ادعای عجیب سایت معاون وزیر ارشاد: فیش‌ها مربوط به دولت قبل است

ناراحتی سایت خبرآنلاین از انتشار فیش‌های حقوقی مدیران بیمه مرکزی!

خبرآنلاین

سایت وابسته به معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در گزارشی با انتقاد از انتشار فیش‌های حقوقی نجومی مدیران بیمه مرکزی، مقصر این پرداخت‌های سرسام آور را دولت محمود احمدی‌نژاد دانست!

گروه اقتصادی «نسیم آنلاین»: انتشار خبر فیش‌های حقوقی نجومی اعضای هیات عامل بیمه مرکزی در رسانه‌ها حواشی زیادی را در یک هفته گذشته برای مدیران دولت تدبیر و امید به خصوص اهالی وزارت اقتصاد به دنبال داشت. اما روز گذشته علی رغم محکومیت دریافت این حقوق‌های نجومی از سوی دیوان محاسبات، معاون اول حسن روحانی و وزیر اقتصاد یکی از رسانه‌های دولتی واکنش بسیار عجیب و ناباورانه‌ای را نسبت به انتشار این فیش‌ها از خود نشان داد!

سایت خبر آنلاین وابسته به حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد دیروز در گزارشی انتشار فیش حقوقی مدیران رده بالای بیمه مرکزی را به شدت محکوم کرد و آن را مصداق هجمه به نهاد حاکمیتی دولت دانست!

این رسانه حامی دولت که نشان داده از انتشار این فیش‌ها خیلی ناراحت است، با دفاع از دریافت کنندگان حقوق‌های نجومی در بیمه مرکزی در ادعایی عجیب اعلام کرد که این فیشها محرمانه است و رسانه‌ها حق انتشار آن را نداشتند. خبرآنلاین در ادامه این گزارش نوشت که انتشار این فیش‌ها پیامدهای اقتصادی و اجتماعی در جامعه دارد که مقصر وقوع این پیامدها منتشر کنندگان این فیش‌ها هستند!

بخش دیگری از گزارش دیروز خبرآنلاین منتسب به حسین انتظامی به ربط دادن دریافت‌های نجومی بیمه مرکزی به دولت قبل اختصاص داشت. رسانه های منتسب به دولت روحانی که در سه سال گذشته عادت کرده اند همواره دولت احمدی نژاد را مقصر همه مشکلات کشور بدانند، این بار هم در ادعای عجیب دیگری اعلام کردند که دریافت حقوق های نجومی اعضای هیات عامل بیمه مرکزی به دلیل معوقاتی است که از سال 87 باقی مانده است و ربطی به دولت حسن روحانی ندارد!

دفاع جانانه خبرآنلاین از دریافت کنندگان حقوقهای نجومی در بیمه مرکزی در شرایطی روی داد که این رسانه همواره مدعی پیگیری مطالبات مردم و مبارزه با بی عدالتی است، به خوبی نشان داد که این رسانه منتسب حسین انتظامی تنها به فکر راضی نگه داشتن مدیران رده بالای دولت است و در این راه حاضر است از هر اقدام ناپسندی دفاع کند. باید دید مسئولان این سایت چه پاسخی برای این اقدام عجیب دارند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین