اخبار فرهاد عظیما (۸)

نگاهی به آخرین ساخته فرهاد عظیما؛ شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶

"نبرد خلیج فارس 2"؛ تنها حرف‌مان با ایالات متحده از زبان انیمیشن

"نبرد خلیج فارس 2" در شرایط کنونی و با در نظر گرفتن لبخندهای ارسال شده به آمریکا؛ مشت گره کرده جمهوری اسلامی ایران در جنگ نرم علیه دشمن به شمار می‌رود.

سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵

عملکرد دفتر بهمن سبز باعث نابودی "نبرد خلیج فارس 2" شده است/ حمایت از اثر به گونه‌ای است که باید به فکر تغییر شغل باشیم

کارگردان "نبرد خلیج فارس 2" گفت: در نظر داشتیم که اگر این اثر فروش خوبی داشته باشد، بتوانیم کار بعدی را با همه توان‌مان تولید کنیم، ولی الان به وضعیتی رسیدیم که باید به فکر تغییر شغل باشیم.

به بهانه شروع اکران "نبرد خلیج فارس۲"؛ دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵

فرهاد عظیما، رویش پرسروصدای جبهه فرهنگی انقلاب/ نام حضرت فاطمه(س) برکت‌بخش انیماتوریست‌های جوان انقلاب

آثار فرهاد عظیما، کارگردان "نبرد خلیج فارس2" و گروهش، نشان از مهارت و دانش بالای فعالان جبهه فرهنگی انقلاب در حوزه پرهزینه انیمیشن است البته او، خودش، تأثیرگذاری آثارش را در برکت وجود نام حضرت فاطمه زهرا(س) در عنوان گروهش می‌داند.

چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵

واکنش رسانه معاند به نبرد در خلیج فارس/ "نبرد خلیج فارس 2" نمونه‌ای از جنگ فرهنگی تمام عیار

انیمیشن "نبرد خلیج فارس 2" کاری از گروه هنری «فاطمه الزهرا(س)» و کارگردانی فرهاد عظیما را شاید بتوان یکی از حاشیه‌سازترین انیمیشن های کشور به شمار آورد.

عظیما در گفتگو با «نسیم آنلاین»:دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵

"نبرد خلیج فارس 2" کمتر از دو ماه دیگر اکران می‌شود

کارگردان انیمیشن "نبرد خلیج فارس 2" گفت: این انیمیشن به احتمال زیاد کمتر از دو ماه دیگر به اکران عمومی در خواهد آمد، ولی هنوز زمان دقیق آن مشخص نیست.

چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴

اینستاگرام، صفحه انیمیشن ضدآمریکایی را حذف کرد

کارگردان انیمیشن "نبرد خلیج فارس 2" در گفتگو با «نسیم»، اظهار داشت: در مقابله با حذف اکانت‌مان در اینستاگرام بخش‌هایی از این مستند را در فضای مجازی منتشر می‌کنیم/ اکانت مادر گروه انیمیشن فاطمه زهرا(س) به زودی ایجاد می‌شود

دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

فرهاد عظیما در گفتگو با «نسیم»: در حال ساخت انیمیشن "نبرد خلیج فارس 2" هستم/ این انیمیشن 20 دقیقه‌ای به جنگ ایران و آمریکا در خلیج فارس به صورت حمله موشکی و بالستیکی می‌پردازد/ این اثر از دیدگاهی نو به شیوه‌های جنگ نامتقارن و نامتوازن پرداخت است

یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

فرهاد عظیما در گفتگو با «نسیم»: پویانمایی "نبرد خلیج فارس" یک اثر 32 دقیقه‌ای است که به روایت ناگفته‌های دفاع مقدس در درگیری هوایی فانتوم‌های ایران و جنگنده‌های عربستان بر فراز خلیج فارس در سال 63 می‌پردازد/ این انیمیشن طی هجده‌ماه و با هزینه شخصی ساخته شده است

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین