اسدی: خبر برکناری دستیاران ایرانی کی‌روش دروغ است

علیرضا اسدی

دبیرکل فدراسیون فوتبال شایعه برکناری دستیاران ایرانی سرمربی تیم ملی فوتبال را تکذیب کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، علیرضا اسدی امشب (سه‌شنبه) در جمع خبرنگاران حاضر در فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که کنار گذاشتن دستیاران ایرانی کارلوس کی‌روش صحت دارد یا خیر، گفت: نه، راوی خبرتان دروغ گفته است!

وی در واکنش به طرح این موضوع که تغییر راننده کارلوس کی‌روش این شایعه را قوت بخشیده است، خاطر نشان کرد: نه این‌طور نیست. برای راننده کی‌روش کاری پیش آمده بود و رفت. به جای او فرد جدیدی آمده است.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مورد حضور حسنی‌خو در فدراسیون فوتبال اظهار داشت: حسنی‌خو دوست خوب و عزیز من و همه فدراسیون است و او یکی از برادران ارزشمند ماست، خیلی وقت بود که وی را ندیده بودم. حسنی‌خو دیداری با تاج داشت و همه اعضای فدراسیون را دید.

وی راجع به حضور همزمان حسنی‌خو در فدراسیون فوتبال و بحث تغییرات در کادر فنی تیم ملی اظهار داشت: از این به بعد کاری می‌کنیم که این حضور همزمان و همسو نشود که این حرف‌ها پیش نیاید!‌ حضور او به یکباره بود. 

اسدی در پاسخ به این سؤال که نکونام را با آن همه خواهش به تیم ملی آوردید و حالا به این صورت از تیم اخراج شده است، گفت: اساس این خبر اشتباه است و رسانه‌ای که آن را منتشر کرده، اشتباه کرده است.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص دادگاه حکمیت ورزش گفت: مفاد آن محرمانه است، اما روند آن در حال ادامه پیدا کردن است. یکی از بندهای آن کاملاً محرمانه است و به خاطر منافع ملی نمی‌توان در مورد آن صحبت کرد.

منبع: تسنیم

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین