اخبار علی باقری (۵۶)

علی باقری معاون سابق دبیر شورای امنیت ملی:سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷

احمدی نژاد اگر مخالف مذاکره با آمریکا بود صالحی را عزل می کرد/ برجام تصمیم رهبری نبود/ آمریکایی‌ها از خطوط قرمزشان کوتاه نیامدند

راکتور اراک نماد ذلت ماست، ما آن جا ذلیل شدیم، حتی آن آقایی که در آن جا بتون ریخت اگر مهمان خارجی داشته باشد هیچ گاه به ذهن اش خطور نمی کند که آن جا را به او نشان دهد. آژانس تأکید کرد با این بتونی که ما در آن جا ریختیم دیگر این راکتور قابل بازیابی نیست. با تأسف باید بگویم که راکتور اراک تبدیل به نماد ذلت مردم ایران شده است.

علی باقری در دانشگاه امیرکبیر:سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

ارزش پاسپورت ایران 12 رتبه کاهش یافته/ در کرسنت شرایط خوبی نداریم/ ما الان مجانی به ترک‌ها گاز می‌دهیم

عضو سابق تیم مذاکرکننده هسته‌ای ضمن اشاره به اینکه ارزش پاسپورت ایران 12 رتبه کاهش یافته است، تصریح کرد: در کرسنت شرایط خوبی نداریم، ما الان مجانی به ترک‌ها گاز می‌دهیم؛ اگر تشر رهبری در حادثه منی نبود، سعودی‌ها یک جنازه هم به ما نمی‌دادند، حتی در آن زمان عادل الجبیر به وزیر خارجه ما وقت ملاقات هم نداد.

علی باقری:جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵

هر جایی که پای ارزش‎های دینی بودیم، خیالمان از جنگ و به هم خوردن آرامش و تنش راحت بود

معاون دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی گفت: هر جایی که پای ارزش‎های دینی بودیم، علاوه بر تامین منافع ملی، تضمین امنیت ملی و رفاه جامعه، خیالمان از جنگ و به هم خوردن آرامش و تنش راحت بود.

علی باقری در مسجد صاحب الزمان (عج):چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵

هدف ترفند "آشتی ملی" تبدیل "فتنه‌گر مجرم" به "مصلحِ مدعی" است

معاون دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی هدف ترفند "آشتی ملی" را تبدیل "فتنه‌گر مجرم" به "مصلحِ مدعی" خواند و گفت: اگر مدعیان آشتی ملی صادقند با درآوردن لباس فتنه‌گری و با پوشیدن "احرام ولایت"، در روز 22 بهمن با شعار "مرگ بر امریکا"، یک صدا "عدم سازش با استکبار" را فریاد بزنند.

باقری در مسجد الرضای تهران:شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵

ریشه مقابله برخی مسئولان با انقلابی‌ها خوی کاخ‌نشینی و اشرافی‌گری است

عضو تیم مذاکره کننده هسته‌ای سابق کشورمان با بیان اینکه ریشه مقابله برخی مسئولان با انقلابی ها، خوی کاخ نشینی و اشرافی گری است، گفت: استقلال کشور یک پروسه است که حفظ آن نیازمند صیانت و حراست لحظه‌ای و مستمر است.

باقری در دانشگاه امام صادق (ع):دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵

رهبر انقلاب خطوط قرمز برجام را بیان کردند تا مردم آنها را از مسئولان مطالبه کنند/ تضییع 100 حق ایران در برجام

معاون دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه مروری بر متن توافق وین این واقعیت تأسف بار را نشان می‌دهد که در برجام 100 حق ملت ایران ضایع‌شده اظهار داشت: ملت ایران از برخورداری از این حقوق که دیگر ملت‌های عضو معاهده NPT از آن برخوردارند، محروم گردیده اند.

علی باقری در همایش "پایان فتنه پایان فریب":دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵

برجام بوی پیروزی نمی‌دهد/ ساکتین فتنه صلاحیت نامزدی ریاست جمهوری را ندارند/ اتاق فکر فتنه هنوز فعال است

عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته‌ای گفت: پس از مذاکرات برخی از تحریم‌ها برداشته شده است، اما اصل کاری که تحریم بانکی برداشته نشده و داریم نفت مجانی می‌دهیم و کمیته امداد دنیا شده‌ایم و این اقدامات معنای پیروزی نمی‌دهد.

علی باقری در گلزار شهدای ورامین:شنبه ۴ دی ۱۳۹۵

حماسه 9 دی هم حافظ دستاوردهای 22 بهمن و هم تثبیت کننده دستاوردهای 13 آبان است

معاون دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی گفت: حماسه 9 دی هم حافظ دستاوردهای حماسه 22 بهمن و هم تثبیت کننده دستاوردهای حماسه 13 آبان است، از این رو افراد و جریان‌های داخلی و خارجی که از حماسه‌های 22 بهمن و 13 آبان متضرر شدند، در جریان فتنه در جبهه مقابل ملت ایران قرار گرفتند.

علی باقری:شنبه ۴ دی ۱۳۹۵

مهم‌ترین خیانت فتنه‌گران؛ ایجاد بستر برای طمع‌ورزی دشمن، پایمال کردن استقلال و تحمیل رای خود بر مردم بود

دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی اظهار داشت: اظهار داشت: بسترسازی جریان فتنه برای طمع ورزی دشمن و پایمال کردن مرزهای "استقلال" کشور از یک سو و نفی رأی و خواست مردم و به جای آن تحمیل رأی و خواست خود و در نتیجه نقض "آزادی" از سوی دیگر از مهم‌ترین خیانت‌های جریان فتنه علیه ملت ایران بوده است.

علی باقری در جمع دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد:دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵

مروجان بازی برد-برد با آمریکا پادوهای ارتجاع نوین هستند/ آیا یاوه‌سرایی‌های پیرزن جزیره علیه ایران ترویج ایران‌هراسی نیست؟

عضو تیم سابق مذاکره کننده هسته‌ای با اشاره به اینکه حامیان برجام، رفع "ایران هراسی" را از مهمترین دستاوردهای برجام معرفی می‌کنند، گفت: آیا فضاسازی مستمر سیاسی و رسانه‌ای امریکا علیه ایران، یاوه‌سرایی‌های پیرزن جزیره در بحرین و ... ایران هراسی نیست؟

اختصاصی «نسیم آنلاین» ؛دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵

رایزن فرهنگی ایران از سایت‌های میراث فرهنگی شیرازی در تانزانیا بازدید کرد + تصاویر

علی باقری، رایزن فرهنگی ایران در تانزانیا از سایت‌های میراث فرهنگی شیرازی در جزیره کیسوانی و سومگومنارا در تانزانیا بازدید کرد.

علی باقری در دانشگاه خواجه نصیر:شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵

اوباما می‌گوید توان حمله نظامی به ایران را نداریم اما عده‌ای در داخل می‌گویند برجام مانع جنگ شد!

معاون بین الملل دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی گفت: واقعاً مشخص نیست در حالی که فرمانده­ی کل نیروهای مسلح امریکا با صراحت تمام بر ناتوانی این کشور برای اقدام نظامی علیه ایران اعتراف می­‌کند، چرا عده­ای در داخل می‌خواهند بر خلاف واقع، چهره­‌ای قدرتمند از دشمن در افکار عمومی ایران ترسیم کنند.

علی باقری در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین:دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵

نمی‌توان هم وابستگی و دلبستگی دنیوی را حفظ کرد و هم انقلابی ماند/ همین افراد از مدعیان قانونی بودن حقوق‌های نجومی هستند

عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته‌ای گفت: نمی‌توان هم وابستگی و دلبستگی دنیوی را حفظ کرد و هم انقلابی ماند و بر همین اساس است که عده‌ای با تفکر انقلابی مخالفت کرده و آن را به تندروی و افراط گرایی متهم نموده و خود را عقلگرا قلمداد می‌کنند، چرا که آنها قدرت رهایی خود از دلبستگی دنیا را ندارند.

علی باقری در نشست جنبش عدالتخواه دانشجویی:پنج شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵

آمریکا به دولت "ایران برای همه ایرانیان" می‌گفت با تروریست‌ها مذاکره نمی‌کنیم

عضو تیم مذاکره کننده سابق هسته‌ای گفت: زمانی که دولت در دست داعیه‌داران "ایران برای همه ایرانیان" بود، تلاش داشتند با آمریکایی‌ها مذاکره کنند، اما آنها پاسخ دادند "ما با تروریست‌ها" مذاکره نمی‎کنیم.

پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

پایگاه خبری "ال‌مانیتور" از گفتگوی تلفنی علی باقری، معاون دبیر شورای عالی امنیت ملی و هلگا اشمیت، معاون رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا در روز چهارشنبه خبر داد و تعیین زمان و مکان دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5 را از محورهای این گفتگو عنوان کرد

سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

علی باقری، معاون دبیر شورای عالی امنیت ملی به منظور رایزنی با مقامات چین در خصوص مسأله هسته‌ای ایران عازم "پکن" شد

شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

معاون دبیر شورای عالی امنیت ملی: ایران در انتظار پاسخ 1+5 به پیشنهاد مسکو است/ چارچوب پیشنهادی ایران در مسکو تغییر نکرده است/ پاسخ سازنده 1+5 به پیشنهادهای ایران زمینه ساز مذاکرات جدید خواهد بود

یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل/ 5- نرم افزار چند رسانه‌ای شهدای هسته‌ای که توسط دانشجویان "گروه فرهنگی راهبردی آفتاب" طراحی شده است، با حضور علیرضا زاکانی و مصطفی کواکبیان در دانشگاه صنعتی شریف رونمایی شد

چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

علی‌ باقری، معاون مذاکره‌کننده ارشد ایران با 1+5 که برای دیدار با هلگا اشمیت، معاون کاترین اشتون به استانبول سفر کرده بود عصر امروز چهارشنبه به تهران بازگشت

سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

پایگاه "ایران هسته‌ای" با اشاره به آغاز دیدار باقری و اشمیت در استانبول نوشت: مذاکرات احتمالا تا غروب امروز طول خواهد کشید اما بعید است بیش از یک روز ادامه پیدا کند/ "در صورت نتیجه‌بخش بودن این دیدار، جلیلی و اشتون برای تعیین مراحل بعدی کار با یکدیگر در تماس خواهند بود"

یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

علی باقری در حاشیه گردهمایی مبلغان اعزامی ماه رمضان: در مذاکرات هفته آینده استانبول با خانم اشمیت باید به یک دستور کار برای مذاکرات جلیلی و اشتون برسیم/ چنانچه این روند با حسن نیت طرفین ادامه یابد، این دستور کار مشخص تحقق می‌یابد

سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

پایگاه خبری ایران هسته‌ای از دیدار علی باقری و هلگا اشمیت در روز 24 مرداد در استانبول خبر داد و نوشت:‌ موضوع مورد بحث در این مذاکرات نیز تعیین دستور کار برای مذاکرات اصلی ایران و 1+5 است

شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

پایگاه خبری تحلیلی "ایران هسته‌ای" در گزارشی مهمترین دستاورد نشست کارشناسی اخیر در استانبول را "توافق ایران و 1+5 برای ادامه مذاکرات در سطح معاونین اشتون و جلیلی" عنوان کرد/ هنوز زمان و مکانی برای دیدار باقری و اشمیت در نظر گرفته نشده است

دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

علی باقری در گفتگوی ویژه خبری/5- به طرف‌های غربی اعلام کردیم که امروز دیگر نه تنها نیازی به دریافت سوخت هسته‌ای برای راکتور نداریم بلکه اگر کشوری به این سوخت نیاز داشته باشد در اختیارش خواهیم گذاشت

دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

علی باقری در گفتگوی ویژه خبری/4- در مذاکرات مسکو در مقابل ادعای مجدد گروه 1+5 در مورد ساخت بمب هسته‌ای استدلال آوردیم که جمهوری اسلامی یک مولفه اصلی دارد و آن فتوای مقام معظم رهبری در این رابطه است

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین