سردار غیب‌پرور:

نباید با دانشجویان انقلابی به خاطر ابراز حرف حق برخورد کرد/ با تمام وجود از آنها دفاع خواهم کرد

سردار غیب‌پرور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سردار غیب پرور گفت: نباید با دانشجویان انقلابی به خاطر ابراز یک حرف حق برخورد کرد در این صورت با تمام وجود از آنها دفاع خواهم کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، جلاسیه سوم از دومین کنگره هم فکری آینده سازان انقلاب اسلامی با حضور سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین و جمعی از نخبگان بسیجی از سراسر ایران امروز چهارشنبه 27 بهمن ماه برگزار شد.

سردار غیب پرور طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت: با وجود چنین جوانانی می توانیم بگوییم انقلاب اسلامی بی نقص با این جلسه ای که شما جوانان انقلابی برگزار کرده اید باید بگویم جلسه ای مبارک و حاذئز اهمیتی است که در ایام فاطمیه برگزار شده حضرت فاطمه (س) بزرگ استاد ولایت مداری است. همه شما میدانید حضرت فاطمه اولین مدافع از حرف ولایت است.

وی افزود: دفاع حضرت فاطمه ظاهرش دفاع از یک خانه گلی و محقر بود ولی در معنا دفاع از یک حریم الهی بود.اگر  جایگاه امامت و ولایت در یک جامعه رو به فراموشی سپرده شود همان می شود که 25 سال امام علی(ع) خانه نشین شدند و در ادامه سر بریدن امام حسین در روز عاشورا نتیجه بی بصیرتی مردم در دوران امام علی (ع) بود. الگو گیری از حضرت فاطمه در بحث ولایت پذیری منتج به تداوم انقلاب در نطام جمهوری اسلامی است.

 رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه امام راحل انقلابی را رهبری فرمودند که تمام فرمول های جهانی را بر هم زد، ادامه داد: اگر یک ملت دچار بحران هویت شود مردم آن جامعه سرزندگی خود را دست داده و دیگر اثری نخواهند داشت.

وی خطاب به دانش آموزان گفت: شما می باید هویت ملی و دینی خود را با تمام وجود باور نموده و ما آن را حفظ نمایید.

سردار غیب پرور با اشاره فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر دادن فرصت کارهای انقلابی به دانش آموزان افزود: مسئولان محترم آموزش و پرورش می بایست پاسخ دهند که در این خصوص چه اقداماتی انجام داده اند و چه زمینه هایی برای تحقق فعالیت های انقلابی دانش آموزان ایجاد شده است.

وی با تاکید بر اینکه دانش آموزان بسیجی می بایست جزو شاداب ترین و مؤدب ترین دانش آموزان مدارس باشند افزود: فضای مجازی و به ویژه شبکه های اجتماعی که از منظر ادب بیان و اخلاق وضعیت نامناسبی یافته است ضرورت تاثیرگذاری دانش آموزان و جوانان انقلابی را برای اصلاح این محیط دو چندان نموده است.

 رییس سازمان بسیج ادامه داد: حاکمیت از نوع دینی بر جامعه چیزی است که دشمن برنمی تابد و از هر ابزاری برای مقابله با آن استفاده می کنند. یک روز جنگ سیاسی، یک روز جنگ اقتصادی و یک روز جنگ نرم. دشمن در برهه کنونی دو روش را در مقابله با ما پیش گرفته است. اول اینکه جنگ را خانگی کند و همزمان جنگ فرهنگی را دنبال نماید . اگر در جامعه ای ایرانی اسلامی دین را از مردم بگیرند آن موقع حتما روز پیروزی آمریکا و روز تسلط شیطان است.

سردار غیب پرور در بخش دیگری از سخنان خود با شاره به اینکه قطعا آینده متعلق به جوانان انقلابی است، تصریح کرد: اگر متوجه شویم با دانشجویان انقلابی به خاطر ابراز یک حرف حق برخورد کردند و آنها را کمیته انضباطی فرا خوانده اند  به طور مسلم با تمام وجود از آنها دفاع خواهم کرد.

وی در ادامه افزود: دانشگاه ها از مراکز بسیار محترمند و اگر کسی حرف خلاف حقی بزند با مکانیزم های موجود می باید با آن برخورد شود اما اگر یک دانشجویی حرف حقی می زند چرا باید به کمیته انضباطی فرا خوانده شود.

سردار غیب پرور در پایان با تاکید بر اینکه ما انقلابی بودنمان را از امام راحل (ره) یاد گرفته ایم گفت: این انقلاب الگو و سرآمد همه حرکت های انقلابی است و همه آزادگان جهان به این انقلاب به عنوان مدینه فاضله نگاه می کنند لذا باید برای اعتلای آن با تأسی از رهبر فرزانه انقلاب ایستادگی نمود و به جوانان انقلابی میدان داد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین