سخنگوی وزارت بهداشت در نشست خبری:

اعلام نتیجه پرونده "کیارستمی" تا هفته آینده/ کشت انبوه محصول تراریخته نداریم

ایرج حریرچی، معاون کل و قائم مقام وزیر بهداشت

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: اعلام نظر نهایی در مورد پرونده مرگ مرحوم کیارستمی در اسرع وقت طی یکی دو هفته آینده اعلام می‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: ایرج حریرچی در نشست خبری گفت: طبق توافقی که انجام داده‌ایم پس از ارسال نامه وزیر بهداشت به رئیس سازمان نظام پزشکی در مورد رسیدگی به پرونده مرحوم کیارستمی جلسات کارشناسی برگزار می‌شود و کمیسیون تخصصی نظر خود را اعلام می‌کند.

وی ادامه داد: پس از اعلام نظر سازمان نظام پزشکی مراحل بعدی طی خواهد شد و امیدواریم در اسرع وقت در این هفته یا هفته آینده اعلام نظر نهایی انجام شود.

وی در مورد نظارت بر بیمارستان‌ها و پلمب 2 بیمارستان خصوصی در هفته گذشته گفت: اگر بیمارستان بیمار داشته باشد پلمب نمی‌شود، نحوه پلمب کردن هم براساس نظارت‌های متعدد، گزارشات و صورت‌جلسه‌های مختلف است. در این زمینه نظارت‌های ما چندگانه است. از سویی باید صلاحیت لازم برای افرادی که در بیمارستان‌ها کار می‌کنند احراز شود.

وی اظهار داشت: به صورت انبوه محصول تراریخته در کشور کشت نمی‌شود ممکن است به صورت مزرعه‌ای و نمونه‌های کوچک و آزمایشگاهی وجود داشته باشد اما با توجه به جمعیت 70 میلیونی ما یک مزرعه نمونه نمی‌تواند نیاز کل کشور را تأمین کند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال