عضو فراکسیون امید خبر داد:

تشکیل هیئت بررسی اختلافات اصلاح‌طلبان درباره نحوه ورود به انتخابات ۹۶

محمدرضا تابش نماینده اردکان مهمان غرفه «نسیم» در ششمین روز نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها

تابش از تشکیل هیئتی برای بررسی اختلافات درون اصلاح‌طلبان برای نحوه ورود به انتخابات ۹۶ خبر داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، محمد رضا تابش عضو فراکسیون امید در گفتگو با تسنیم، درباره خروج برخی از احزاب اصلاح‌طلب از شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: با توجه به اینکه فرایند انتخابات مجلس شورای اسلامی به پایان رسیده فعلاً نقطه نظراتی متفاوتی درون اصلاح‌طلبان برای  نحوه ورود به انتخابات 96 وجود دارد.

وی افزود: معتقدم اظهارنظر و ارائه راهکار حق همه اعضا، گروه‌ها و جناحهاست که موجب انتخاب مسیر درست می‌شود.

نماینده اصلاح‌طلب اردکان در خانه ملت درباره اختلافات به وجود آمده در نحوه ورود اصلاح‌طلبان به انتخابات ریاست جمهوری 96 بیان کرد: برخی‌ها قائلند که شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان یا شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و یا خود اعضاء باید این مسیر را هدایت کنند که این موضوع  مورد بحث، بررسی و رسیدگی توسط هیئتی قرار گرفته است تا تمام نقطه نظرات را استماع و به یک وفاق حداکثری برسیم.

تابش با اشاره به مخالفت برخی اصلاح‌طلبان با ادامه کار شورای سیاست‌گذاری تصریح کرد: ممکن است که یک عده‌ای هم این شورا را قبول نداشته باشند اما شعار ما تضارب آرا و تبادل افکار است که ایرادی هم ندارد و امیدواریم هر تصمیمی که اصلا‌ح‌طلبان را در انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری به حداکثر کرسی‌ها برساند، مد نظر قرار بگیرد و با ایجاد این تشکیلات، وفاق کامل که متعاقب آن می‌تواند هدایت‌گر جامعه شود به وجود بیاید.

وی همچنین به رسانه‌ها توصیه کرد که خیلی به دنبال برجسته‌کردن این اختلافات نباشند و کار حرفه‌ایشان  را انجام دهند چراکه (جریان اصلاحات) با هاضمه‌ای که دارد این اختلافات را حل می‌کند.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس با اشاره به تجربه اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری دوره قبل و مجلس دهم خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان با داشتن این تجربیات، توافقی خواهند کرد که به اجماع حداکثری و نتیجه مطلوب برسند.

تابش در پاسخ به این سوال که آیا اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده کاندیدای خاص و مستقلی را مد نظر دارند، بیان کرد: هنوز راجع به مصادیق بحثی نشده ولی کلیات آن مطرح است البته اصلاح‌طلبان به دنبال انسجام درونی خودشان هستند.

وی با اشاره یادآور شد: ائتلافی که بین اصلاح‌طلبان و اعتدالیون به وجود آمد باعث پیروزی در انتخابات اخیر شد که این هم مسئله جزو راهبردهایی است که در انتخابات ریاست جمهوری آینده حفظ می‌شود.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین