کفاشیان: تنش‌های میان اهالی فوتبال در بین بچه‌ها هم نیست

کارلوس کی‌روش و علی کفاشیان

رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به درگیری کی‌روش و اسدی گفت: نباید دبیرکل در کار سرمربی و کی‌روش در کار دبیرکل دخالت کند/ یکسری مشکلات به عدم رعایت سلسله مراتب است/ صبر و تحمل من هم اندازه‌ای دارد

به گزارش «نسیم»، تسنیم نوشت: علی کفاشیان در خصوص اختلاف بین کارلوس کی‌روش و علیرضا اسدی گفت: یکسری مشکلات داریم که به عدم رعایت سلسله مراتب برمی‌گردد و هر کسی کار خودش را نمی‌کند. ما باید از کشورهایی چون ژاپن یاد بگیریم که هر فردی درحوزه کاری خودش انجام وظیفه می‌کند. نباید دبیرکل در کار سرمربی و سرمربی در کار دبیرکل دخالت کند. بچه‌ها هم به این کارها کمتر دامن می‌زنند. ما بزرگ هستیم و باید بدانیم هر فردی کار خودش را باید انجام دهد.

وی افزود: ما اعتقاد داریم که کار باید به صورت دسته‌جمعی پیش برود اما اینگونه کارها تمرکز را می‌‌گیرد و برای خودشان نیز مشکلاتی ایجاد می‌شود. نظرات باید داده شود و در داخل خانواده نیز ممکن است اختلاف به وجود بیاید. به کی‌روش گفتم اگر از دبیرکل فدراسیون ناراحت هستی به من بگو تا من مشکل را حل کنم. این موضوع را به اسدی هم اعلام کردم.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه گفتن نقاط ضعف یکدیگر و گلایه کردن کار بدی است ادامه داد: ما در فرهنگ‌مان گذشت داریم و آبروی یکدیگر را نمی‌بریم. قطعا با این کارها جایگاه این افراد به خطر می‌افتد و باید آرامش را در خانواده حاکم کنیم و اگر اختلاف سلیقه‌ای هم به وجود می‌آید مرجعی وجود دارد که آن را حل کند. دبیرکل فدراسیون در آمدن یک ورزشکار یا بازیکن نباید دخالت کند چرا که این مسئله در حیطه اختیارات کی‌روش است و ما نمی‌توانیم دخالتی کنیم.

کفاشیان در مورد اینکه گفته در فدراسیون آزادی بیان وجود دارد، گفت: این موضوع را به شوخی عنوان کردم و البته گفتم این موضوع برای رسانه‌ها بد نشد و سرگرم کننده بود اما جدا از این مسائل نظم در فدراسیون باید وجود داشته باشد.

وی که با رادیو ورزش صحبت می‌کرد، در خصوص امضای تفاهم‌نامه با فدراسیون نروژ عنوان کرد: با فدراسیون نروژ همکاری متقابل خواهیم داشت. آنها در کشورهای منطقه برای تیم‌های پایه دختران سرمایه‌گذاری می‌کنند و در حال آموزش به 125 هزار نفر هستند. مربیانی خواهند آمد تا بتوانند به مربیان بانوان در 7 دوره آموزش دهند. این برنامه دو ساله است که با همکاری فدراسیون نروژ در نظر گرفته شده است.

کفاشیان در خصوص مربیان تیم‌های پایه گفت: قرارداد همه مربیان را بسته‌ایم. مبالغ کم بسته شده چون دستمان بسته است. قبول دارم که باید مربیان پایه خوب بیاوریم اما در حال حاضر این توانمندی را نداریم. مربیانی که در حال حاضر مشغول فعالیت هستند قبول دارند که مبالغ کم است ولی مشغول انجام کارهایشان هستند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین