌جمهور در ضیافت افطار با فعالان اقتصادی:شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵

قدرت و عزت ایران با رشد تولید ملی و اشتغال جوانان امکان پذیر است

روحانی همگان بویژه فعالان عرصه اقتصادی کشور را به تلاش برای افزایش رشد تولید ملی فرا خواند و تاکید کرد که قدرت، عظمت و عزت ایران اسلامی در سایه بالا بردن و رشد تولید ملی و اشتغال برای جوانان، امکان پذیر است.

جهانگیری در نشست با فعالان اقتصادی:سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵

اینکه می‌گویند برجام هیچ دستاوردی نداشته سخنی نادرست است

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: متاسفانه عده‌ای با بی انصافی و قضاوت‌های ظالمانه این گونه مطرح می‌کنند که دولت پس از اجرای برجام هیچ دستاوردی نداشته که البته سخنی نادرست است. دولت در بسیاری از زمینه‌ها دستاوردهای قابل قبولی داشته که یکی از آنها در بخش ارز است.

انتقاد فعالان اقتصادی از بی‌نتیجه بودن مذاکرات و تفاهم‌نامه‌های بعد از برجام در گفتگو با «نسیم آنلاین» + جدولسه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵

21 تاجر: بعد از برجام "هیچ" قراردادی با خارجی‌ها نبستیم

21 فعال اقتصادی در گفتگو با «نسیم آنلاین» با انتقاد از تفاهم‌نامه های بعد از برجام اعلام کردند که هیچ کدام از آنها منجر به امضای قرارداد نشده است.

گزارش میدانی «نسیم آنلاین»:شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

فیلم:: گلایه کسبه و بازاری‌ها از دولت تدبیر؛ "در 1000 روز اخیر یک روزِ خوب هم نداشتیم"

کسبه بازار معتقدند که دولت روحانی در حدود 1000 روز گذشته با اقدامات خود نه تنها گره‌ای از کار آنها باز نکرده، بلکه رکود را در اقتصاد ایران تشدید کرده است.

نگرانی ۲۰ تولیدکننده از اتفاقات بعد از برجام در گفتگو با «نسیم آنلاین» + جدولسه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴

بازار داخل را تحویل خارجی‌ها ندهید

بعد از گذشت حدود 900 روز از عمر دولت، برجام اجرایی شد، حالا فعالان اقتصادی معتقدند منتظریم ببینیم دولت بعد از لغو تحریمها برای ما چه کار میکند؟

در آستانه سفر رئیس جمهور به فرانسه و ایتالیاجمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴

فعالان اقتصادی و اعضای اتاق بازرگانی با روحانی و وزرای اقتصادی دیدار می کنند

رئیس اتاق بازرگانی گفت: طبق هماهنگی دبیرخانه مشترک اتاق‌های بازرگانی، اصناف و تعاون، اعضای منتخب بخش خصوصی و هیأت نمایندگان اتاق‌های کشور، سه شنبه با رئیس جمهور دیدار می‌کنند.

یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

اخبار آرشیوی

یزدانی، معاون مدیریت منابع انسانی وزارت صنعت در نشست خبری از برگزاری نوزدهمین مراسم روز ملی صنعت و معدن در 10 تیرماه با محوریت سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: در این همایش 1500 نفر از فعالان صنعت و معدن حضور خواهند داشت

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین