سردار نقدی: بسیجیانی‌ که به زبان‌های خارجه مسلط‌ هستند ظلم‌های استکبار را تبیین کنند

سردار نقدی در مراسم افتتاح 1000 نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در سراسر کشور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: معاونت بین‌الملل بسیج برای این منظور تاسیس شده و نمونه‌اش تلویزیون اینترنتی VON‌ هست که در مقابل VOA‌ می‌خواهد صدای ملت مسلمان را به جهان برساند

به گزارش خبرنگار «نسیم»، سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه همایش بسیج، بصیرت بین المللی و استکبار ستیزی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤال خبرنگاری در زمینه تناسب بین بیانیه الجزایر و برجام اظهار داشت: بیانیه الجزایر بسیار روشن و شفاف است؛ خیلی صریح و روشن آمریکا تعهد می‌دهد که در قبال آزادی گروگان‌ها چند اقدام از جمله آزاد‌سازی پول‌های بلوکه شده، تحویل شاه به ملت ایران و عدم دخالت در امور ایران انجام دهد ولی در حالی که صد در صد تعهدات ایران عملی می‌شود و صد در صد تعهدات آمریکا فراموش شده و عملی نمی‌شود.

سردار نقدی افزود: وقتی بیانیه‌ای چنین صریح و روشن زیر پا گذاشته می‌شود جای دارد و حق داریم که امیدی به قرارداد پیچیده‌ای چنین نداشته باشیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه در پاسخ به خبرنگاری در مورد مهمترین رسالت بسیج در برابر هجمه رسانه‌ای استکبار خاطرنشان کرد: باید بسیجی عمل کنیم و نمی‌توانیم با شکل ساختاری و حرفه‌ای در مقابل دستگاهی که می‌خواهد با هزینه‌های گزاف کاری خیلی سنگین فنی را ارائه دهد وارد عمل شویم.

وی افزود: باید از ظرفیت مردمی استفاده کنیم؛ خصوصیت بسیج این است و رمز موفقیت و برتری‌اش این است که توده‌های عظیم مردمی را در سازمان خود دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه افزود: کسانی که بسیجی‌اند و به زبان‌های خارجه مسلط‌لند و می‌توانند ارتباط برقرار کنند باید به صحنه بیایند و وارد شوند و اندیشه بسیجی و ظلم‌های استکبار را تبیین کنند و مردم دنیا را آگاه کنند.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: معاونت بین الملل بسیج برای این منظور تاسیس شده و نمونه‌اش تلویزیون تلویزیون اینترنتی VON‌هست که در مقابل VOA‌ می‌خواهد صدای ملت مسلمان را به جهان برساند.

وی در ادامه و در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر کیفیت تشکیل دانشگاه بسیج خاطرنشان کرد: تشکیل این دانشگاه در ستاد کل موافقت شده و در حال سازمان‌دهی و تولید محتوا هستیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مورد رشته‌های تحصیلی این دانشگاه افزود: رشته‌های مدیریت، انسان‌شناسی و رشته‌هایی چون فضای مجازی، امنیتی نظامی، فرهنگی و همه شاخه‌های فعالیت بسیج در این دانشگاه خواهد بود.

سردار نقدی در مورد زمان و مکان شروع به کار این دانشگاه خاطرنشان کرد: امید داریم از ترم آینده این دانشگاه آغاز به کار کند؛ همچنین دانشکده‌هایی داشتیم که قرار است ادغام شوند و تبدیل به دانشگاهی بزرگ گردند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین