اخبار تولید و اشتغال (۱۰)

در جهت اجرای منویات رهبری ابلاغ شدسه شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۶

بخشنامه روحانی به دستگاه‌ها برای ارائه برنامه جهت شتاب بخشیدن به تولید و اشتغال

رئیس جمهور طی بخشنامه‌ای از دستگاه‌های اجرایی خواست برای پیشبرد همه جانبه و جهادی منویات رهبری، برنامه‌ها و بسته‌های اجرایی پیشنهادی خود را برای شتاب بخشیدن تولید و اشتغال، تدوین و ارائه کنند.

رئیس‌جمهور در نامه‌ای خطاب به جهانگیری خواستار شد؛دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶

نظارت مستقیم معاون اول رئیس‌جمهور بر انجام دقیق و به موقع ماموریت‌های دستگاه‌های اجرایی برای شتاب بخشیدن به تولید و اشتغال

رئیس‌جمهور پیرو بخشنامه‌ای به تمامی دستگاه‌ها برای ارائه برنامه‌ها و بسته‌های اجرایی جهت شتاب بخشیدن به تولید و اشتغال، در نامه جداگانه‌ای به معاون اول رئیس‌جمهور، از وی خواست در چارچوب سازماندهی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به طور مستقیم بر انجام دقیق و به موقع این ماموریت‌ها نظارت نموده و در فواصل زمانی یکماهه گزارش پیشرفت کارها را ارائه دهد.

حاجی بابایی در جمع خبرنگاران:پنج شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶

روند فعلی اشتغال تنها 40 درصد ورودی ها را پوشش می‌دهد

وزیر آموزش‌وپروش دولت دهم بزرگ ترین مشکل کشور اشتغال و تولید عنوان کرد و گفت: درباره این موضوعات و رونق دادن به فضای اقتصادی کار کارشناسی شده است که باید چطور سرمایه گذاری و منابع را از تامین کنیم.

روحانی در حاشیه مراسم افتتاح کارخانه خودروسازی "فردا" در سمنان:پنج شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶

سال 96، سال افزایش تولیدات ملی در زمینه‌های مختلف است

رئیس‌جمهور گفت: سال 96، سال افزایش تولید ملی است و در همه زمینه ها باید تولیدات ملی خودمان را افزایش دهیم.

روحانی در فرودگاه سمنان:پنج شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶

همه استان‌ها باید تلاش خود را بر تولید اشتغال‌زا متمرکز کنند/ تاکید بر ضرورت حل و فصل مشکل آب سمنان

رئیس جمهور با استقبال نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، استاندار و جمعی از مقامات ارشد محلی وارد فرودگاه سمنان شد.

«نسیم آنلاین» منتشر کرد: ارزیابی ۲۸ کارشناس اقتصادی و نماینده از کارنامه دولت در "اقتصاد مقاومتی" + جدولچهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶

دلسردی مردم از عملکرد اقتصادی روحانی/ شاهد بی‌سابقه‌ترین رکود تاریخ ایران هستیم

جمع بندی‌های توام با انتقاد از عملکرد دولت اصلاح‌طلب و اصولگرا نمی‌شناسد، جمعی از کارشناس کشور از دانشگاهی‌ها گرفته تا اهالی بازار و حتی نماینده‌های مجلس معتقدند که وضعیت اقتصادی کشور چیزی متفاوت از صحنه‌ای است که دولتی‌ها برای افکار عمومی ساخته‌اند.

روحانی در جمع ایرانیان مقیم روسیه در مسکو:سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶

همه باید دست به دست هم برای ایجاد جهش در تولید و اشتغال تلاش کنیم

رئیس‌جمهور شامگاه سه‌شنبه در جمع ایرانیان مقیم روسیه در مسکو، تاکید کرد که در سال جدید همه باید دست به دست هم دهیم و تلاش خود را برای ایجاد جهش در تولید و اشتغال بکار گیریم.

در جلسه هیات وزیران صورت گرفتیکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶

دستورات انتخاباتی روحانی به وزیر کشور/ راهکارهای تولید و اشتغال بررسی شد

رئیس‌جمهور در جلسه هیات دولت از وزیر کشور خواست گزارش اقدامات انجام شده در تأمین امنیت کامل برای انتخابات سالم و قانونی، برخورد با تخلفات امنیتی و بازداشت تعدادی از فعالان رسانه‌ای را ارائه کند.

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: نیاز به ظرفیت‌سازی جدید برای تولید و اشتغال نداریم/ دولت باید از ظرفیت‌هایی که در بخش خصوصی، دولتی و تعاونی وجود دارد استفاده بهینه کند/ تنها 30 درصد از ظرفیت سازی تولید و اشتغال استفاده می شود و 70 درصد بلا استفاده است

چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

احمد توکلی در همایش اقتصاد سالم بیرجند/1: نحوه تصمیم‌گیری دولت و مجلس درباره بودجه عمرانی با قانون ناسازگار بوده و مقایر با مصالح کشور است/ بودجه دولت به جای کمک به رشد تولید و اشتغال به اتلاف منابع منجر می‌شود

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین