اخبار رئیس سازمان محیط زیست (۸)

ابتکار در صحن علنی مجلس:چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵

لایحه "هوای پاک" بر اساس سیاست‌های کلی نظام تنظیم شده است/ مردم 30میلیارد دلار از آلودگی هوا زیان می‌بینند

رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست با بیان این که لایحه هوای پاک به تولید، اشتغال و سلامت کمک خواهد کرد، گفت: این لایحه مشکل جدی برای صنعت ایجاد نمی‌کند.

دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵

شهردار تهران و رئیس سازمان محیط زیست در پایتخت دود

در این مستند نقطه نظرات افراد مختلفی از جمله شهردار تهران، رئیس سازمان محیط زیست، وزیر بهداشت، رئیس شرکت کنترل آلودگی هوا و ... منعکس شده است تا بتوان به درک جامعی از ریشه مشکل آلودگی شهر تهران دست یافت.

ابتکار اعلام کرد:سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵

میانگین مصرف آب در ایران 2 برابر میانگین مصرف جهانی است/ توقف شماره گذاری 15 خودرو

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: میانگین مصرف آب در ایران 2 برابر میانگین مصرف جهانی است و در برخی جاها حتی به 2 تا 4 برابر رسیده است.

نشست ابتکار با رئیس و اعضای هیأت رئیسه کمیسیون تلفیق برنامه ششم:چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵

تأکید بر ضرورت اولویت بخشی به محیط زیست در برنامه ششم توسعه

رئیس ساز مان محیط زیست با حضور در کمیسیون تلفیق برنامه ششم بر ضرورت اولویت بخشی به محیط زیست در برنامه ششم توسعه تاکید کرد.

شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵

احیای دریاچه ارومیه سرفصل فعالیت های زیست محیطی دولت

معاون رئیس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست می گوید : با مکاتباتی که با وزارت نفت داشتیم توانستیم دریاچه ها را یکی پس از دیگری احیا کنیم.

در جمع خبرنگاراندوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴

ابتکار: برخی از رسانه‌ها رویکرد تخریب دارند و دنبال حواشی هستند

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه ما نقدپذیر هستیم اما تخریب‌پذیر نیستیم در مورد رویکرد برخی از رسانه‌ها، گفت: برخی از رسانه‌ها رویکرد تخریب دارند و گاهی به دنبال حواشی هستند تا تشویش اذهان عمومی و تخریب را انجام دهند.

شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

محمدجواد محمدی زاده، رئیس سازمان محیط‌زیست در گفتگو با «نسیم» با بیان اینکه ایران دانش فنی تثبیت شن‌های روان را در اختیار دارد، گفت: تاکنون شن‌های روان سه میلیون هکتار از اراضی کشور تثبت شده‌اند و این تجربه در قالب قراردادی در حال انتقال به کشور عراق است

دوشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

رئیس سازمان حفاظت محیط ‌زیست با اشاره به ممنوعیت استفاده و یا خرید خارجی ماده "آزبست" در سامانه ترمز خودروهای داخلی و خارجی، از برخورد قانونی دولت با استفاده‌کنندگان از این ماده در خودروها خبر داد

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین