اخبار برنامه ثریا (۴۲)

شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷

فیلم: سخنان جنجالی مجری ثریا در جشنواره عمار

محسن مقصودی در هنگام دریافت فانوس جشنواره عمار به انتقاد از استراتژی برجامی دولت پرداخت. سخنان اون در هنگام پخش زنده از سیما قطع و سانسور شد.

معاون سیما در نشست خبری:یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶

برنامه "ثریا" از هفته آینده پخش می‌شود/ مالک اصلی کلاه قرمزی صداوسیماست/ مشکلات "سرزمین کهن" مرتفع شد

معاون سیما گفت: هیچ مسئول مملکتی با ما تماسی نگرفته که بگوید برنامه "ثریا" را پخش نکنید و این برنامه هیچ مشکلی نداشته و از هفته آینده پخش می شود.

در برنامه ثریا تاکید شددوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

دولت آینده باید آموزش عالی را متحول کند/ کسی پاسخگوی بحران فارغ التحصیلان بیکار در ایران نیست

برنامه ثریا در آستانه انتخابات به بررسی چرایی کاهش رشد علمی کشور با حضور محمد مهدی نژاد نوری، استاد دانشگاه و معاون پژوهشی اسبق وزارت علوم و رضا روستا آزاد بر روی آنتن رفت.

تبارشناسى چرخش‌هاى ایدئولوژیک در هسته قدرتچهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵

فضلى‌نژاد: برخى نزاع‌هاى معرفتى، دعوا بر سر قدرت است/ عصر اندیشه را ترور کردند

سردبیر پیشین مجله عصر اندیشه با بیان اینکه حرکت‌هاى فرهنگى مانند برنامه ثریا در نطفه خفه می‌شوند و عصر اندیشه نیز مانند خود مطهرى مظلوم بود و ترور شد اظهار داشت:تلخ ترین اتفاق این است که همیشه خنجر را از جایى میخورید که فکر آن را نمی‌کنید و انتظارش را ندارید.

با صدور بیانیه‌ای صورت گرفتیکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵

انتقاد 40 تشکل دانشجویی از حذف، محدود و خنثی کردن برنامه انقلابی "ثریا"

در این بیانیه آمده است: افرادی با نگاه لیبرال و غرب‌گرایانه، به دنبال حذف و محدود کردن یا به عبارتی خنثی کردن برنامه‌ای انقلابی مانند "ثریا" هستند. ان‌شاالله که فشارها از جانب اینگونه افراد بر روحیه انقلابی و رئیس صدا وسیما بی‌تاثیر باشد.

در برنامه تلویزیونی "ثریا" عنوان شد:شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵

کار بی‌وقفه شهید احمدی‌روشن در تعلیق سال 83/ در حال حاضر مدیر سایت نطنز در یک شرکت فاضلاب کار می‌کند!

رئیس سابق مرکز توسعه سازمان انرژی اتمی گفت: ورود مصطفی در مرداد 83 همزمان می‌شود با تعلیق تاسیسات هسته‌ای که غالبا نیروها در چنین شرایطی نا امید می‌شوند اما مصطفی می‌گفت که در تمام دوران تعلیق من بیشتر از شرایط معمول کار می‌کردم چراکه می‌دانستم یک روزی این تعلیق برداشته می‌شود

فیلمشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵

مستند "شورش در شهر"

سه سال پس از روی کار آمدن گفتمانی که تحریم ها و مشکلات کشور را ناشی از مقاومت بیهوده در موضوع هسته ای می دانست، مستند شورش در شهر با نمایش اسناد و فیلم هایی جدید برای اولین بار، حقیقت ماجرا را بررسی کرد. این مستند که قسمت چهارم مستند "ارباب رخنه‌ها" می‌باشد، در برنامه "ثریا" تولید شده است.

جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵

پشت پرده حضور وزیر بهداشت در"ثریا"

مقصودی گفت: وزیر و مسوول در جمهوری اسلامی ایران باید به مردم و رسانه ها و منتقدان بدون واسطه پاسخگو باشد؛ مسوول یعنی کسی که از او «سؤال» می شود و اهمیت این موضوع تا آنجاست که رهبری یک سال را به نام «سال پاسخگویی» نام‌گذاری کردند.

چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵

بررسی عدالت در نظام سلامت با حضور وزیر بهداشت امشب در ثریا

برنامه ثریا امشب با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عدالت در نظام سلامت را بررسی می کند.

چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵

ثریا امشب از عبرت های عاشورا و خطر انحراف خواص می گوید

برنامه ثریا امشب سوم آذر با توجه به ایام اربعین حسینی و دهه آخر صفر، با حضور دکتر "محمد حسین رجبی دوانی" به بررسی عبرت های تاریخی شکل گیری حادثه عاشورا و ماجرای صلح امام حسن مجتبی(ع) می پردازد.

ابوالقاسم طالبی در "ثریا":پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵

فیلمی با موضوع خیانت را به گونه‌ای تبلیغ می‌کنند که گویی یک شاهکار هنری است

کارگردان "یتیم‌خانه ایران" گفت: بعد از اکران فیلمی با موضوع خیانت شبکه‌های ماهواره‌های، داخلی و حتی مطبوعات به گونه‌ای اقدام به تبلیغ برای این اثر می‌کنند که گویی یک شاهکار هنری به شمار می‌رود.

زرشناس در برنامه "ثریا":پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵

انتخابات آمریکا نشان‌دهنده عمق بحران در نظام سرمایه‌داری جهانی است

عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: جریانی که امروز پروژه نفوذ را مدیریت می‌کند، بحث اشرافی‌گری در کشور را هم مدیریت کرده و اگر می‌خواهیم با حقوق‌های نجومی مبارزه کنیم باید در ابتدا با پروژه نفوذ فرهنگی مقابله داشته باشیم.

چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵

ویژه برنامه "ثریا" برای ۱۳ آبان

برنامه امشب 12 آبان ثریا با موضوع ابعاد تحریم‌ها و عهدشکنی‌های آمریکا در فضای پسابرجام به روی آنتن می‌رود.

چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵

میزگرد موافقان و منتقدان محصولات تراریخته در برنامه ثریای امشب

میزگرد موافقان و منتقدان محصولات تراریخت در ثریا که قرار بود هفته گذشته پخش شود، امشب بصورت زنده با حضور کارشناسان و مسئولین به روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.

فیلمسه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵

یکی نان شب ندارد، دیگری غذای سگش ماهانه 500 هزار تومان است

برنامه ثریا در مستندی به موضوعات عدالت اجتماعی، اشرافیت و فاصله طبقاتی در جامعه پرداخته است.

چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵

آسیب شناسی عملکرد نظام بانکی در حمایت از تولید امشب در برنامه ثریا

برنامه امشب ثریا با حضور کارشناسان اقتصادی و معاون بانک مرکزی به آسیب شناسی عملکرد نظام بانکی در حمایت از تولید اختصاص دارد.

چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵

بررسی موشکافانه قراردادهای جدید نفتی در برنامه ثریا

در روزهایی که قراردادهای جدید نفتی درصدر تیترها و اخبار رسانه‌ها جای دارد، برنامه ثریا با حضور موافقان و مخالفان این قراردادها موسوم به ipc به بررسی موشکافانه قراردادهای جدید نفتی و تبعات طولانی مدت آن خواهد پرداخت.

چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵

رکود اقتصادی و راهکارهای عبور از آن امشب در برنامه ثریا + تیزر

برنامه این هفته ثریا در شرایطی که رکود اقتصادی دست تولید و صنعت کشور را بسته است با موضوع »رکود اقتصادی و راهکارهای عبور از آن» امشب بر روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

مناطق آزاد سوژه امشب؛چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵

بازگشت ثریا پس از دوماه وقفه بر روی آنتن شبکه یک

برنامه ثریا بعد از دو ماه وقفه با موضوع"از مناطق آزاد تا جهاد سازندگی" امشب از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

نامه بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) به رئیس رسانه ملی:چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵

صدا و سیما برنامه ثریا را انقلابی‌تر کند

جنبش دانشجویی بر خود لازم می‌داند ضمن حمایت از برنامه ثریا اعلام کند که برنامه ثریا تا زمانی می‌تواند در مسیر خود به درستی حرکت کند که انقلابی بماند و انقلابی‌تر عمل کند؛ برنامه ثریایی که محافظه‌کار شود نه تنها دیگر سنگر مطالبه‌گری ارزش‌های انقلابی نخواهد بود که باری بر کوله ­بار برنامه‌های خنثی و منفعلانه صدا و سیما اضافه خواهد کرد.

امشب در "ثریا" بررسی می شود:چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

چالش‌ها و آسیب‌های خصوصی‌سازی در آموزش و پرورش

با توجه به تاکیدات قانون اساسی مبنی بر گسترش آموزش و پرورش رایگان و در آستانه بررسی لایحه مدارس و مراکز آموزشی غیردولتی در مجلس شورای اسلامی، برنامه "ثریا" در اولین برنامه خود در سال ۹۵، به چالش‌ها و آسیب‌های خصوصی سازی در آموزش و پرورش می‌پردازد.

سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴

پخش جدیدترین مستند "ثریا"

مستند "فردا دیر است" امشب با موضوع نجات صنعت خودرو و احیاء ریه‌های پر از دود شهرها در قالب مجموعه مستندهای "عبور از بن بست" روی آنتن می‌رود.

فیلمچهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴

مستند "تسخیر جمهوری"

مستند «تسخیر جمهوری» کاری از برنامه تلویزیونی ثریاست که شب گذشته و با موضوع حمایت از تولید ملی به روی آنتن شبکه یک سیما رفت

فیلمچهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

فیلم کوتاه "علمک"

فیلم کوتاه «علمک» ساخته حسین دارابی، به عنوان پرمخاطب ترین فیلم در شبکه اکران مردمی فیلم عمار معرفی شده است که پخش آن در ویژه برنامه ثریا با موضوع جشنواره عمار از شبکه یک سیما با قدردانی رهبر انقلاب همراه شد

سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴

"آرایش غلیظ" دوباره از تلویزیون پخش می‌شود

در پی استقبال مخاطبان سیما از دومین قسمت مجموعه مستند «ارباب رخنه ها»، این مستند امشب (15دی) پس از سریال شبانه، از شبکه یک سیما بازپخش می شود.

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین