اخبار سلیمی نمین (۱۰)

کاپیتولاسیون در گفتگو با سلیمی نمینشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷

میراث ننگینی که از صفویه به قاجاریه رسید/ چرا ایران برای مستشاران آمریکایی بهشت برین شد؟

درست در روزهایی که در آستانه اعمال تحریم های مجدد آمریکا هستیم، تصویب لایحه ننگین کاپیتولاسیون در مجلس شورای ملی به ما یادآوری می کند که ماهیت آمریکا همانطور که رهبر فرزانه انقلاب نیز بر آن تاکیدات بسیاری را بر آن دارد، در سالیان دراز تغییر نکرده است.

عباس سلیمی نمین سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

" نمی‌­گذاریم" یا " نگذارید"؟

این نگرانی وجود دارد که ساختار دستگاه برگزار کننده انتخابات یعنی وزارت کشور و نیروهای اجرایی آن یعنی استانداران، فرمانداران، بخشداران، دهداران و ... "نمی‌­گذاریم" را "نگذاریم" دریافت کنند.

پنج شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵

نامه سرگشاده سلیمی‌نمین خطاب به قوچانی

مدیردفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران درباره انتقاد از مقاله‌ "مبدع سیاست ایرانشهری" نامه‌ای سرگشاده خطاب به محمد قوچانی سردبیر ماهنامه مهرنامه منتشر کرد.

جوابیه دوم سلیمی نمین به صحبت‌های اخیر کرباسچی:شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵

آقای کرباسچی! کمیسیون ماده 5 را کنار گذاشتید تا تخلفی باقی نماند

کاررشناس مسائل رسانه در پی اظهارات اخیر غلامحسین کرباسچی مبنی بر اینکه "بخش اعظم نوشته‌های آقای سلیمی نمین در مقام یک وکیل مدافع تمام عیار و دفاع از واگذاری املاک نجومی است" جوابیه‌ای را منتشر کرد.

سلیمی نمین:چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵

امنیت امروز کشور ناشی از عملکرد هوشمندانه "نیروی قدس" است/ رفاه‌طلبی و محاسبه اشتباه؛ دلیل مواضع غلط برخی جریانات

تحلیلگر مسائل سیاسی به مواضع برخی از جریان‌های سیاسی کشور به دلیل رفاه‌طلبی و یا محاسبه غلط آنان اشاره کرد و گفت: این مواضع غلط برخی جریان‌های سیاسی می‌تواند به حامیان جمهوری اسلامی در منطقه، لطمه جدی وارد کند.

سلیمی نمین:سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵

اظهارات حیرت‌انگیر هاشمی رفسنجانی مصرف انتخاباتی دارد/ هاشمی تاریخ را درست مطالعه کند

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه هاشمی سعی دارد با برخی اظهارات، خود را در کانون توجهات قرار دهد، گفت: اگر به کارنامه اظهارات هاشمی رفسنجانی در آستانه انتخابات در سال‌های 92 و 94 هم برگردیم شبیه این گونه اظهارات را می‌بینیم.

گزارش «نسیم آنلاین» از نمایش و نقد و بررسی مستند "پرونده ناتمام":یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵

سلیمی نمین: "پرونده ناتمام" موجب مخدوش شدن اذهان جوانان می‌شود/ موگویی: من، سوالات نسل جوان را طرح کرده‌ام

سلیمی نمین گفت: به عنوان کسی که بر روی تاریخ کار می کنم باید از هر نوع پژوهشی که در مورد تاریخ صورت می گیرد خوشحال باشم. اما به هیچ وجه در مورد ساخته شدن این اثر و اثر قبلی آقای "جواد موگویی" خوشحال نیستم. زیرا این قبیل آثار را موجب مخدوش شدن اذهان جوانان امروز جامعه می دانم.

شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴

شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی مستقل از سلیمی نمین عیادت کرد

شورای مرکزی این اتحادیه از مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران که به دلیل عمل جراحی قلب در بیمارستان جماران بستری است، عیادت کرده و برای وی آرزوی سلامتی کرد

یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

اخبار آرشیوی

مناظره "دیکتاتوری پهلوی" در دانشگاه قم// زیباکلام: از سخنان گذشته خود درباره رژیم صهیونیستی بر نمی‌گردم/ نمی‌توان گفت که رضاخان به دولت‌های غربی وابسته بود/ سلیمی نمین: سخنان زیباکلام سندیت تاریخی ندارد/ اوج وابستگی رضاخان در قتل نصرت‌الدوله مشهود است

دوشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

سلیمی‌نمین: بسیاری از افرادی که به تدریج دچار انحراف فکری شدند از ابتدا عناصر ناشایستی نبودند و توسط امام در جایگاه‌های حساس قرار گرفتند/ اگر قرار بر نقد باشد باید از ابتدای انحراف آنها این کار انجام شود نه اینکه آنها را از ابتدا افرادی منحرف قلمداد کرد

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین