اخبار نماهنگ (۱۲۹)

بمناسبت ایام شهادت امام رضا(ع)شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷

نماهنگ "خاطرات حرم"

در این ویدئو، نماهنگ "خاطرات حرم" ، باصدای علی محمدی‌وند بمناسبت ایام شهادت امام رضا(ع) را مشاهده می کنید.

شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷

نماهنگ "یک جهاد واقعی"

رهبرانقلاب: با «دزد دزد» گفتن، دزد از دزدی دست برنمی‌دارد؛ باید رفت، وارد شد. با اخلالگران اقتصادی برخورد جدی بکنید، مردم استقبال می‌کنند از این برخورد. بعضی خیال می‌کنند که برخورد با مفاسد اقتصادی، مخل امنیت اقتصادی است. اما در حقیقت موجب امنیت اقتصادی است. همزمان با آغاز محاکمه اخلالگران اقتصادی، مجموعه‌ توصیه‌ها و بیانات مهم رهبر انقلاب درباره‌ لزوم و منافع مبارزه با فساد در قالب نماهنگ "جهاد واقعی" منتشر شده است.

شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷

نماهنگ "راه پیروزی"

رهبر انقلاب در پیام امسال خود به حجاج بیت‌الله الحرام، از ««وحدت و هوشیاری» به‌عنوان دو راهکار برای پیروزی بر کید دشمنان اسلام، نام بردند.

پیام رهبر انقلاب به حجاج بیت‌الله الحرامسه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

نماهنگ - رمز و راز حج

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به حجاج بیت‌الله الحرام، تعیین یک میعادگاه دائمی برای انجام فریضه‌ی حج را نمادی برای وحدت مسلمانان و امت‌سازی اسلام دانستند و با اشاره به سیاست جنگ‌افروزانه‌ی آمریکا در میان مسلمانان، تأکید کردند: باید با هوشیاری، این سیاست شیطانی را خنثی کرد و حج و برائت از مشرکان، زمینه‌ساز این هوشیاری است.

بر اساس پیام رهبر انقلاب به حجاج بیت‌الله الحرامدوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

نماهنگ "دعا برای ..."

رهبر معظم انقلاب در پیام امسال، تعیین یک میعادگاه دائمی برای انجام فریضه‌ حج را نمادی برای وحدت مسلمانان و امت‌سازی اسلام دانستند و از حجاج خواستند: «دعا برای امّت اسلامی و مظلومان را در سوریه و عراق و فلسطین و افغانستان و یمن و بحرین و لیبی و پاکستان و کشمیر و میانمار و دیگر نقاط فراموش نکنید و قطع دست آمریکا و دیگر مستکبران و ایادی آنان را از خداوند بخواهید.»

به‌مناسبت شهادت امام باقر(ع)یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

نماهنگ «سد باقر»

نماهنگ «سِد باقر» را به مناسبت شهادت امام محمد باقر(ع)، مشاهده می کنید.

اولین دیدار آزادگان با رهبر انقلاب پس از آزادیشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

نماهنگ "روزهای شیرین بازگشت"

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در سالگرد بازگشت آزادگان به کشور، نماهنگ «روزهای شیرین بازگشت» را منتشر کرد.

دیدار اقشار مختلف مردم با رهبر انقلابسه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

نماهنگ - راه حل هست...

هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم از چند استان کشور، صبح دوشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی (ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷

نماهنگ "ما مرد میدانیم"

در نماهنگ زیبای "ما مرد میدانیم"، پاسخ های مقام معظم رهبری و سردار سلیمانی به اظهارات مقامات آمریکایی را مشاهده می کنید.

به بهانه روز مخصوص زیارتی حضرت ثامن الحجج(ع)دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷

نماهنگ "مقصد" پیشکش به ساحت مقدس امام رضا(ع)

نماهنگ «مقصد» به مناسبت روز مخصوص زیارتی حضرت ثامن الحجج(ع) با صدای بابک مافی٬ به کارگردانی داوود احمدی و با ترانه امیر ارجینی منتشر شده است.

بررسی تاریخی موضوع پوشش و حجاب زنانسه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷

نماهنگ "مهد پوشش"

نماهنگ «مهد پوشش» به بررسی تاریخی موضوع پوشش و حجاب زنان در ایران معاصر و ایران باستان می‌پردازد.

توصیه رهبر انقلاب به دولتچهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷

نماهنگ "این‌گونه باشید"

رهبر معظم انقلاب در دیدار دولت: «شما ملاحظه کردید ما در بازی فوتبال امسال در مقابل اسپانیا گل خوردیم، اما همه تیم ما را تأیید کردند... مردم هم آمدند در خیابان‌ها در حالی‌که گل خورده بودیم. چرا؟ چون خوب بازی کردند، چون همه دیدند که این‌ها در میدان تلاش کردند، عرق ریختند، ابتکار به خرج دادند، شجاعت به خرج دادند. دروازه‌بان با هوشمندی و فداکاری و سرعت عمل یک کاری کرد که کارستان بود. مردم وقتی این را از شما ببینند برایتان شعار می‌دهند، به نفعتان شعار می‌دهند....

نماهنگی دیدنی به مناسبت دهه کرامتچهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷

کرامت هست آنجایی ...

نماهنگی دیدنی "کرامت هست آنجایی ..." با صدای مصطفی صابر خراسانی، به مناسبت دهه کرامت را ببینید.

به مناسبت ایام میلاد امام رضا(ع)سه شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷

نماهنگ "منظومه راز" ویژه ولادت امام رضا (ع)

نماهنگ "منظومه راز" ویژه ولادت امام رضا (ع) با اجرای گروه تواشیح ومدیحه سرایی بین المللی طوبی را مشاهده می کنید.

با صدای صابر خراسانیدوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

نماهنگ دلنشین «نقره جادو»

به مناسبت دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا(ع)، نماهنگ دلنشین «نقره جادو» با صدای مصطفی صابرخراسانی در «نسیم آنلاین» منتشر می شود.

در آستانه‌ سالگرد جنگ سی و سه روزه حزب اللهشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

نماهنگ "با ولایت تا شهادت"

در آستانه‌ سالگرد جنگ سی و سه روزه و پیروزی مقاومت اسلامی لبنان بر رژیم صهیونیستی، جمعی از جانبازان حزب‌الله لبنان با رهبر معظم انقلاب دیدار و گفتگو کردند. در این ویدئو، گوشه‌هایی از گفتگوی صمیمی یکی از جانبازان لبنانی با رهبر انقلاب را در قالب نماهنگ «با ولایت؛ تا شهادت» مشاهده می‌کنید.

چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

عاقبت صلح میان مومنین و کفار از منظر رهبر انقلاب

نماهنگی از بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص برقراری صلح میان کفار و مؤمنین منتشر شده است که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید.

مروری کوتاه بر دیدار و گفتگوی صریح دانشجویان با رهبر انقلابجمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷

به‌وقت آرمان‌خواهی

در دوازدهمین روز از ماه مبارک رمضان ۱۴۳۹، جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی، عصر دوشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. در این دیدار یازده نفر از دانشجویان به نمایندگی از تشکل‌های دانشجویی به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند. گوشه‌هایی از گفتگوی صریح دانشجویان با رهبر انقلاب را در «به‌وقت آرمان‌خواهی» ببینید.

باطل‌السّحر تحریم دشمن استدوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶

نماهنگ "باطل السّحر"

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: ما بایستی اقتصادمان را درون‌زا کنیم، اقتصاد مقاومتی کنیم تا تحریم اثر نکند. اقتصاد مقاومتی را مسئولان محترم جدّی بگیرند، به زبان اکتفا نکنند؛ اقتصاد مقاومتی با واردات بی‌رویّه نمیسازد، با ضعف تولید نمیسازد؛ تولید داخلی را قوی کنند. ادارات حکومتی و دولتی، محصول داخلی را بر محصول خارجیِ مشابه ترجیح بدهند. یک خریدار مهمّ بازار، دستگاه‌های دولتی هستند. مردم به تولید داخلی اقبال کنند. همه‌ی اینها باطل‌السّحر تحریم دشمن است ۱۳۹۶/۱۰/۰۶

بیانات مقام معظم رهبری درخصوص جنگ نرم و نفوذ دشمنیکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶

نماهنگ/ حفظ سنگرهای معنوی

رهبر معظم انقلاب در تاریخ ۲ مهر ۸۸ درباره حفظ سنگرهای معنوی میفرمایند: در جنگ روانی و آنچه که امروز در دنیا به او جنگ نرم گفته می‌شود، دشمن به سراغ سنگرهای معنوی می‌آید که آنها را منهدم کند؛ به سراغ ایمان‌ها، معرفت‌ها، عزم‌ها، پایه‌ها و ارکان اساسی یک نظام و یک کشور می‌آید که این‌ها را منهدم کند.

رهبرانقلاب در دیدار مسئولان و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامیسه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶

نماهنگ/ سیاه‌نمایی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار مسئولان و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سراسر کشور: «همه‌ی مدیران جمهوری اسلامی، از اوّل جمهوری اسلامی تا امروز، خدمات مهمّی انجام دادند. خب ما دیدیم، بودیم؛ نزدیک بودیم، دیدیم خدماتی انجام دادند؛ البتّه صدماتی هم بعضاً زدند؛ خدمات هم بوده، صدمات هم بوده. خدمات دولتی‌ها و قضائی‌ها و مجلسی‌ها را در طول این زمان هرچه بوده، باید انسان سپاسگزاری کند، شکرگزاری کند؛ غالب [آنها] هم خدمتگزاران هستند.

نقشه دشمن در اغتشاشات اخیر چه بود؟یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

نماهنگ پاتک انقلاب...!

رهبر انقلاب: شما دیدید دخالت های مسئولان آمریکایی را در این چند روز به‌وسیله همین شبکه‌های اینترنتی و امثال اینها؛ [امّا] باز هم نتوانستند؛ با همه‌ی این تلاشها ناکام ماندند. ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

تقدیم به شهدای نفتکش ایرانی سانچی و خانواده‌های داغدار این حادثهیکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶

نماهنگ "آب و آتش"

نفتکش "سانچی" از عسلویه حرکت کرده بود و قرار بود یکشنبه وارد آب‌های کره جنوبی شود اما شامگاه شانزدهم دی یک کشتی باری چینی با آن برخورد کرد و به دلیل اینکه این محموله نفتکش، نفت فوق سبک با درجه اشتعال بسیار بالا بود، دچار حریق شد و پس از گذشت 8 روز غرق شد. خبرها حاکی از ناپدید شدن 32 خدمه نفتکش ایرانی در آب های چین است.

نماهنگپنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶

مدافع حرم و وطن

این نماهنگ با صدای علیرضا بیرانوند به مناسبت تحقق وعده صادق و پاسداشت مجاهدت های سردار سلیمانی بازنشر شده است.

نماهنگسه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶

پیرهن سیاه

نماهنگ "پیرهن سیاه" به همت فرهنگسرای اندیشه و با صدای حسین توکلی تولید و منتشر شده است.

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین