مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل اعلام کرد:

پاکسازی مرکز خرید و فروش پرندگان زینتی از فروش غیرقانونی سگ

نسیم آنلاین

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از پاکسازی مرکز خرید و فروش پرندگان زینتی از فروش غیرقانونی سگ‌ها خبر داد و گفت: بسیاری از کسانی که این سگ‌ها را خریداری می‌کنند، پس از مدت زمان کوتاهی آنها را در سطح شهر رها می‌کنند و بدین گونه جمعیت حیوانات شهری افزایش می‌یابد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، رضا قدیمی با اشاره به پاکسازی مرکز خرید و فروش پرندگان زینتی از فروش غیرقانونی سگ ها گفت: مرکز خرید و فروش پرندگان زینتی -واقع در خروجی همت در بزرگراه آزادگان- توسط عوامل اجرایی شرکت ساماندهی و نیروی انتظامی پاکسازی و ایمن سازی شد.

وی با بیان اینکه به دنبال بروز مشکلات و معضلات اجتماعی در حوالی مرکز خرید و فروش پرندگان زینتی این طرح به مرحله اجرا درآمد، تصریح کرد: تجمع وسایل نقلیه، تشدید ترافیک، راه اندازی مسابقه، درگیری بین سگ‌ها، قمار بازی و... از جمله این معضلات بود.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران همچنین گفت: یگان های ناجا و اکیپ جمع آوری سگ های بدون صاحب نیز در این طرح مشارکت داشتند.

وی با اشاره به اینکه حیوانات دارای حقوق قانونی و اخلاقی معینی ازجمله عدم آزار، آسیب و بازی های خطرناک هستند، خاطر نشان کرد: با این روش نه تنها حقوق حیوانات نادیده گرفته می شد، بلکه گونه ای از تجارت سیاه نیز در جامعه رواج می یافت.

قدیمی ادامه داد: بسیاری از کسانی که این سگ ها را خریداری می کنند، حتی یک صفحه کتاب نیز در زمینه شیوه های نگهداری و مراقبت از حیوانات نخوانده اند. در نتیجه پس از مدت زمان کوتاهی آنها را در سطح شهر رها می کنند و بدین گونه جمعیت حیوانات شهری افزایش می یابد.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران با اشاره به اینکه در این عملیات چندین قلاده سگ جمع آوری و محدوده به طور کامل پاکسازی شد، گفت: این طرح در هفته های آینده نیز ادامه خواهد یافت.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین