همزمان با سی و هشتمین بهار انقلاب

تجدیدمیثاق رئیس و مسئولان قضائی با آرمان‌های امام راحل

تجدید میثاق مسئولان قضایی

همزمان با سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، آیت‌الله آملی لاریجانی و مسئولان عالی قضایی با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، آیت الله آملی لاریجانی و مسئولان عالی قضایی بعد از ظهر امروز و به مناسبت ایام الله دهه فجر با حضور در حرم امام خمینی (ره) با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق کردند.رئیس قوه قضائیه و مسئولان عالی قضائی با قرائت فاتحه و اهدای تاج گل یاد و خاطر امام راحل را گرامی داشتند.حجت الاسلام سید حسن خمینی تولیت حرم امام خمینی (ره) نیز رئیس قوه قضائیه را در این مراسم همراهی کرد.

آیت الله آملی لاریجانی و مسئولان عالی قضائی پس از تجدید میثاق با معمار کبیر انقلاب بر سر مزار شهدای هفتم تیر حاضر شده و به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام و برای ارواح طیبه شهیدان علو درجات مسئلت می کنند.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه، حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور، حجت الاسلام و المسلمین کریمی رئیس دیوان عالی، حجت الاسلام و المسلمین امینی معاون منابع انسانی قوه قضائیه، اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها، قاضی ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی، محمدباقر الفت معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، حجت الاسلام و المسلمین خطیب رئیس حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه، حجت الاسلام و المسلمین بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری، ذبیح الله خداییان معاون حقوقی قوه قضائیه، حجت الاسلام و المسلمین موحدی دادستان انتظامی قضات، غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران و حجت الاسلام پورمحمدی وزیر دادگستری حضور دارند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس