سردار دهقان:

ایران اسلامی ملت‎سازی کرد و پیام انقلاب به دنیا صادر شد

سردار دهقان

وزیر دفاع با بیان اینکه دشمنان در دستیابی به اهداف خود در جنگ هشت ساله ناکام ماندند، گفت: ایران اسلامی ملت‎سازی کرد و پیام انقلاب به دنیا صادر شد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: سردار حسین دهقان عصر امروز در همایش بزرگداشت روز تویسرکان و عملیات غرورآفرین مرصاد در شهرستان تویسرکان، امنیت، توسعه و آسایش کشور را در گرو ایثارگری شهدا و جانبازان دانست و اظهار کرد: سرافرازی کشور به خاطر رشادت شهدایی است که برای دفاع از نظام و انقلاب خوش درخشیدند و تا پای جان ایستادند.

وی با اشاره به پذیرش قطعنامه 598 توسط جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر به عقب برگردیم و تاریخ را ورق بزنیم، می‌بینیم که چه شرایطی منجر به پذیرش قطعنامه شد.

وزیر دفاع در ادامه با بیان اینکه دشمنان ما خاتمه جنگ را در حالی پذیرفتند که از غلبه بر ملت ایران ناامید شده بودند، گفت: با وجود هدف گرفتن هواپیمای مسافربری و بکارگیری بدترین سلاح‌های شیمیایی علیه رزمندگان در جبهه‌های جنگ، دشمن موفق نشد ملت و نظام بزرگ ما را تسلیم کند.

وی با اشاره به استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: دشمنان درصدد برآمدند جنگ را خاتمه دهند تا طرف پیروز نداشته باشد اما تاریخ قضاوت می‌کند که پیروز اصلی این جنگ همه‌جانبه، جمهوری اسلامی ایران بود.

دهقان با بیان اینکه دشمنان در دستیابی به اهداف خود در جنگ هشت ساله ناکام ماندند، افزود: ارکان نظام عمق و عزت بیشتری یافت، ایران اسلامی ملت‎سازی کرد و پیام انقلاب به دنیا صادر شد.

وی با بیان اینکه در هشت سال دفاع مقدس حقانیت و مظلومیت ملت ما به همه دنیا ثابت شد، تصریح کرد: بعد از جنگ پیوند ملت و نظام عمیق‌تر شد و روحیه شهادت‌طلبی و حس استقامت و مقاومت نیز تقویت شد.

این خبر در حال تکمیل است ...

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین