مدیرعامل هلال احمر استان زنجان خبرداد

برپایی چادرهای سلامت با هدف غربالگری مخصوص بیماریهای زنان

چادر هلال احمر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از برپایی چادرهای سلامت با هدف غربالگری مخصوص بیماریهای زنان طی یک ماه گذشته در این استان خبرداد.

دکتر علی طاهری در گفت‌و‌گو با خبرنگار «نسیم آنلاین» ضمن اعلام این خبر افزود: به مناسبت اعیاد ماه رجب در این استان چادرهای سلامت با هدف غربالگری مخصوص بیماریهای زنان برپا شد که بیش از ۵۰۰ مراجعه کننده در مدت برپایی این چادر‌ها داشته است.

وی با اشاره به دیگر برنامه‌های هلال احمر استان زنجان افزود: برگزاری کارگاه‌های آموزشی تحت عنوان زنان و انرژی پاک از دیگر برنامه‌های هلال احمر استان زنجان محسوب می‌شود این کارگاه‌ها با مشارکت بیش از ۲۰۰ نفر برگزار گردید.

مدیرعامل هلال احمر استان زنجان تاکید کرد: با مشارکت خیرین استان برای سالمندان و بیماران روانی جشن‌های متنوعی برگزار گردید و در حاشیه این جشن‌ها به این عزیزان هدایایی نیز اعطا شد.

طاهری در خاتمه اضافه کرد: برگزاری برنامه‌های فرهنگی شامل سرکشی و بازدید از خانواده شهدای استان از دیگر برنامه‌های هلال احمر استان در ایام ماه رجب بوده است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین