عراق به دنبال شکایت از عربستان به فیفا است

اسدی: اگر آرا به حدنصاب نرسد انتخابات به دور دوم کشیده می‌شود

علیرضا اسدی

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: هر احتمالی در خصوص انتخابات فدراسیون فوتبال وجود دارد و اگر آرا به حدنصاب نرسد، انتخابات به دور دوم کشیده می‌شود.

به گزارش خبرنگار «نسیم آنلاین»، علیرضا اسدی در حاشیه مراسم افتتاح مرکز ارزیابی‌های پزشکی فوتبال ایران اظهار داشت: این مرکز ارزیابی پزشکی فوتبال ایران مرکز پیشرفته‌ای است که قطعا توانمندی ارائه خدمات برای تیم ملی فوتبال را دارد و این توانمندی را نیز دارد که به تیم‌های ملی دیگر ما خدمات ارائه بدهد.

دبیر کل فدراسیون فوتبال در خصوص تغییر زمان انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: نظری ندارم و انتخابات 18 اردیبهشت برگزار می‌شود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

اسدی در خصوص تغییر تاریخ برگزاری انتخابات از 11 اردیبهشت به 18 اردیبهشت عنوان کرد: در این خصوص مجمع تصمیم گرفت چون ترتیب زمانی برنامه ها بهم می‌خورد با این مسئله موافقت کرد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص به دور دوم کشیده شدن انتخابات گفت: هر احتمالی وجود دارد و اگر آرا به حدنصاب نرسد، انتخابات به دور دوم کشیده می‌شود.

اسدی در خصوص اختلاف فدراسیون فوتبال عربستان و عراق برای بازی در یاران تصریح کرد: متاسفانه قبل از این هم این اتفاقات از سوی عربستانی‌ها افتاده بود. من از طرف عراق نمی توانم صحبت کنم اما می‌دانم آنها میخواهند به فیفا شکایت کنند و ما فقط منافع خودمان در نظر می‌گیریم.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین