اخبار سعید جلیلی (۳۷۲)

سعید جلیلی در جمع فعالان فرهنگی سبزوار:یکشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷

نه دیپلماسی توئیتری جواب می‌دهد نه فشار پیامکی

باید مراقب بود که در کشف اولویت ها و طرح دغدغه ها به مباحث انتزاعی اکتفاء نکنیم؛ سمینار ها، همایش ها و اردوهای فرهنگی اگر منتهی به یک عملیات تمیز فرهنگی در چهارچوب اخلاق و قانون نشود، بهره کافی نخواهد داشت.

در خواست سعید جلیلی از دانشگاهیان ؛چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷

برجام را بررسی کنید

سال 92 گفتید میخواهیم مذاکراتی را شروع کنیم که تحریم ها را بردارد، حالا میگویید اولویت ما برداشتن تحریم ها نبود؟! چه کسی شعار داد هم سانتریفیوژ باید بچرخد هم چرخ کارخانه‌ها؟ چه کسی سال گذشته گفت ما بمانیم سایر تحریم ها را نیز برمیداریم؟ آیا با ریختن بتن در تاسیسات، انصراف از 100 حق هسته‌ای،از بین بردن زحمات ده‌ساله دانشمندان و برداشتن 13هزار سانتریفیوژ، حقوق ملت را تثبیت کردید؟! ما دعوایی با کسی نداریم؛ نگذاریم با پوشانده شدن واقعیت ها و مسائل اصلی، عده‌ای یک آلزایمر سیاسی را به ملت تحمیل کنیم

سعید جلیلی در اجتماع مردم خرم‌اباد به مناسبت یوم‌الله ۹ دییکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷

فتنه امروز پوشاندن توانمندی ها و موفقیت های ملت ایران است

نماینده رهبرانقلاب در شورایعالی امنیت ملی با اشاره به جنگ تاریخی میان حق خواهان و مستکبران گفت: جنگ حق و باطل، جنگ پیامبران و مستکبران یک جنگ قدیمی است که انقلاب اسلامی نیز از آن مستثنی نیست. به اعتراف خود دشمنان در چهل سال گذشته هرچه تلاش کردند تا انقلاب را متوقف کنند نتوانستند.

سعید جلیلی در بوشهر:پنج شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷

مردم باید شیرینی کارهای انقلابی را بچشند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کار انقلابی زمانی ثمر خواهد داد که مردم شیرینی آن را بچشند و نه اینکه تنها ادعای شیرینی آن را بشنوند.

سعید جلیلی در افتتاحیه دوره تربیت مربی راویان پیشرفت انقلابیشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷

راهبرد استکبار، پوشاندن پیشرفت های چهل ساله ملت ایران است /تشریح دستاورد های انقلاب اسلامی در سطح جهانی، یک اردوی جهادی است

راهبردهای چهل سال گذشته رژیم آمریکا را زیاد می‌بینید؛ از تغییر رژیم(براندازی) تا تغییر رفتار (مهار). اسم این استراتژی‌ها معلوم است؛ اما یک استراتژی یا راهبرد اساسی هم دارند که به آن کمتر توجه میشود. آنها خودشان هم آن را اعلام نمی‌کنند اما با تمام توان به اعمال آن میپردازند که همان راهبرد پوشاندن موفقیت های جمهوری اسلامی ایران است.

دکتر جلیلی در دیدار با انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی کشور:دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

مساجد فضای بازی کودکان داشته باشند/ برنامه‌ریزی برای تولید اسباب‌بازی یک ضرورت است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیداری با انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی در جریان فعالیت ها و مطالبات این صنف از تولیدکنندگان قرار گرفت و به ایراد نکات اقتصادی و فرهنگی پیرامون آن پرداخت.

دکتر جلیلی در بازدید از شهرک صنعتی پایتخت:چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷

هر تولیدکننده، افسر جنگ اقتصادی است/ ایجاد دالان های صنعتی برای دور زدن دیوان‌سالاری، یک الزام است

 دکتر جلیلی روز گذشته با حضور در شهرک صنعتی پایتخت در شهرستان پاکدشت، از چندین کارخانه صنعتی بازدید کرد و در جلسه ای با حضور هیئت مدیره این شهرک، شهرک صنعتی عباس آباد و شهرک صنعتی خوارزمی در جریان مشکلات و مطالبات آنها قرار گرفت.

جلیلی پس از بازدید از نمایشگاه بین المللی معدن:سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷

نمی‌توانند با تحریم و فشار اقتصادی مانع پیشرفت و رشد ملت ما شوند

نماینده رهبرانقلاب در شورایعالی امنیت ملی گفت: همزمان با 13 آبان که آمریکا سعی کرد تا تمام فشار اقتصادی خود را علیه مردم ایران به کار ببرد، این نمایشگاه و سایر نمایشگاه های صنعتی مشابه آن یک سیلی بزرگ به صورت دشمنان است.

سعید جلیلیپنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

خطاهای برجام را به روحانی اعلام کردیم/ دولت سایه حزب و تشکیلات نیست/ بدتر از تحریم‌های فلج کننده، تحلیل‌های فلج کننده است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما خطاهای برجام را قبل از اینکه در مرحله اولیه خود به نتیجه برسد، طی نامه ای به آقای روحانی عنوان کردیم.

سعید جلیلی:چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷

مهمترین مشکل تولید‌کنندگان عدم ثبات در تصمیمات و مقررات اقتصادی است

دکتر سعید جلیلی ضمن بازدید بیش از ۳ ساعته از غرفه های حاضر در این نمایشگاه، که در زمینه تولید انواع مواد اولیه – ماشین آلات و تجهیزات پلیمری،محصولات ساخته شده و نیمه ساخته و خدمات فنی و مهندسی مربوطه فعالیت دارند، از نزدیک در جریان موانع و مشکلات سر راه آنها قرار گرفت.

سعید جلیلی در اولین مصاحبه‌ پس از انتخابات ۹۲:یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷

برجام ماشین یک میلیونی بود که یک میلیارد خریدیم و تحویلمان هم ندادند/ راه کم اثر کردن تحریم دلار، پیمان پولی دوجانبه است/ از سال ۶۰ تا ۹۷ به جز ۸ سال، قدرت در اختیار یک تفکر خاص بود

«لیقوم الناس بالقسط» یعنی شما هرجا که هستید وظیفه دارید برای عدالت در چارچوب قانون قیام کنید. بر همین مبناست که مفاهیمی مانند نهی از منکر و امر به معروف شکل پیدا می کند، وظیفه مردم هم هست که در چارچوب قانون نسبت به آن قیام کنند و وظیفه شان را انجام دهند. «دولت سایه» در این چارچوب و در این پارادایم مفهوم خاص خود را دارد و با آنچه در غرب گفته می شود، فرق دارد.

سعید جلیلی در سفر به هرمزگانسه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

جریان انقلابی باید پرچم دار مطالبات مشروع مردم باشد

همزمان با سفر دکتر سعید جلیلی به استان هرمزگان، جمعی از کشاورزان، روستاییان و رییس کمیته امداد این استان با دکتر سعید جلیلی دیدار و گفتگو کردند.

جلیلی در دیدار با فعالان اردوهای جهادی:شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷

مردم روستاها را با حقوق خود آشنا کنید تا آن را مطالبه کنند/ مدل‌هایی را طراحی کنید تا دولت به کمک آنها مشکلات مناطق محروم را حل کند

توانمندسازی مردم روستاها صرفاً سخت‌افزاری نیست و به شکل نرم‌افزاری نیز می‌تواند انجام شود مانند اینکه مردم با حقوق خود آشنا شوند. مثلاً یکی از حقوق مردم گرفتن تسهیلات بانکی است ولی تاکنون 50 درصد مردم چنین تسهیلاتی نگرفته اند.

سعید جلیلی در مراسم گرامیداشت شهدای مساجد منطقه طلاب مشهددوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷

هنر نسل امروز باید بی اثر کردن فشارهای اقتصادی باشد

هنر نسل دفاع مقدس این بود که از خودش عملیات و رفتار و کرداری نشان داد که امروز سی سال از جنگ تحمیلی می‌گذرد و دشمن دیگر صحبت از گزینه نظامی نمی‌کند. یعنی می‌داند که این گزینه جواب نداده است. این را خودش بیان می‌کند. همین مردکی که الان رئیس رژیم آمریکا است. شما می‌بینید که او صحبت از گزینه نظامی نمی‌کند. چرا. چون شنیده است که این گزینه جواب نمی‌دهد. 

سعید جلیلی در دیدار تشکل‌های دانشجویی:چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷

میان فضای مجازی و واقعی کشور فاصله زیادی وجود دارد/ اردوی وزارتخانه‌ای برگزار کنید

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دانشجو نباید تحت تأثیر جنگ رسانه‌ای دشمن قرار گیرد زیرا برخی اوقات بین فضای مجازی و فضای واقعی کشور فاصله زیادی است.

جلیلی در جلسه تفسیر آیات سیاسی در قرآن:سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶

"آتش به اختیار" یعنی نباید برای فرار از انجام وظایف بهانه جویی کرد/ نباید استهزاء "پوچ اندیشان" مانع انجام وظیفه شود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه "آتش به اختیار" به معنای سرباز نزدن از بدیهی ترین وظایف اجتماعی، سیاسی و قانونی است، گفت: بر اساس این مفهوم برای فرار از انجام وظایف قانونی و دینی نباید بهانه جویی کرد.

سعید جلیلی در نشست تخصصی بررسی معضل ریزگردها:دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶

باید "دیپلماسی ریزگرد" داشته باشیم/ برای مشکل ریزگردها باید قرارگاهی با پیشران‌های عملیاتی و فناوری شکل گیرد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن بیان اینکه با "دیپلماسی ریزگرد" و تعامل با همسایگان می توان مشکل را حل کرد، گفت: باید قرارگاهی با پیشران‌های عملیاتی و پیشران‌های دانش و فناوری شکل گیرد و صرفا متکی به یک کار پیمانکاری برای انجام نقش خود نباشد.

سعید جلیلی در جمع مردم مشهد:جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶

سایه تهدید را نه شک، که موشک رفع می‌کند/ این روزها معلوم شد که مردم ما راجع به موشک شک ندارند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه سایه تهدید را نه شک، که موشک رفع می‌کند، اظهار داشت: این روزها معلوم شد که مردم ما راجع به موشک شک ندارند.

سعید جلیلی:پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶

اگر کاندیدای همسو با ما هم در انتخابات رأی می‌آورد بازهم باید "دولت سایه" تشکیل می‌شد/ نباید مردم را تقسیم‌بندی کاذب کرد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید مشکلات کشور را مانند سایه دنبال کرد و طرح "دولت سایه" نیز ممکن است مشابهت‌هایی با آنچه در غرب مطرح است داشته باشد اما این ایده مبتنی بر اندیشه سیاسی اسلام و اصول قانون اساسی است.

عصر امروزسه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶

سعید جلیلی با خانواده شهید "احسان آقاجانی" دیدار کرد

سعید جلیلی عصر امروز با خانواده شهید "احسان آقاجانی" دیدار کرد.

سعید جلیلی در جمع فعالان دانشجویی:شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶

دولت سایه منحصر به قوه مجریه نیست/ نباید فقط به دنبال ایراد گرفتن باشیم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت سایه منحصر به یک قوه نیست و چه دولت؛ چه قوه قضاییه و چه مجلس را باید دربرگیرد. ما بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری اگر قوی بودیم، باید در سالگرد مجلس، نقدی درباره مجلس داشته باشیم.

طی اطلاعیه‌ای صورت گرفتسه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶

فراخوان روابط عمومی دفتر جلیلی برای همکاری با کارگروه‌های تخصصی

روابط عمومی دفتر سعید جلیلی طی اطلاعیه‌ای تاکید کرد:‌ مشکلات واقعی مردم باید شناسایی و در گام بعدی نسبت به ارائه راه حل آنها مبتنی بر گفتمان انقلاب اسلامی پاسخ عملیاتی و مناسب تهیه شود.

سعید جلیلی:شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

معتقدان به گفتمان انقلاب اسلامی منتخب ملت را یاری می‌کنند

سعید جلیلی در پیامی تاکید کرد: معتقدان به گفتمان انقلاب اسلامی وظیفه و حق خود می دانند به مثابه «دولت در سایه» در چارچوب قانون و اخلاق، منتخب ملت و دولت او را یاری کنند.

سعید جلیلی در جمع مردم جهرم:پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

اگر کسی کل ایران را فقط نیاوران و کل جهان را فقط آمریکا بداند نمی‌تواند مشکلات را حل کند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر کسی کل ایران را فقط نیاوران و کل جهان را فقط آمریکا بداند نمی‌تواند مشکلات را حل کند.

سعید جلیلی در جمع پرشور مردم بندرعباس:چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

امروز گزارش دهید در این 4 سال چه کردید؟/ اگر ونزوئلا بد است چرا وزرای دولت آنجا شرکت‌های تجاری زده بودند؟

عضو مجمع تشخیص با بیان اینکه وقتی می‌خواهند به زور سرنیزه آمریکا برای خودشان رأی جمع کنند طبیعی است که توان دفاعی کشور را هم خنجر به پشت خود بدانند، گفت: اگر ونزوئلا بد است چرا وزرای دولت در آنجا شرکت‌های تجاری زده بودند؟

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین