اخبار اعضای شورای شهر (۵)

قالیباف در نشست مشترک با اعضای شورای چهارم و پنجم شهر تهران:پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶

آماده انتقال تجربیات به صورت تمام هستیم/ برای چالش آلودگی هوا، آب و خاک کاری از دست شوراها برنمی‌آید

شهردار تهران با اشاره به تجربه 12 ساله در این دوره مدیریت شهری، ابراز داشت: یک تجربه‌ای در این مدت در شهرداری تهران ایجاد شده و انتقال این تجربه نیز وظیفه ما است و ما آمادگی داریم تا این کار را به صورت تمام و کمال انجام دهیم.

استاندار تهران در نشست خبری:چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵

اعضای شورای شهر که سلب عضویت شده‌اند امکان حضور در انتخابات ندارند

استاندار تهران گفت: اعضای شوراهای شهر که به دلیل تخلفات از این سمت سلب عضویت شده‌اند دیگر امکان حضور در انتخابات را ندارند.

حافظی:دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴

سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران فاقد عملکرد مورد انتظار است

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با اشاره به اینکه سازمان مدیریت بحران شهرداری تنها با ۲۰ درصد ظرفیت خود مشغول به کار است، تاکید کرد: این سازمان ۱۶۰ پرسنل دارد و ساختمانی نیز برای آن اختصاص داده شده است اما کارایی و عملکرد مورد انتظار را ندارد و از این منظر ایراد به مدیریت شهری وارد است.

یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

سیدمهدی هاشمی در گفتگو با «نسیم»: مجلس در خصوص حضور اعضای شورای شهر و نمایندگان مجلس در انتخابات فدراسیون‌ها استفساریه زده و امروز یا فردا پاسخ آن اعلام می‌شود که بر اساس آن حضور شورای شهری‌ها و نمایندگان مجلس منعی ندارد/ مرجع برای تفسیر قانون، مجلس است

چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

فرماندار نی‌ریز: اعضای شورای شهر در این شهرستان پنج نفر و در انتخابات به 9 نفر افزایش می‌یابند/ تعداد 174 شعبه اخذ رأی در این شهرستان پیش‌بینی شده که پس از بررسی نهایی هیئت اجرایی شعبات دیگری اضافه می‌شود

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین