اخبار مرز خسروی (۱۳)

دبیر ستاد مرکزی اربعین مطرح کردپنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶

پیش بینی افزایش۲۰ درصدی زائرین/ بررسی زیرساخت مرز خسروی/ افزایش زمان ماندگاری در عراق به یک ماه

دبیر ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه با رایزنی‌های صورت گرفته مدت استفاده از ویزای اربعین از زمان دریافت، تا 3 ماه افزایش پیدا کرده گفت:‌ مدت ماندگاری زوار اربعین در عراق در گذشته 20 روز بوده که به یک ماه افزایش پیدا کرده است.

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینیسه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶

موافقت عراق با تردد زائران اربعین حسینی از مرز خسروی / اجرای طرح ویژه برای جلوگیری از تردد زائران فاقد مدارک

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به مرز خسروی برای تردد زائران اربعین سحینی گفت: دولت عراق نیز تاکنون تردد زائران ایرانی از مرز خسروی را پذیرفته اما باید ببینیم در مقطع زمانی اربعین حسینی شرایط برای تردد زائران چگونه است.

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶

تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود

فرمانده ناجا با بیان اینکه تحرکات گروهک های تروریستی، در آن سوی مرزها خنثی می شود، گفت: نیروهای امنیتی در سپاه، ارتش و نیروی انتظامی آمادگی هرگونه جانفشانی برای حفظ امنیت و اقتدار کشور را دارند.

شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶

عبور زوار اربعین از مرز خسروی قطعی شد

در نشست اخیر ستاد مرکزی اربعین حسینی در استان کرمانشاه موضوع عبور زوار اباعبدالحسین(ع) در ایام اربعین از طریق مرز خسروی قطعی شد.

با مخالفت طرف عراقی:چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵

اعزام زائران اربعین از مرزی خسروی لغو شد

به گفته مشاور عالی استاندار کرمانشاه، اربعین امسال نیز امکان تردد زوار عتبات عالیات از طریق مرز خسروی وجود ندارد.

به دلیل تدابیر امنیتی؛سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴

تردد از مرزهای خسروی و پرویزخان به مدت 3 روز ممنوع است

سرپرست فرمانداری قصرشیرین گفت: در آستانه انتخابات و به دلیل تدابیر امنیتی تردد از مرزهای خسروی و پرویزخان به ۳ روز تعطیل و هیچگونه ترددی امکان پذیر نیست.

فرمانده مرزبانی ناجا خبر دادجمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴

اختصاص مرز خسروی به تردد زائران عراقی و ایرانی از سال آینده

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: در نتیجه همفکری‌های انجام شده با مسئولان عراقی مقرر شده است در سال آینده علاوه بر مرزهای شلمچه، مهران و دهلران، مرز خسروی نیز برای تردد زائران عراقی و ایرانی آماده شود.

سردار اشتری:شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴

بازگشایی مرزهایی چون خسروی برای سال آینده می‌تواند کارگشا باشد

فرمانده ناجا گفت: با توجه به حجم زائران اربعین حسینی با همکاری مرزبانی باید طرحی با عنوان بازگشایی مرز علاوه بر سه مرز فعلی، به شورای عالی امنیت ملی و وزارت کشور و دستگاه‌های مربوطه ارائه شود.

پنج شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

فرماندار قصرشیرین از بسته شدن موقت مرزهای خسروی و پرویزخان این شهرستان در روزهای اول و دوم فروردین سال 91 خبر داد و گفت: این دو مرز به مدت 48 ساعت برای صادرات کالا تعطیل هستند

شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

مرز بین‌المللی خسروی از امروز برای تردد زائران عتبات عالیات باز شد/ با بازگشایی مجدد این مرز، روزانه 20 کاروان تحت پوشش سازمان حج و زیارت به عراق اعزام می‌شوند

چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

فرماندار قصرشیرین اعلام کرد؛ با برطرف شدن موانع موجود بر سر راه اعزام زائران عتبات عالیات از مرز بین‌المللی خسروی، این مرز از 20 اسفندماه جاری بازگشایی می‌شود

پنج شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

تردد زائران ایرانی به عتبات عالیات از طریق مرز خسروی از امروز به دلیل ناامنی در شهر خانقین عراق تا اطلاع ثانونی ممنوع شد و از مرز مهران انجام می‌شود

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین