یک مسئول در بانک مسکن:

سوئیفت ما در دوران تحریم هم قطع نبود

مسعود ایزدی

ایزدی گفت: بانک مسکن چون در فهرست بانک‌های تحریمی نبوده بنابراین شبکه سوئیفت آن در آن ایام متصل بوده و به مخابره پیام‌های سوئیفتی مبادرت می‌ورزیده است

یک مسئول در بانک مسکن، اعلام کرد که سوئیفت بانک متبوع او در زمان اعمال تحریم های بین‌المللی حتی یک روزهم قطع نشده بود که الان وصل شود.
مسعود ایزدی درگفتگو با نسیم آنلاین افزود که بانک مسکن چون در فهرست بانک های تحریمی نبوده بنابراین شبکه سوئیفت آن در آن ایام متصل بوده و به مخابره پیام های سوئیفتی مبادرت می ورزیده است.
رئیس اداره روابط عمومی بانک مسکن، تاکید کرد که در شرایط  کنونی و با رفع تحریم ها با استقرار مدل جدید و به روز آن در این بانک مخابره پیام های سوئیفتی با سرعت ادامه دارد.
مدیرکل بین‌الملل بانک مرکزی نیز پیشتر، بانک‌های ملی، تجارت، ملت ، صنعت و معدن، پست بانک ،سپه ، توسعه صادرات و رفاه کارگران و بانک مرکزی را ازجمله بانک‌هایی دانسته بود که به شبکه سوئیفت متصل خواهند شد.

 

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین