گزارش «نسیم آنلاین»: آقای "گ"همچنان در صندوق مشغول به کار است!

چرا رئیس صندوق توسعه ملی مدیر ۴۰ میلیونی را برکنار نمی‌کند!

دوست حسینی

براساس اطلاعاتی که به دست خبرنگار «نسیم آنلاین» رسیده یک مدیر نجومی بگیر که «نسیم آنلاین» اخیرا فیش حقوقی ۴۰ میلیونی وی را منتشر کرده بود در صندوق توسعه ملی مشغول به فعالیت است.

گروه اقتصادی «نسیم آنلاین»: حدود دو ماه از تذکر رهبر معظم انقلاب به دولت در خصوص برخورد با مدیران نجومی بگیر می‌گذرد، اما هنوز برخی از آنها در دوران دولت یازدهم مشغول به فعالیت هستند!

به گزارش «نسیم آنلاین»، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیداری که به مناسبت هفته دولت، با دولتمردان تدبیر و امید داشتند تصریح فرمودند که "نباید از موضوع حقوق‌های نجومی به‌ آسانی عبور کرد، زیرا اعتماد مردم در این قضیه ضربه‌ی فراوانی خورده است. مردم و جوانان تحصیلکرده، دریافت‌های خود را با این دریافت‌های غیرعادلانه مقایسه می‌کنند."

با این حال براساس اطلاعاتی که به دست خبرنگار «نسیم آنلاین» رسیده یک مدیر نجومی بگیر که «نسیم آنلاین» اخیرا فیش حقوقی 40 میلیونی وی را منتشر کرده بود در صندوق توسعه ملی مشغول به فعالیت است. آقای "گ" که از بازماندگان دوران مدیریت سید صفدر حسینی در صندوق توسعه ملی به شمار می‌رود، علی رغم تغییرات در این صندوق و حضور احمد دوست حسینی در راس این نهاد فراقوه‌ای به دریافت‌های نجومی خود در صندوق توسعه ملی ادامه می‌دهد. «نسیم آنلاین» پیش از این در سلسله گزارش‌هایی به تداوم حضور این فرد و آقای "م" دیگر مدیر نجومی بگیر صندوق توسعه ملی اعتراض کرده بود، اما گویا مسئولان جدید صندوق توسعه ملی هم قصد ندارند دست به ترکیب مدیران نجومی بگیر این نهاد مهم و فراقوه‌ای بزنند.

پیش از این آیت الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری هم با انتقاد از مدیران نجومی بگیر صندوق توسعه ملی گفته بود که "صندوق توسعه ملی جنبش عجیبی در بالا کشیدن اموال مردم دارد" و از عدم نظارت مجلس بر صندوق توسعه ملی انتقاد کرده بود.

 با این حساب باید دید احمد دوست حسینی که چند ماهی است سکان ریاست صندوق توسعه ملی را به دست گرفته چه زمانی نسبت به برکناری مدیران نجومی این نهاد اقدام خواهد کرد.

ارسال نظر

  • منصوری سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۰:۳۹
    پاسخ 0 |

    خب این که معلومه و احتیاج به سئوال نداره

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین