نمایندگان ایران در کرسی‌های آسیایی خود ابقا شدند

تیمور غیاثی

انتخابات اعضای جدید انجمن‌های کنفدراسیون آسیا در حاشیه رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی آسیا برگزار شد و اشکان اردیبهشت در کمیته پزشکی و تیمور غیاثی در کمیته مربیان به مدت چهار سال ابقاء شدند

به گزارش «نسیم» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی، انتخابات اعضای جدید کمیته های مختلف در کنفدراسیون آسیا برگزار شد و براساس اعلام سایت آسیا، دکتر سید اشکان اردیبهشت در کمیته پزشکی و تیمور غیاثی در کمیته مربیان به مدت چهار سال از سال 2015 تا 2019 در کرسی های خود ابقاء شدند.

هر کمیته 6 عضو داشت که در کمیته پزشکی کشورهای سنگاپور، هنگ کنگ، هند (دو نماینده) و ژاپن نیز صاحب کرسی شدند و در کمیته مربیان نمایندگان کشورهای هند، چین، ژاپن، کره و قزاقستان انتخاب شدند. 

این انتخابات روز 11 خرداد ماه چین برگزاری بیست و یکمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا برگزار شد که نتایج آن صبح امروز از سوی کنفدراسیون آسیا اعلام شد. 

 

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین