اخبار 'اقتصاد مقاومتی (۷)

چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷

«تستا» شرکت‌های دانش‌بنیان را در چارچوب اقتصاد مقاومتی هدایت می‌کند

امیدی‌نیا درخصوص اهمیت برگزاری نمایشگاه‌ تقاضا محور «تستا» گفت: برگزاری چنین نمایشگاه‌‌های ضمن ایجاد جو و نشاط در شرکت‌های دانش‌بنیان، مجموعه‌های مذکور را در چهارچوب اقتصاد مقاومتی هدایت خواهد کرد.

فولادگر در گفتگو با «نسیم آنلاین»، تشریح کرد: سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

رشد اقتصادی کشور از ادعا تا واقعیت

عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به اینکه فروش نفت وارد آمار تولید ناخالص ملی می‌شود و این نرخ رشد را نشان می‌دهد خاطر نشان کرد: بخش واقعی اقتصاد شامل بخش‌های صنعت و معدن، کشاورزی، مسکن و خدمات هم می‌شود که رشد برخی از آنها منفی بوده و موارد مثبت نیز بسیار ناچیز است.

سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵

استعدادهایی که نخواهند سوخت!

و بالاخره منظور از این خودمان، شاید ساکنان روستای تاچل و روستاهایی از این دست باشد که در انتظار گذر احتمالی مسئولی از روستایشان روزگار می گذرانند، تا نامه ای بنویسند و خواسته هایشان را مطالبه کنند، بدون اینکه به راه های بهتر برای احقاق حقوقشان و جلوگیری از سوختن استعدادهای کودکانشان فکر کنند... .

نوش‌آبادی: دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵

مقامات سعودی نه بابت فرودگاه جده عذرخواهی کرده‌اند نه تضمینی بابت سلامت حجاج ما داده‌اند

سخنگوی وزارت ارشاد گفت: مقامات سعودی هیچ تضمینی برای سلامت زائران ما نداده‌اند، مسئولان ما تاکید دارند که باید حرمت زائران ما حفظ شود، اما علی‌رغم همه تلاش‌ها هنوز هیچ قراردادی را با مسئولان سعودی نداشتیم.

چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

وزیر ارتباطات به ترکیب ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی اضافه شد

براساس مصوبه هیئت وزیران، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به ترکیب ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی را اضافه شد.

چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳

مدیرعامل بانک سپه: اقتصاد مقاومتی مصونیت کشور را تضمین میکند

تقوی‌نژاد تصریح کرد: ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به معنای مصونیت اقتصاد ما از معیارهایی‌است که در خارج از مرزها برای کشور ما در نظر گرفته می‌شود

شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد جهرم: اطلاع‌رسانی برای حضور پرشور در انتخابات و فرهنگ‌سازی در خصوص 'اقتصاد مقاومتی' به منظور مقابله با تحرکات دشمن در زمینه اقتصادی از وظایف حوزه‌های فرهنگی در سال حماسه سیاسی و اقتصادی است

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین