اخبار ۱۶ آذر (۱۳۱)

علی خضریانچهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵

حاشیه‌ای بر حرف راست آقای روحانی

در حالی که آمار آقای روحانی در مورد صادرات و واردات بر روی کاغذ حرف درستی است و آمارهای رسمی هم آن را تأیید می کند، اما براساس همان آمارهای رسمی صادرات غیرنفتی کشور در سال 94، 16 درصد کاهش یافته و علی‌القاعده پیشی گرفتن صادرات از واردات به معنای رشد اقتصادی در امر صادرات نیست.

۵ اتحادیه بزرگ دانشجویی در نامه‌ای به وزیر علوم:سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵

دولت هیچ گزارش صوتی و تصویری از دانشجویان در روز 16 آذر منتشر نکرده است

۵ اتحادیه بزرگ دانشجویی در نامه‌ای به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تأکید کردند: دولت با گذشت نزدیک به یک هفته از روز 16 آذر هنوز گزارش صوتی و تصویری از سخنرانی نمایندگان اتحادیه‌های دانشجویی کشور منتشر نکرده است.

مقدم‌فر در جمع دانشجویان: چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵

صادقی و مطهری را نباید جدی گرفت/ آنها روش برادر حاتم طائی را برای شهرت‌طلبی در پیش گرفته‌اند

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اظهارات و مواضع حاشیه‌ساز صادقی و مطهری گفت: این‌گونه افراد را نباید جدی گرفت، چرا که روش برادر حاتم طائی را برای شهرت‌طلبی در پیش گرفته‌اند.

فیلمچهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵

حواشی مناظره دانشجویی در دانشگاه امیرکبیر

به مناسبت روز دانشجو، مناظره‌ای دانشجویی با موضوع "سیاست خارجی و جنبش دانشجویی" توسط بسیج دانشجویی و مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر برگزار شد که این مراسم با حاشیه‌های فراوانی روبرو شد.

منتجب‌نیا در دانشگاه علوم پزشکی اراک: چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵

روحانی یگانه کاندیدای اصلاح‌طلبان نیست/ اصلاح‌طلبان دچار اشتباهات بزرگی شدند

قائم مقام حزب اعتماد ملی با بیان اینکه روحانی یگانه کاندیدای اصلاح‌طلبان نیست گفت: اصلاح‌طلبان در دوره ۸ساله اصلاحات دچار اشتباهات بزرگی شدند.

انصاری در دانشگاه علم و صنعت:سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

ایجاد اشتغال به ویژه برای جوانان تحصیلکرده دغدغه اول رئیس‌جمهور است

معاون حقوقی رئیس جمهور با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال به ویژه برای جوانان تحصیلکرده دختر و پسر کشور دغدغه اول رئیس جمهور و دیگر مسئولان دولت است، اضافه کرد: دولت اگر در سال 700 هزار شغل ایجاد کند، تازه توانسته جمعیت وارد شده به بازار کار در هر سال را صاحب کار کند

سعید قاسمی در دانشگاه علم و صنعت:سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

همه آنهایی که برای تابوت خالی برجام سینه زدند جانمازشان به سمت غرب پهن است

عضو جبهه فرهنگی انقلاب تصریح کرد: برجام یک برنامه نفوذ و براندازی نرم از داخل و خارج برای تغییر نظام بود که اتفاق افتاد و همه آنهایی که برای این تابوت خالی سینه زدند جانمازشان به سمت غرب پهن است.

هاشمی رفسنجانی در جمع دانشجویان:سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

کنگره آمریکا نمی‌تواند یک طرفه برجام را نقض کند چون آمریکا سخنگوی دنیا نیست

رئیس مجمع تشخیص گفت:‌ برجام سندی بین‌المللی است که به تأیید شورای امنیت و کشورهای اروپایی رسیده و کنگره آمریکا نمی‌تواند یک طرفه آن را نقض کند، چون آمریکا که سخنگوی دنیا نیست؛ آمریکا یکی از طرف‌های مذاکره است که مطمئن باشید دیگر طرف‌های مذاکره از امضاهای دیپلماتیک و تعهدات سیاسی دولت‌های خود دفاع می‌کنند.

ده‌نمکی در دانشگاه امیرکبیر: سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

آقازاده‌ها بر گلوگاه‌های اقتصادی چنبره انداخته‌اند/ نهادهای بازرسی است کجایند؟/ دستگاه‌های نظارتی ما امروز چندصد "میتی‌کومان" نیاز دارد

کارگردان سینمای ایران گفت: امروز دستگاه‌های نظارتی ما به میتی‌کومان احتیاج دارند نه یکی و دو تا بلکه چندصد میتی‌کومان؛ آقایان اگر درس نظارت نخوانده‌اید در کنار کودکانتان میتی‌کومان ببینید و درس نظارت بگیرید.

گزارش تصویریسه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه تهران با حضور رئیس‌جمهور

مراسم گرامیداشت 16 آذر، روز دانشجو با حضور حسن روحانی در دانشگاه تهران برگزار شد. این مراسم با حاشیه‌هایی مانند حضور برخی فعالین فتنه و شعارهایی در زمان سخنرانی رئیس‌جمهور همراه بود.

مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر کرد؛سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

مبارزه دانشجویان با "آمریکا" و "انگلیس" در 16 آذر 32

واقعه 16 آذر 32 در برخی از تاریخ‌نگاری‌ها گاهی یک سویه مطرح شده و دلیل قیام دانشجویان در این روز فقط به منظور مبارزه با استعمار انگلیس مطرح می‌شود.

فیلمسه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

نماهنگ "دانشجوی انقلابی"

پایگاه Leader.ir همزمان با 16 آذر و روز دانشجو، نماهنگ «دانشجوی انقلابی» را که به بازخوانی بیانات رهبر معظم انقلاب در تعریف دانشجوی انقلابی و ویژگی‌های دانشگاه انقلابی می‌پردازد، منتشر کرد.

سعید جلیلی در دانشگاه شریف:سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

"برجام‌خوانی" به جنبش دانشجویی برای رسیدن به درک ملی از نیات آمریکا کمک می‌کند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پیشنهاد "برجام خوانی" در کنار بررسی رفتار آمریکا، جنبش دانشجویی را برای رسیدن به درک ملی از نیات آمریکا کمک می‌کند.

لاریجانی در نشست خبری با اصحاب رسانه:سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

نوع مقابله با اقدام آمریکا مشخص است/ برجام باید با دقت بیشتری نوشته می‌شد/ برنامه پنجم توسعه تمدید نمی‌شود

رئیس مجلس با بیان اینکه خلاء قانونی در برابر تحریم‌های ضدایرانی نداریم، گفت: اقدام آمریکا در تمدید تحریم‌ها نوعی مکاری بود و آنها به دنبال این هستند که چکشی را بالای سر قانون برجام نگه دارند.

نماینده جنبش عدالتخواه دانشجویی در حضور روحانی:سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

آقای رئیس‌جمهور! شما برای دلبری از فرنگی‌ها، فتیله حمایت از مظلومانِ جهان پایین کشیدید

علیرضا فقیر خطاب به رئیس‌جمهور گفت: شما برای دلبری از فرنگی‌های پررو حتی فتیله حمایت از مظلومان امیدوار به انقلاب اسلامی را هم در سراسر جهان پایین کشیدید؛ اما آنچه به دست آوردیم چه بود؟ به قول خزانه‌دارتان تقریبا هیچ.

نماینده دفتر تحکیم وحدت در حضور روحانی:سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

آقای روحانی وقتی اشرافیت نهادینه شود باید هم صاحبان حقوق‌های نجومی ذخایر نظام نامیده شوند!

صادق آقاجری گفت: آقای روحانی! این درد را ما مردم به کجا ببریم که سخنگوی دولت شما فردی را که حقوق نجومی ۴۰ تا ۵۰ میلیونی دریافت کرده را از ذخایر نظام می‌داند؟ آری جناب آقای روحانی وقتی اشرافیت نهادینه شود باید هم صاحبان حقوق های نجومی ذخایر نظام نامیده شوند.

نماینده اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در حضور روحانی:سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

آقای رئیس‌جمهور! تاکنون یک بار از سر کوچه‌تان خرید کرده‌اید تا تورم را حس کنید؟/ سیب و گلابی باغ برجام آفت زده شده

حسین اخگرپور گفت: آقای رئیس‌جمهور! نگاهی به کلیدتان بیاندازید چه بر سرش آمده است؟ تاکنون یک بار از سر کوچه تان خرید نکردید تا تورم را قشنگ حس کنید؟

روحانی در دانشگاه تهران:سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

اگر اوباما "ایسا" را امضا و بعد تعلیق کند همین هم تخلف از برجام است

روحانی گفت: آقایی انتخاب شده است هر برنامه‌ای هم دارد بعدها معلوم خواهد شد ما راه و مسیر خودمان را می‌رویم و ادامه می دهیم دلش بخواهد برجام را تضعیف و پاره کند مگر ما می‌گذاریم مگر ملت ما می‌گذارد؟

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در حضور روحانی:سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

آقای رئیس‌جمهور! به خاطر آنچه وعده دادید و عملی نشد از این ملت شریف عذرخواهی کنید

پیام مرادی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: بدانید که قطار ناکارآمدی دولت با صدقه حکومتی به ریل باز نخواهد گشت. اکنون که دیگر فاتحه برجام را خوانده‌اند در این فرصت باقی مانده، برای حل مشکلات واقعی مردم فکری بیاندیشید با مردم روراست باشید و به خاطر آنچه وعده دادید و عملی نشد از این ملت شریف عذرخواهی کنید.

انتقادات تند مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در حضور روحانی:سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

شما رئیس‌جمهور خوبی نبودید چون انقلابی نبودید/ سودای ریاست دولت دوازدهم را از سر خارج کنید

امین اقرلو خطاب به رئیس‌جمهور گفت: از این پس بیشتر به آخرت خویش مشغول باشید! سودای ریاست دولت دوازدهم را از سر خارج کنید و از چند ماهِ پایانی مسئولیت خویش برای جبران مافات حداکثر استفاده را بنمایید.

در حاشیه مراسم گرامیداشت شانزدهم آذرماهسه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

نشست روحانی با رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه تهران برگزار شد

رئیس جمهور که همزمان با شانزدهم ‏‏آذر و روز دانشجو در دانشگاه تهران حضور یافته، در نشستی با اعضای هیأت رئیسه این ‏‏دانشگاه، عملکرد، برنامه ریزی ها، نیازمندی‌ها و چشم‌اندازهای این دانشگاه را مورد بررسی قرار داد‎.

به مناسبت روز دانشجو منتشر شدسه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

پاسخ رهبر انقلاب به پرسش‌های دانشجویان با موضوع استکبارستیزی

پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت روز دانشجو پاسخ رهبر انقلاب به ۵ سؤال دانشجویان درباره مسأله استکبار و نظام سلطه را منتشر کرد.

قالیباف، ازغدی، مافی، زیباکلام و ... از روز دانشجو می‌گویندسه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

برنامه‌های تشکل‌های دانشجویی به مناسبت ۱۶ آذر+جدول

دانشگاه‌ها، تشکل‌ها و اتحادیه‌های دانشجویی با گرایش‌های مختلف سیاسی امسال نیز مانند سال‌های گذشته برنامه‌های مختلفی را برای روز 16 آذر تدارک دیده‌اند.

محسن رضایی:سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

دولت‌ها بدهکاری خود به قشر دانشجو را صاف کنند

دولت‌ها و جناح‌های سیاسی بهتر است به‌جای رویکرد صرفاً سیاسی و انتخاباتی به دانشجو، به معیشت و دغدغه‌های شغلی آن‌ها نیز توجه کنند تا از یک‌طرف بدهکاری خود به قشر دانشجو را صاف کنند و از طرف دیگر کشور را با استفاده از ظرفیت‌های علمی دانشجویان در مسیر رشد و توسعه همه‌جانبه قرار دهند.

دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵

اطلاعیه نیروی انتظامی به مناسبت روز دانشجو

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای 16 آذر، روز دانشجو را تبریک گفت.

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین