بر اساس تفاهم نامه همکاری هلال احمر و سازمان فروش اموال تملیکی صورت می‌گیرد

خرید کالاهای موردنیاز هلال احمر از سازمان املاک تملیکی به قیمت مناسب

جمعیت هلال احمر

معاون منابع انسانی جمعیت هلال احمر از خرید کالاهای موردنیاز این نهاد از سازمان املاک تملیکی با قیمت مناسب و ارزان خبرداد.

دکتر ابوالقاسم گرجی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی  «نسیم آنلاین» گفت: طبق تفاهم‌نامه منعقد شده با سازمان املاک تملیکی کشو، از این پس کالاهای موردنیاز هلال احمر با قیمت ارزان و مناسب از این سازمان خریداری می‌شوند.

وی در تبیین چگونگی خرید این کالاها به خبرنگار ما گفت: 4 نوع اقلام در سازمان املاک تملیکی موجود است، انبارهای غذایی، مصادره‌ای، جنس‌های مختلف موجود در انبار و کالاهای قاچاق، هلال احمر نسبت به خرید 3 مورد نخست این کالاها با قیمت کارشناسی سازمان املاک تملیکی اقدام خواهد کرد.

معاون منابع انسانی جمعیت هلال احمر در رابطه با آخرین اخبار از توزیع 20 هزار بسته غذایی در بین مردم سیستان و بلوچستان نیز افزود: اقدامات اولیه در این زمینه صورت گرفته است و تا هفته آینده در صورت مناسب بودن آب و هوای منطقه این بسته‌های غذایی در بین مردم توزیع خواهد شد.

وی اعلام کرد که قرار است این رویکرد در 5 استان محروم کشور از جمله هرمزگان، کرمان، خراسان جنوبی و .. در صورت تامین منابع مالی و لجستیکی ادامه پیدا کند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین