دفتر نتانیاهو:

کمک‌های نظامی آمریکا از اسرائیل افزایش می‌یابد

نتانیاهو

در ادعایی کاملا متناقض با بیانیه کاخ سفید، دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که آمریکا بودجه سالانه حمایت نظامی از این رژیم را افزایش خواهد داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی در واکنش به خبر مخالفت کاخ سفید با افزایش بودجه نظامی از این رژیم مدعی شد که آمریکا حمایت‌هایش از اسرائیل را کاهش نخواهد داد.

در بیانیه منتشر شده از سوی این دفتر آمده است که این مسئله (مخالفت دولت اوباما با طرح پیشنهادی کنگره) یک مشکل داخلی میان کاخ سفید و کنگره بر سر 455 میلیون دلار اضافه‌ای است که رژیم صهیونیستی خواهان آن شده است.

به نوشته روزنامه «جروزالم پست» این بیانیه می‌گوید: «اقدامات (دولت اوباما) برای تبدیل کردن گفت‌وگو با آمریکا به وسیله‌ای برای چشم انتظار نگه داشتن سیاسی اسرائیل غیرقابل قبول است و اظهارات هراس‌آمیز هیچ جایگاهی ندارد.»

در ادعایی کاملا متناقض با تصمیم کاخ سفید، دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی تاکید کرد که حمایت‌های نظامی آمریکا نه تنها کاهش نمی‌یابد، بلکه شاهد افزایش هم خواهد بود.

«اوفر جندلمن» سخنگوی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اسرائیل در پیام توئیتری ضمن اشتباه خواندن گزارش‌ها مبنی بر کاهش حمایت نظامی آمریکا از این رژیم، نوشت که نتانیاهو شخصا درحال کار بر روی وارد کردن این مقدار اضافه به بودجه نظامی به مدت ده سال است.

«باراک اوباما» رئیس‌جمهوری آمریکا در نامه‌ای به کنگره مخالفت خود را با درخواست اسرائیل برای افزایش 455 میلیون دلاری بودجه سامانه‌های موشکی این رژیم در سال 2017 اعلام کرد. (جزئیات بیشتر)

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اعلان غیررسمی پایان دوره دولتداری داعش
ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها
جنایت جدید رژیم آل‌سعود علیه شیعیان قطیف
اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت
« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین