برخورداری و احمدی در جام جهانی تیراندازی آذربایجان به نیمه نهایی رسیدند

ابراهیم برخورداری

در سومین روز این مسابقات و در رشته تپانچه ۵۰ متر، محمد احمدی و ابراهیم برخورداری با قرار گرفتن در رده‌های دوم و سوم گروه خود راهی نیمه نهایی شدند

به گزارش «نسیم» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، لحظاتی پیش رقابت بین ورزشکاران در سه گروه در رشته تپانچه ۵۰ متر مردان، از سری مسابقات جام جهانی آذربایجان به پایان رسید که طی آن محمد احمدی با قراگرفتن در گروه دوم و از بین ۳۲ ورزشکار با امتیاز۵۵۱ در جایگاه نهم و ابراهیم برخورداری، با قرار گرفتن گروه سوم و از بین ۳۷ ورزشکار با امتیاز ۵۶۱ و ضمن شکستن رکورد کشور در رده دوم جدول امتیاز دهی، توانستند به مرحله نهایی این رشته راه یابند.

این در حالی است که مرحله نیمه نهایی این رشته فردا ۲۰ مرداد ماه در شهر کابالای آذربایجان برگزار می شود.

گفتنی است، تیم ملی تفنگ ۱۰ متر بانوان کشورمان تا لحظاتی دیگر در حال آماده شدن برای قرار گرفتن در خط آتش است.

مسابقات جام جهانی آذربایجان از ۱۷ الی ۲۴ مرداد ماه با حضور ۱۰۳۸ ورزشکار از ۸۳ کشور جهان در شهر گابالای آذربایجان برگزار می شود که سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریو در آن توزیع می شود.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین