اخبار آیت االه خامنه ای (۵)

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریمدوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸

نفس های آخر دشمن است

رهبر انقلاب اسلامی در این مراسم، فهم قرآن و عمل به آن را تأمین‌کننده‌ی سعادت بشر در دنیا و آخرت دانستند و با تأکید بر اینکه بسیاری از مشکلات و گرفتاری‌های امت اسلامی و بشریت به علت عمل نکردن به معارف قرآنی است، گفتند: امروز به لطف الهی در جمهوری اسلامی، اقبال مردم به‌ویژه جوانان به معارف قرآنی و تمسک به این معارف روزبه‌روز در حال گسترش است و همین تمسک به قرآن مایه‌ی سعادت، قوّت و عزت نظام اسلامی خواهد بود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار فرماندهان و مسئولان نداجاچهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷

دشمن نباید جرئت تهدید ملت ایران را هم داشته باشد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، تکیه بر نیروی انسانی جوان، مؤمن و پُرانگیزه را کلید حل مشکلات در همه‌ی بخش‌های کشور از جمله نیروهای مسلح دانستند و با تأکید بر لزوم کار مضاعف و افزایش آمادگی‌ها، خاطرنشان کردند: هرچه می‌توانید توانایی‌ها و آمادگی‌های خود را افزایش دهید تا دشمنان ایران حتی جرئت تهدید این ملت بزرگ را نداشته باشند.

شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷

چرا باید تمام خواسته هایمان از خداوند باشد؟

تاکید همیشگی حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب به جوانان این است که باید هرچه می خواهیم از خداوند بخواهیم و تنها به او توکل کنیم.

صوتسه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵

جوان‌‎ها بدانند؛ قسمت دوم

دومین بخش از مجموعه "جوان‌ها بدانند" که به «وابستگی سیاسی حکومت پهلوی» اختصاص دارد، توسط پایگاه KHAMENEI.IR منتشر شد.

حقوق‌دان آمریکایی در گفتگو با «نسیم آنلاین»:چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴

اتحاد مذاهب در ایران بیشتر از غرب است

" مایکل اسپرینگ‌من" گفت: دیدار رهبر ایران با خانواده مسیحی در آستانه سال نو میلادی نشان می‌دهد احساسات و اتحاد مذهبی در ایران بیش از آن چیزی است که در غرب وجود دارد؛ به نظر می‌رسد ایشان در تلاش است پیوندهای کهن اقلیت‌های مذهبی در منطقه را احیا کند.

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین