اخبار سیاست (۱۹)

موشن گرافیکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷

سیاست های خائنانه آمریکا علیه ملت‌ها

در این موشن گرافیک سخنان مقام معظم رهبری درباره سیاست های خائنانه آمریکا علیه ملت ها را مشاهده می کنید.

شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷

موشن گرافیک دولت انقلابی - سیاست - (5)

در این موشن گرافیک، توصیه های مقام معظم رهبری به دولت، در زمینه سیاست و صراحت در اتخاذ مواضع انقلابی را مشاهده می کنید.

حجت الاسلام پناهیان با اشاره به قسمت‌هایی از دعای افتتاح، درباره قداست زدایی از سیاست سخن گفت.دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷

عامل راهیابی افراد نالایق به عرصه سیاست چیست؟

حجت‌ الاسلام علیرضا پناهیان در سلسله مباحث خود، شرحی از دعای افتتاح را بیان کرده است. پناهیان درباره عامل تاثیرگذار بر راهیابی افراد نالایق به عرصه سیاست گفت: بعضی‌ها اصرار دارند که از عرصه سیاست قداست زدایی کنند. اگر قداست زدایی کردیم هر کسی به عرصه سیاست راه پیدا خواهد کرد.

فیلمدوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶

چه کلماتی در ٤ سال گذشته وارد ادبیات سیاسی کشور شد؟

در این گزارش به بررسی کلماتی که در 4 سال گذشته وارد ادبیات سیاسی کشور شده، مورد بررسی قرار گرفته است.

گرافیک اطلاع رسانشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶

ترورهای آمریکایی

ترور، ابزار کارآمد سیاست است؛ زیرا تمدن یهودی پروتستانی غرب که طبق اصل «هدف وسیله را توجیه می‌کند» عمل می‌نماید، فارغ از هرگونه محدودیت‌های اخلاقی، آن را به صورت گسترده و در شرایطی که از انتقام‌ترسی نداشته باشد، علیه دشمنان ضعیف‌تر به کار می‌گیرد.

گزارش تصویریدوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵

تظاهرات سرخ‌پوستان علیه ترامپ در واشنگتن‎

اعضای قبایل واقع در مسیر خط لوله نفتی داکوتا اکسس در واشنگتن، علیه سیاست های اوباما در پیگیری تکمیل این خط لوله، تظاهرات کردند.

گرافیک اطلاع‌رسانپنج شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵

مشارکت زنان در سیاست در کشورهای مختلف

از سال ۱۸۹۳ که برای اولین بار حق رای زنان در نیوزلند به رسمیت شناخته شد تا به امروز در اکثر کشورهای دنیا زنان به لحاظ قانونی به حقوقی برابر با مردان دست یافته‌اند. برابری قانونی زمینه را برای مشارکت بیشتر زنان در جامعه در طول قرن گذشته فراهم کرده است.

فیلمسه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵

چطور فیلم‌های زیرزمینی ایران به جشنواره برلین می‌رسند

خبر 20:30 در گزارشی به بررسی سفرهای 12 ساله "آنکه لوکه" نماینده جشنواره فیلم برلین، به ایران و انتخاب فیلم‌هایی برای این جشنواره و جلسات مخفیانه وی با فیلمسازان غیرمجاز ایرانی پرداخته است.

فیلمدوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵

مجموعه نماهنگ "سیاست‌های کلی خانواده" - 2

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، سیاست‌های کلی «خانواده» را در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ ابلاغ کردند. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بر اساس بخش‌هایی از این ابلاغیه سری نماهنگ «سیاست‌های کلی خانواده» را منتشر می‌کند.

فیلمدوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵

مجموعه نماهنگ "سیاست‌های کلی خانواده" - 1

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، سیاست‌های کلی «خانواده» را در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ ابلاغ کردند. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بر اساس بخش‌هایی از این ابلاغیه سری نماهنگ «سیاست‌های کلی خانواده» را منتشر می‌کند.

فیلمشنبه ۴ دی ۱۳۹۵

هشت سال سیاست اوباما در قبال ایران

نخستین رئیس جمهور سیاه پوست امریکا با شعار مذاکره با ایران به کاخ سفید رسید و توافقی را رقم زد که آن را میراث اوباما می خوانند، انچه می بینید نگاهی به هشت سال دیپلماسی کاخ سفید در قبال ایران به روایت سی ان ان است.

رادیو زمانه در تحلیلی از نامه سردار سلیمانی و انفعال دستگاه سیاست خارجی مطرح کرد؛سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

آیا تهدید قاسم سلیمانی به برکناری امیرعبداللهیان ربط دارد؟

وب سایت رادیو زمانه در گزارش تحلیلی از برکناری امیر عبداللهیان از وزارت خارجه و نامه تهدیدآمیز سردار سلیمانی، این دو رویداد را به هم مرتبط دانست.

دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

میزگرد تحلیلی بر مزد منصفانه و کار شایسته از سیاست تا واقعیت/ 2بهمن

جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

حجت‌الاسلام ناصر رفیعی در جمع عزاداران حرم حضرت معصومه(س):‌ اسلام به سیاست بر مدار دین نیاز دارد؛ سیاست غیر دین‌مدار برای اسلام فایده‌ای ندارد چرا که این سیاست اهل خدعه و تزویر است

شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

سیدمهدی هاشمی، عضو هیات اجرایی کمیته ملی المپیک به دنبال صادر نشدن روادید از سوی انگلیس برای حضور در بازی‌های المپیک 2012: انگلیسی‌ها مدعی هستند که مسائل سیاسی در مسائل ورزشی تاثیرگذار نیست، اما حرف آنها با عملشان یکی نیست

یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

عکس// "ساختار سیاسی در ایران" از نگاه سایت صدای آمریکا

شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

علی عباس‌نژاد، شاعر از "بی‌توجهی رسانه‌ها به ویژه تلویزیون به شعر و پرداختن بیش از حد به مسائل و جنجال‌های سیاسی" انتقاد کرد

جمعه ۱ مهر ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

دومین گردهمایی حزب‌الله سایبر/ 9- حسن عباسی در جمع خبرنگاران: عرصه سیاست در جامعه ما عمیقأ غیراخلاقی و عمیقأ تقواستیز شده است/ جبهه پایداری نمونه‌ای از معیارهای اخلاق سیاسی در خط ولایت را بروز دهد

جمعه ۱۷ تیر ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

حجت‌الاسلام رسایی در گفتگو با «نسیم»: سپاه پاسداران با توجه به مرامنامه و اساسنامه‌ خود و همچنین با توجه به وظایفی که در طول 32 سال گذشته داشته، همواره برای سیاسیونی که در خط دشمن قرار داشته‌اند، خط و نشان کشیده است

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین