ابتکار:

برای احقاق حق شهدای محیط زیست کوتاه نمی‌آییم

معصومه ابتکار

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: برای احقاق حق شهدای محیط زیست کوتاه نمی‌آییم و ازطریق مجاری قانونی تا آخرین گام موضوع را رسیدگی می‌کنیم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، معصومه ابتکار امروز در آیین تشییع پیکر منوچهر شجاعیان محیط بان شهید محیط زیست فارس در نورآباد ممسنی فارس افزود: حامل پیام رئیس جمهوری برای شهدای محیط زیست هرمزگان و فارس هستم من این پیام را ازسوی رئیس جمهوری ابلاغ می کنم که تا رسیدگی کامل موضوع و احقاق حق کوتاه نخواهیم آمد و از قوه قضاییه می خواهیم با جدیت پیگیری کند که عدالت در باره شهدای محیط زیست اجرا شود.

معاون رئیس جمهوری گفت: در عرصه دفاع از حقوق محیط بانان محکم ایستاده ایم تا در آرمان های زیست محیطی خللی وارد نشود، ما از همه ابزارهای قانونی دراین مسیر بهره می گیریم، دولت لایحه مربوط را بزودی ارائه می دهد تا توجه بیشتر به محیط زیست شود و قوانین موجود نیز اصلاح خواهد شد.

ابتکار بیان کرد: امثال شهید شجاعیان که خون آنان به ناحق بر زمین ریخت افتخار محیط زیست هستند و اثبات کردند که شهید قلب تاریخ است آنها در مسیر حق ایستادگی کردند، شهدای ما ایمان دارند که طبیعت حرم الهی است و از مظاهر برکت خداوند است و باید از آن دفاع کرد.

وی با بیان اینکه امروز محیط بانان ما به حمایت مردم نیاز دارند گفت: آنها برای شما جان خود را دادند و محیط بانان با حمایت شما مردم می‌توانند از انفال الهی دفاع کنند.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: نگذاریم خون شهیدای محیط زیست پایمال شود، شیر مردان این خطه آرمان‌های محیط زیست را دنبال و از آن حفاظت کردند.
منوچهر شجاعیان محیط بان پارک ملی بمو عصرجمعه چهارم تیرماه در حین درگیری با شکارچیان مورد اصابت گلوله آنها قرار گرفت و از قسمت سینه و گلو مجروح و از روی صخره به پایین پرتاب شد.

 

 

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین