توصیف جالب "المیادین" درباره بیانات انتخاباتی رهبر ایران

عنوان

شبکه لبنانی المیادین بیانات رهبر ایران درباره مجلس آینده و ضرورت داشتن شجاعت مقابل دشمنان ایران را "نقطه‌ای آخر سطر" دانست که بعد از آن حرفی نیست.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: توجه شبکه المیادین به سخنان انتخاباتی رهبر ایران در جمع اقشار مختلف مردم، بخشی دیگر از برنامه ویژه این شبکه از پوشش ویژه انتخابات ایران بود.

این شبکه در گزارش ویژه چهارشنبه‌شب خود (که هر شب در بخش خبری 20:30 به وقت تهران پخش می‌شود)، اعلام کرد: در آستانه انتخابات، آیت‌الله خامنه‌ای رهبر ایران مواضع قابل‌توجهی اتخاذ کرد.

المیادین گفت: رهبر جمهوری اسلامی، ایران بروشنی اعلام کرد که ایران پارلمانی می‌خواهد که از آمریکا نترسد نه اینکه ضد دولت یا با دولت باشد و تأکید کرد که نقطه مقابل «میانه‌رویی» یا اعتدال، انحراف است نه افراطگرایی.

این شبکه لبنانی ادامه داد: رهبر انقلاب ایران فراتر از این رفت و گفت که برخی اوقات صدای دشمن از برخی افراد موجّه شنیده می‌شود و افزود که مردم باید طرح‌های دشمن برای ایجاد اختلاف در کشور را خنثی کنند.

«علی هاشم» خبرنگار این شبکه، اینطور از سخنان رهبر ایران گزارش داد:

«نقطه‌ای آخر سطر. دیگر بعد از حرف رهبر، حرفی نیست. ایران وارد تونل سکوت انتخاباتی شد و در آخر مسیر نور، صندوقی است که عجایب مردم ایران را در خود دارد؛ مردمی که اصلا قابل‌ پیش‌بینی نیستند».

او افزود: آیت‌الله خامنه‌ای در پیام خود خیلی روشن‌بیان بود. حتی برای پارلمان. «مرگ بر آمریکا» پادزهری است که زهر هر توطئه‌ای را خنثی می‌کند و توطئه در ایران، حرف روز مردم کوچه و خیابان است. ایرانی‌ها می‌دانند که سرنوشتشان در چند سال آینده، در گرو رأیی است که الان در صندوق می‌اندازند.

محمد حسن البحرانی مدیر دفتر شبکه المیادین در تهران نیز از «میدان تجریش» گزارش کرد که کلام مهم از زبان آیت‌الله خامنه‌ای بیان شد که به دو مسئله بسیار مهم اشاره کرد و آن مسئله «میانه‌رو» و «افراطی‌»‌ها بود و گفت که آمریکا معتقد است که میانه‌رو در ایران کسی است که تسلیمشان می‌شود اما میانه‌رو در مفهوم اسلامی، کسی است که در صراط مستقیم حرکت می‌کند.

شبکه المیادین از دوشنبه هفته گذشته، پوشش ویژه از انتخابات ایران را در چندین بخش خبری بخصوص در بخش پربیننده ساعت 19 به وقت بیروت (20:30-تهران) روی آنتن می‌برد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اعلان غیررسمی پایان دوره دولتداری داعش
ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها
جنایت جدید رژیم آل‌سعود علیه شیعیان قطیف
اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت
« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین